פטמגול

liats0167

New member
פטמגול

מישהו יודע מדוע לא ניתן לראות את הסדרות
פטמגול
תחת שמיים אדומים
דרך האינטרנט במחשב?
את אזל ראיתי כל הפרקים דרך המחשב.

אשמח לשמוע תגובות...

Don Nirtin

New member
כי ויוה לא העלו אותם

דרך היחידה לראות אותם- בטלוויזיה!

elall

Member
מנהל
למה אי אפשר לראות במחשב

אני מניחה שאת מדברת על אתר ויוה... אז ויוה לא מעלים לאינטרנט את כל מה שהם משדרים בערוץ, רק מה שמתחשק להם. רכישת זכויות לשידור באינטרנט גם עולה להם כסף, ככה שאני מניחה שהם לא יכולים להרשות לעצמם על כל טלנובלה שהם רוכשים לשידור בטלויזיה לקנות גם זכויות שידור לאינטרנט, אז לרוב הם מספתקים בטלנובלה אחת בכל זמן נתון לשידור באינטרנט, לפעמים גם עושים טובה ומעלים בנוסף איזשהי טלנובלה ישנה (למשל תשוקת הנצים, חתולה פראית וכו'). כרגע הם סיימו לשדר באתר את אזל ועכשיו הם החליטו שבא להם לעלות את "שקר היופי" במקום.

liats0167

New member
איזה מבאס!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כל ערב ראיתי במחשב את אזל...
חשבץי לראות גם כל ערב פטמגול.
חבל....חבל...חבל...-אין לי כבלים

elall

Member
מנהל
את מוזמנת לנסות את "שקר היופי"

אם אין לך כבלים ואת מחפשת משהו לראות. אני אישית מאוד אוהבת את הטלנובלה הזאת.

DividedHeart

New member
פרק 3-4

איזה פרקים עצובים איזו מסכנה פטמגול, לא מודקס, לא מוסטפה ובטח לא החבר'ה האנסים אלא פטמגול, ברוך השם אני לא חיה בעולם האפלולי הזה, נורא עיצבנה אותי מוקדס איך שהיא דיברה לפטמגול צעקה עליה, האשימה אותה אבל הכי עיצבן אותי זה שהאימא של מוסטפה אמרה"הרסו חיי מוסטפה" סליחה
אבל מי שנהרסו החיים זה לפטמגול
והכי גרוע עוד שמאשימים אותה, זה הוציא אותי מכליי, ולצערי הרב זה החיים של העולם המערבי ושוב תודה לאל שאני לא חיה את החיים האלה. זה פשוט עצוב עד מזעזע שנשים נרצחות רק בגלל כבוד המשפחה, מזמן קראתי שרצחו אישה וסקלו אותה באבנים כי היא עברה אונס, זה נוראי בעיניי, במה אשמה בחורה שנאנסה
מתי דרך החיים האלה ישתנה
זה ממש לא צודק

הכאב של מוסטפה כמובן היה שלו ולא של פטמגול, הוא בטח חושב שעכשיו היא לא בתולה הוא לא יוכל להנשא לה
שוב המסכנה האמיתית היא פטמגול

אבל יחד עם זאת אני נהנית מכל פרק ממש יצירת מופת טורקית איכותית אהבתי את הדמות אנה נינה, מייצגת את התרבות הליברלית בזמן שמוקדס והוריו של מוסטפה והשאר מייצגים את התרבות האפלה.

למעלה