712
רג'ינה, למה?

712
רג'ינה, למה?

דוקטור סייג' הייתה מכשפה שאהבה לקנות מהמכשפה העיוורת עוגיות תה (?).
מה זה בעצם? קשור לארץ הפלאות?

חשבתי שלוסי תמצא בארון את הספר של רפנזל, במקום זה הופיע דף אחד בספר של הנרי, ולוסי גילתה מה יקרה אם ההורים שלה יתנשקו.
עכשיו היא מפריעה להם במקום לעודד אותם לצאת.

בפרק הבא אני מצפה לראות מה קורה עם הבנות של רפנזל!

הלדיל

New member
712 עד עצם היום הזה ויום המעשים הטובים

כבר בפרק שד"ר פסילייה (כך כתוב בכתוביות בפרק.) הוצג חשבתי שהשחקן נתן הופעה גדולה מדי מכדי שיגבילו אותו רק לפרק אחד. לגבי הרומן שלו עם רג'ינה, זה קצת מתנגש עם העובדה שרג'ינה הייתה שרויה באבל מתמשך על דניאל באותו זמן - וזה אחד ממקורות הזעם שלה על שלגיה. אני מניח שהיא פנתה אליו בניסיונותיה למצוא מישהו שיחיה את דניאל, שלהבדיל מנאבין ומאדאם ליאוטה, המשיך הלאה. (או שהיינו רואים אותו בלימבו. הוא חשוב מדי לרג'ינה מכדי שיהיה אפשר להתעלם ממנו.)
אני מצאתי את טיאנה/סאבין יותר אמיתית בפרק הזה מבפרקים קודמים. העובדה שיש לה חולשות רק עושה אותה אנושית. חשבתי שהאליגטור יתגלה כאחיו של נאבין או משהו בסגנון הזה שנאבין מנסה להרוג. העובדה שהוא נשא את קמיע התמותה הייתה מפתיעה. גם גילינו איך רג'ינה הניחה את ידיה עליו...
ולסיום, מישהו עושה את עבורכם את העבודה והורג את המכשפות הרעות. אתם הייתם ממילא צריכים להרוג אותן אם אמא גות'ל הייתה מכנסת את המעגל שלה. לו הייתי במקומם, הייתי בעיקר סקרן למניעיו ולדרך בה הוא גילה מי המכשפות במעגל. גם אני חושב שהיה כדאי לשפוך אור יותר על מעשי בנותיה של רפונזל.

למעלה