עונה 6 פרק 11

עונה 6 פרק 11

אז היה מעניין
מתברר שפינוקיו הוציא את אמה מהרחוב כשהיתה ילדה ושם המשפחה שלה
נבחר על סמך הסיפור הברווזון המכוער שהוא בעצם ברבור (swan)
הבן של ראמפל ובל רוצה להרוג את אמה ולהעשות בעצמו המושיע אגב לא ממש ברור אם הוא חזר בזמן או גדל בתהליך מואץ . ואם הוא חזר בזמן אז לא ברור אך.
אמה ורגיניה חוזרות לסתוריבוק.
היכנו לשובו של העץ הקסום מתחילת הסדרה ואפילו דגם משופר שלו שיכול להעביר 3 אנשים .
הפתעה נחמדה שבו של רובין הוד.

611

פרק לא מדהים בשביל חזרה מפגרה, אבל פרק חביב.

הקטע עם אמה ופינוקיו בהתחלה חמוד, ובניגוד לאמה/מרלין או אמה/אינגריד, הקטע הזה אמין ומתאים לסיפור הישן שבאמת תוכנן מראש, ככה שהוא משתלב ולא נדחף בצורה מאולצת.
גם בעולם המזויף פינוקיו היה ידידותי ומועיל.

גדעון גדל בממד אחר שהזמן בו נע אחרת, והוא באמת רוצה להרוג את אמה כדי להיות המושיע?

איך הוא בכלל זוכר את בל? ובאיזה שלב בחיים שלו הוא נכנס לעולם החלומות שלה?
בינתיים החרב נשברה והגורל משתנה.

רג'ינה כצפוי לקחה איתה את רובין. שמחתי שנתנו הסבר מספק לזה שרובין באמת שונה משאר האנשים בעולם המזויף, ושרג'ינה גילתה שרובין לא מאושר בלעדיה.

העצמות של בל
והכרס של הוק השיכור

Lady in red2

New member
מה היה ההסבר

לזה שרובין שונה משאר האנשים בעולם המשאלות? לא ממש הבנתי...

רג'ינה

לא ידעה למה רובין צעיר, ואז הבינה שהנשמה של רובין המקורי עברה לרובין החדש.
&nbsp
אם לא ההסבר הזה, אז היה מוזר שרג'ינה גוררת איתה דווקא את רובין, כי במה הוא שונה מהנרי? בזה שהוא חסר לה והנרי לא?
&nbsp
ככה רובין איכשהו כן אמיתי, ומתאים לעולם האמיתי, בניגוד לכל שאר האנשים בעולם המזויף.
&nbsp

אביטל186

New member
טוב... אז הנה ביקורת ראשונה לחלק זה של העונה!!!

אז מה היה לנו?
מאיפה נתחיל? אאוגוסט חזר! שמחים?

אמה ורג'ינה תקועות בעולם המשאלות בגלל רובין, פתאום מבריק לאמה רעיון העץ הקסום ושתיהן הולכןת לאוגוסט, שלא ברור איך מאמין לסיפור של השתיים

וזה מקשר אותנו לתחילת הפרק עם אמה הקטנה

איזו מתוקה. משהו אחד קטן עצבן אותי- הלבישו אותה דומה מידי לאמה הגדולה..
לא יודעת למה זה מעצבן אותי..
היא גם הציגה אותו אופי שזה היה נחמד העקביות הזאת.. והנה מקור השם סוואן
מתוודה- אני חולה על השם הזה..

אז החלק מתפרק בערך ל3 קווי סיפורים- אמה ואוגוסט, רגינה ורובים, החברה שנותרו מאחור.
אמה ואוגוסט- אוגוסט מקסים. באמת

מרגיש לי חבל שהם לא ביחד.. די מיצינו את הוק הוא משעמם..
בואו נדבר רגע על קפטו הוק הזקן. עם הכרס.
תבחרו תשובה נכונה:
1. מגוחך
2. הזוי
3.לא משכנע בעליל
4.למה לא הסתירו את הפינות של הכרית ששמו לו בבטן???
5. אני לא מאמינה שאני כרגע צופה בדבר הזה
בעצם אפשר יותר מתשובה אחת נכונה. תתפנקו..

אז חזרנו על עיקרון שאמונה החזקה יכולה לשנות את הגורל..
וככה הולכים להציל את הברבור שלנו ממוות.. סבבה אמין..
אמה מיישמת את העיקרון הזה על אוגוסט שמאמין בעצמו שיכול לגלף את העץ
אגב- אחלה של שדרוג לעץ. חשבתי שהוא מעביר רק 2..
רובין המדומיין- מתגלה כאנוכי, רג'ינה משחקת מעולה את הבחורה המתרגשת.
כמו תמיד כל תפקיד שלה היא משחקת מצוין.
אז רובין אמה רגינה חזרו.
הקרב הראשון של אמה מול גידעון.היא מצליחה לשבור את החומה הראשונה ולהביס את גידעון- כמובן חלילה שלא תהרוג אותו!

רק רעים יכולים להרוג. הטובים לא
גם אם זה אומר שהם ימותו. עדיף שהם ימותו מאשר שימות מי שרוצה להרוג אותם..זה הגיון בריא.. הגיון בריא (
)
רק שמישהו יסביר לי את הטעון המפגר של גידעון להרוג את אמה? לא יכלו למצוא משהו אחר??

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה והבן השב 6-11

דווקא פרק טוב. כפי שאמרתי, לשלוח ילד עם הספר "הגיבור הנאה שלה" הוא מתכון לאסון וצדקתי. הסיבה לכך שאמה מושיעה שהיא באה מאיחוד של הורים שאהבו אחד את השני. זה מה שמעניק לה את החיבור הבסיסי לקסמי האור שמעניקים לה ברמה בסיסית מאד את יכולתה להילחם בחרב. להרוג אותה לא רק שלא יהפוך את גדעון למושיע אלא גם יכתים את נשמתו משום שאסור לגיבור להרוג אדם בעל משמעות עבורו. (מותר להרוג חיילים של האויב. אם הוא היה הורג את הוריה, זה לא היה משנה בסקאלה הכללית של הדברים, לדוגמא. אני לא כתבתי את חוקי היער המכושף.)

כל הנקודה הייתה שהנשמה של רובין הושמדה. מצד שני, ההגיון אף פעם לא היה הצד החזק ביותר של הכותבים. אין ספק שעולם המשאלה יותר עצוב מהמציאות. עם זאת, הסצנה שבה רג'ינה מציגה לרובין את סטוריברוק הייתה באמת מלאת קסם.

לפחות אמה קיבלה את שם משפחתה מהסנדק שלה. תמיד חשבתי שהשם הזה הגיע אליה דרך איזו משפחה אומנת שהיא עברה דרכה אם הקדשתי לזה מחשבה.

אביטל186

New member
לייק!

שמחתי לגלות מאיפה השם הזה.. אני אוהבת את אוגוסט והלוואי שהם היו ביחד

למעלה