פטמגול - פרקי השבוע

DividedHeart

New member
האם פטמגול בהריון

אממ אימא שלי טוענת שכן אבל התקשתי להאמין עד היום כי בכל זאת זה טורקית וחוץ מזה זה מהר מידיי. מקווה שהיא לא כי זה יגרום בעיות נוספות למרות שאם היא בהריון היא בטח תפיל.

אויי לא מוסטפה חושב על הגרוע מכל על פטמגול והוא חדור שנאה ומלא נקמה ואני מהמרת שהוא לא ישקוט עד שיממש את נקמתו למרות האזהרות.

אופפ פטמגול יצא מוניטין רע בעיירה
גם כן סתומים כבר היה עדיף שהייתה מתחתנת עם מוסטפה למרות האונס, גם כן כבוד משפחה

DividedHeart

New member
תגידו

רק אני מרגישה כימיה בין פטמגול וקרים
כבר מהתמונות אני מרגישה חיבור בינהם

perla22

New member
היי חברים

חזרתי לפני כמה ימים מתורכיה
, היה נהדר כמו תמיד בדיוק בזמן להתחיל לצפות בסידרה.

ברן סהאת (פטמגול) מקסימה כמו תמיד, (בתורכיה ראיתי בטלוויזיה שהיא מתכוננת לחתונה שלה עם הזמר קנאן דוגולו וחגגה לא מזמן יום הולדת 29 בהשתתפות חברים ביניהם גם קיבאנץ' טטליטו ההורס).

ולגבי הפרקים שהשלמתי עד כה, מסכן קרים
לא יודע כבר מה לעשות כדי להתקרב אליה ולשכנע אותה שהוא לא עשה לה שום דבר. איזה חמוד, לפחות קנה לה בגדים להחלפה והשאיר לה אוכל.

החברים שלו גם בעיקר, ארדואן ה
שלא מאפשר לווארל לספר לקרים שהוא לא אשם כמוהם. נראה לי שעליו זה השפיע הכי הרבה.

גיסתה ה
גם כן, לא נותנת לה מנוח עם ההערות שלה, חייבת להתערב בכל דבר ולהקשות עליה. ממש מגעילה.

מוסטפה עקשן, לא נלחם עליה בכל זאת ועדיין מתעקש למצוא אותם. העורך דין הזה (זוכרים אותו מ"מנקשה וחליל"?) עם הדיבור החלקלק שלו משכנע את כולם לטייח את הסיפור ולהציל את ה
מעונש.

מסכנה האמא המאמצת של קרים, איך כולם מתנכלים לה בכפר והיא עומדת בזה בגבורה,
לה.

איזו מוסיקת פתיחה יפה,
והנופים פשוט אין מילים חבל שלא כותבים איפה זה, אולי בהמשך נדע.

aski23

New member
תודה על המידע
את נוסעת הרבה לטורקיה?...

המוסיקה מאוד יפה, והנופים לפי מה שרשמו ביוטיוב זאת העיר איזמיר.

perla22

New member
חזרתי

לא הגבתי הרבה זמן אז ברשותכם אני אחפור

מסכנה פטמגול, איזו
המוקדס הזאת תמיד חייבת להזכיר לה מה קרה לה, ושכל מה שהם עוברים קרה באשמתה, מגיעים לה כמה
, גם ישר רצה להלשין למוניר מי הגיעה ואיפה היא הלכה וגם היתה צריכה להגיד לו איפה הם גרים. טוב שקרים צעק עליה קצת למרות שהיה צריך לעשות יותר.

ארדואן פשוט
, איזו התנהגות יש לו. גם מטיף לווראל המסכן שכבר לא יודע מה לעשות עם כל נקיפות המצפון שיש לו (היחיד שהשפיע עליו) גם עוקץ כל הזמן את אבא של סלים שגם לא חסר לו, חי באשליות אם הוא חושב שהוא יכול לעבור לסדר היום כאילו לא קרה שום דבר. חושב שאם קרים פתר לו את הבעיה הוא לא צריך לדאוג.

הכי חמודה היא אבה נינה, איך היא תמיד דואגת לפטמגול ורוצה לטפל בה, מזל שהצליחה להוציא ממנה
סוף סוף.

רק חבל שקרים לא סיפר את האמת למלטם ונתן לה להאמין שהוא לא עשה שום דבר וזה רק השמצה.

וכן, אני נוסעת הרבה לטורקיה
יש לנו הרבה משפחה וחברים שם ואף פעם לא נמאס מה גם שאנו לא צריכים בית מלון כי יש לנו הרבה
להתאכסן בהם.

למעלה