למישהו יש מושג

the best24

New member
למישהו יש מושג

באיזה פרק אנחל ומנואלה נפגשים מאז שהוא כביכול מת? מדבר כמובן על מלאך ושטן.

אני זורם עם הפרקים באינטרנט (יש תרגום באנגלית) וכל הזמן מעביר לסצנות שלהם כי אני מת לראות את המפגש המחודש שלהם. אבל איזה סיפור יפה ומותח, גם לא מעט מעצבן.

הגעתי כבר לפרק 60 פלוס חחח. כמובן אני לא רואה את הפרקים במלואם, אלא מעביר. הקטע של הגרפיטי אדיר!

אין עוד מישהו שראה וזוכר או רואה?? יבשים אתם (או אתן חחח), יש עוד פורום לסדרות האלה?

elall

Member
מנהל
בערך בפרקים בין 100-110, לפי התקציר

ויש עוד פורומים בעברית לטלנובלות, יש באתר של ויוה ויש באתר "אג'נדה" אבל לא נראה לי שזה יעזור לך , כי הם לא פחות "יבשים" מאיתנו בקטע שאתה צריך. זאת טלנובלה ששודרה כבר בויוה פעם אחת (לפני כ3 שנים), וגם באתר של ויוה היו את כל הפרקים, ועכשיו משדרים שוב (אפשר להגיד פעם שלישית) אז כולם כבר מיצו אותה, שכחו ממנה ומרוכזים בטלנובלות חדשות.

אם את ה צריך , פה יש תקצירים לכל הפרקים
http://viva.walla.co.il/?w=//1680915
ופה ספיישל סיום שעשינו בפורום בזמנו , עם סיכומים , תמונות , ספויילרים וכו'
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=230&messageid=148490748

the best24

New member
תודה מאמי

בא לי להגיב שם חחחח אבל זה ישן.

זו פעם ראשונה שאני רואה סדרה בויוה (לא נראה לי שמלאך ושטן זו טלנובלה) ובאמת התאהבתי בזה.
התחלתי לראות בגלל מנואלה שסתם תפסתי אותה במראה סקסי, ומאז הכל היסטוריה. אח"כ כבר התחלתי לשנוא אותה בגלל שסובבה את הגב לאנחל ולא האמינה בו. אני מניח שכשהם יהיו ביחד אז שוב אוהב אותה חחח ככה זה.

חבל שהסדרה הזו לא קיבלה יותר קרדיט.

the best24

New member
אגב החיים של

מנואלה - גבי אספינו, היו טלנובלה אחת בפני עצמה, כאשר היא זרקה את החבר שלה לטובת אנחל - קנאלה, וכיום הם נשואים במציאות באושר ואושר.

כנראה התאהבה בו ממבט ראשון עוד במהלך הסדרה.

niviri

New member
הפרקים עם התרגום באנגלית

שאתה רואה זה גרסה מקוצרת של הסדרה (יש 120 פרקים במקום 178), לכן אי אפשר לדעת מתי זה קורה בצפיה שלך...

the best24

New member
את חייבת לעזור לי

עם פרקים מלאים באיזשהו מקום (תרגום אנגלית כמובן).. יש משהו?

לא יכול להיות שאין באף מקום פרקים של תכנית כזו.. האתר של ויוה כזה מעפן.

niviri

New member
מצטערת אבל לא קיים

פרקים מלאים יש רק ללא תרגום, באתר הרשמי של טלמונדו.

the best24

New member
איך זה יכול להיות ש..

שבאתר ויוה יש עדיין פרקים מלאים של תוכניות שירדו מזמן כמו הקמע וכו', ושל סדרות שמשדרים עכשיו, אין?

משהו הזוי לא?

אגב, הפרקים שאני רואה באנגלית הם מלאים, יש 13 דקות בערך של כל קליפ והקליפ הבא פשוט ממשיך מהיכן שהקודם הפסיק.
אבל יש פרקים עם תרגום בשבדית או רוסית שזה נורא מרגיז.

ובכל זאת, אני לא מצליח לראות את ההתחלה שאנחל יוצא מהכלא. אולי הם התחילו מאוחר.

elall

Member
מנהל
כי זה שידור שני עכשיו בויוה

הם מעלים טלנובלות מסויימות לאתר במקביל לשידור ראשון שלהם בויוה. ככה היה גם עם מלאך ושטן, בזמנו בשידור ראשון לפני כשנתיים היה גם את הפרקים של זה באתר. לאחר כמה חודשים אחרי סיום בערוץ הם הורידו מהאתר. עכשיו זה כבר שידור חוזר של מלאך ושטן, זה מספיק, לא? כמה אפשר לטחון את אותה הסדרה?

צפיתי בסדרה בסבב הראשון

אחלה סדרה! אני זוכרת שהמפגש המחודש היה בסביבות פרק 100 וקצת.. אבל יקח עוד הרבה זמן עד שהם באמת יהיו יחד.
הסדרה הזו היא אחת הטובות והמותחות ביותר. תיהנה!

the best24

New member
כן, אני בדיוק בקטע

שכולם גילו על מרטין, אבל מנואלה ממשיכה לגור איתו כדי להעמיד פנים עד שימצאו הוכחות.
זה הולך להימרח? כי מזה לא בא לי..

רק אני שנאתי את מנולה על שהפנתה גב לאנחל? מרגיז. הוא המסכן הכי גדול, ממש לרחם עליו.

לא יימרח הרבה

אני לא ממש רוצה לספר ספוילרים פה כי בטח יש פה כמה צופים שלא ירצו לדעת מה יהיה הלאה.. אבל בגדול דברים בסדרה קורים דיי מהר..

מנואלה עיצבנה אבל צריך להבין אותה גם.. הוא שיקר לה והסתיר ממנה שהוא חי חיים כפולים

the best24

New member
כבר יודע פחות או יותר מה יקרה

בפרק הסיום, אבל עדיין לא ראיתי את זה.

אולי ספוילר (מי שלא רוצה שלא ימשיך לקרוא), אני גם מחכה לראות מה תהיה התגובה של מרטין על כך שמרינה היא גבר חחחחחחחחחחחחחחח. נקרעתי מצחוק כשגילו על זה. אך כמה מגיע לקאצ'ורו האידיוט. האמת בחיים לא האמנתי עליה, היא כ"כ סקסית אבל יש לה אופי של גבר האמת.

לגבי מנואלה, אנחל שיקר כי לא הייתה לו ברירה, כי אם לא היה משלם את החוב היו רודפים אחרי אמא שלו. הוא לא הסביר לה את זה מספיק לעומק וחבל. אבל מה מנואלה עושה? יומיים אחרי שאנחל כביכול מת היא מתחתן עם מרטין? גועל נפש.

זה באמת יהיה קורע

אבל מגיע למרטין !

אנחל יכל לספר למנואלה.. הוא משך את זה קצת יותר מדי זמן. אני בטוחה שאם היה מספר לה היא היתה מבינה אבל מה לעשות, הוא חיכה יותר מדי זמן ולא הספיק לספר לה ואז היא גילתה את זה מאחרים ובנוסף הוא גם הופלל והיא לא יכלה לדעת שמרטין הוא אחר ממה שהיא חשבה..

למעלה