תחת שמיים אדומים - פרק 1

sunrize1

New member
פרק יפה,אבל

אני צריכה להתרגל לראות את אדית גונסלס כאישה מוכה וחלשה,אחרי שהייתה דונה ברברה העוצמתית.

עדיין לא ראיתי את הפרק הראשון של "אלמה" (איזה צירוף מקרים,לשתיהן קוראים אלמה),
יש אתר או מקום שאפשר לראות אותו כדי שאוכל להחליט במי מהן אצפה בהמשך?

Don Nirtin

New member
רבותיי, מצאתי את התשובה לשם הנובלה.

'תחת' זה לא רק איבר בגוף שעליו אנחנו יושבים.

'תחת' זה גם איבר סקסי. וכנראה בויוה חשבו לרמוז לנו כי מצפה לנו סצינת סקס של הזוג הראשי דווקא בפרק הראשון. אז את התחת של מאוריסיו ואדית לא מצאנו, אבל הם נכנסו למיטה די מהר. ועוד בפרק הראשון. לא זוכר טלנובלה כזו שהתחילה ככה. זה חידוש מרענן ומעניין.

נחמד לראות שוב את אאורה כריטסינה גייטנר (מריבל הרעה של חתולה פראית, המרשעת של סוד של אהבה, ברנרדה איילה מ"הסערה") בתפקיד חברתה של לוקרסיה (שאגב, השחקנית של לוקרסיה של לפני 20 שנה ממש מזעזעת ולוקה במשחק
).

אלמה ענייה, מוכה, ונשואה לגבר הלא נכון, אבל עוד יש לה ביצים. לעומת זאת הכומר אידיוט ואני לא אוהב כומר כפכף שמנסה להסית אנשים להישאר עם משהו שלא טוב להם
. יפה עשתה אלמה שלא נכנעה גם לחמותה (קיפודה, אמרה הדר, וצדקה
).
.

עוד סיפקה 'תחת' שני שחקנים צעירים ויפים וחמודים. חבל שלא נראה אותם יותר
במיוחד היא הייתה חמודה ויפה
גם לו לא היה חסר.

ו......ברור לנו שהשחקנים עוד לא הוצגו כולם. בינתיים הציגו רק את הסיפור העיקרי.

Don Nirtin

New member
תקשיבי, יקירתי

כל הזדמנות שיש לי- אני אעקוץ את ויוה לעד על השם המפגר הזה. יכלו להסתפק ב'שמיים אדומים' וזה לא היה כל כך נוראי. 'תחת'...... הממ. כן. יש בזה בעיה.

sunrize1

New member
היה הרבה "אקשן"

בתוך המיטות ומחוצה להן וכבר מהתחלה.
אלמה הצעירה הייתה פעילה מאוד בנעוריה,אבל גם אחרי שאהוב ליבה
חזר לחווה והם נפגשו לא לקח לה הרבה זמן לפני שקפצה איתו שוב למיטה.
די משונה לגבי אישה מוכה שמפחדת מבעלה וחמותה,שלא היססה
לרוץ מחדש לזרועות אהובה,למרות שגם בלי מאהב היא חוטפת מכות והשפלות. מפחיד לחשוב מה יהיה כשבעלה יגלה שהיא בוגדת בו.

חוצמזה,לא ברור לי למה התחתנה איתו בלי אהבה,
כלומר זה לא היה מצב חרום כמו הריון למשל וכו', בסה'כ היא הייתה מלצרית ענייה וזה הכל. מה רע היה לה להמשיך למלצר במקום להתחתן עם החולה נפש הזה ולקבל כמתנת חתונה את החמות הנחשית?

Don Nirtin

New member
התשובה לשאלתך

את הסדרה כתבו שני אחים: דויד וחואן זאז'ר. בנים שכותבים טלנובלה לא ממש יודעים על מה שקורה בגוף האישה ולכן הם הופכים לזוג בנים חרמנים שמדמיינים סקס פרוע של בחורה ובחור ללא יותר מדי הבנה אנושית מסביב. כולל הסיטואציה שאמרת.

לגבי הסקס בפרק הראשון, יש לזה תשובה. חכי ותראי מה הולך הלאה . (כן, לא התאפקתי וספיילרתי טיפה)

sunrize1

New member
תספיילר חופשי

לי אין בעייה עם ספוילרים,כפי שבוודאי אתה יודע עוד מימי "הכל בשביל האהבה"

בכל מקרה,עדיין לא סגורה על זה שאמשיך לצפות בה או באחרת,
מה אתה ממליץ?
אני אוהבת טלנובלות שלא נמרחות,שיש השתלשלות עניינים מהירה
ולא חופרים יותר מדי.

Don Nirtin

New member
המ
מכיל ספוילרים בפנים

יש לי ידידה שצופה בסדרה האחרת והיא לא מתלהבת יותר מדי.

לעומת CIELO ROJO שזה סיפור יחסית טוב, וכפי שראית יש המון אקשן גם לפני 20 שנה, אז מה יהיה אחר 20 שנה? (תשובה: סמטוחה אחת גדולה- כל הסקס הזה של אלמה ואנדרס מוביל להיריון שממנו תיוולד דניאלה, הבת שלה. לורטו המרשעת תחטוף אותה ותגדל אותה כבת שלה בעוד לוקרסיה הנודניקית יולדת את הבן שלה מאנדרס.

נחשי מה, גם הבת של אלמה וגם הבן של אנדרס נפגשים ומתאהבים זה בזה. אני מהמר שהוא בכלל לא הבן של אנדרס אלא של איזה עיוור צבעים שהסכים להכניס את לוקרסיה.....

בקיצור, אקשן והפתעות לא חסר פה.

למעלה