616

616

הנה פרק עם כל האנשים שלא התגעגעתי אליהם

שחור הזקן - אלסה פרקה את הכעס שלה על הספינה, ושודד הים נשאר חופשי? איזו מלכה חסרת תועלת

הילדים האבודים - פיטר פן מת, תמשיכו הלאה. תעזבו את ארץ לעולם לא ותתבגרו כבר

אייזק - הוא לא באמת תרם מידע מועיל, אבל הצליח לצאת לחופשי ולקבל מכונית במתנה. לפחות לא קיבל כרטיסים להמילטון

פרק בינוני. בואו נקווה שהפיה השחורה הביאה איתה עלילה מעניינת!

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה והבן הטוב 6-16

שומעים שהפיה השחורה ועוץ לי גוץ לי הם אם ובן רק לפי הצחוק המרושע. הפיה השחורה, בדומה לבעלה ולבנה, חוטפת ילדים. בקיצור, אהבתי את הדמות - יפה, כריזמטית, מתוחכמת ומרושעת אם כי טיפה מגלומנית. אני מניח שהקללה האפלה נועדה במקורה להעניק לפיה השחורה את כל כח החיים של היער המכושף. חציית העולמות היא פשוט האופן שבו רג'ינה ואלה שבאו אחריה בחרו להשתמש באנרגיה.
נקודה על הדיוק המדעי בנוגע ליריית הקורים של העכביש.
גדעון באמת אבל באמת הוכיח שהוא לא חכם במיוחד הפרק. יותר מזכיר את ההיגיון העקום של הצ'רמינגים מאשר את "השכל הישר" של משפחתו.
הוק דווקא הוכיח ערמומיות מסוימת הפרק עם כל העסק עם שחור זקן. אני מאד מקווה ששחור זקן יגלה שהפלגה כזו מעגלית והוא יגיע פשוט לחופו האחר של האי. עד עכשיו, בפשטות, לא הפליגו מהאי כל כך בקלות. הכותבים לא יכולים בלי אבודים - אז פגשנו שוב את הילדים האבודים.
אייזיק, מי שחרר אותך מהספר? בכל מקרה, אני אף פעם לא דמיינתי את זה כספר עלילתי אלא יותר כאסופה של סיפורים קצרים. הוא יכול להימשך לנצח. טוב, העובדה שהספר נגמר לא אומרת שהסיפור נגמר. והוא היה צריך להיגמר עוד בעונה הראשונה. תמיד יש ספר נוסף אם הסופר רוצה.

למעלה