610

את תמיד כאן

וגם אני
אבל ננטשנו
השאר כתבו ונעלמו / כתבו באיחור / כתבו רק מדי פעם...

היה הייתה פעם נסיכה פחדנית

המלכה מבקרת את רובין

המלכה נחתכה ורג'ינה לא
טוב, הקשר שראינו עד עכשיו עבד בכיוון ההפוך, אבל מוקדם מדי בשביל אמה להסיק מזה שהיא יכולה להרוג את המלכה!

אלדין הוא הג'יני השפוט של המלכה ושל רג'ינה

דרך אגב, מי שמוציא ג'יני מהמנורה הוא האדון עד שהוא מבקש שלוש משאלות. דייוויד שחטף את המנורה לא אמור לשלוט באלדין

אמה נסיכה
הנרי אביר
וגם שם קוראים לו הנרי!
אמה מתחננת לרחמים

רג'ינה מאוכזבת מאמה
וצוחקת על סבתא שלגי

רג'ינה סוף סוף מוחצת את הלבבות של שלגי וצ'רמינג
אבל לא יכולה לפגוע בהנרי המזויף

עוצלי פסיכי יותר מתמיד ולא אכפת לו שהוא מזויף

והסיום...
עוד הפתעות מרגשות! עונה מעולה בינתיים! אבל אלה כבר ספוילרים גדולים, אז... המשך יבוא...

אביטל186

New member
הי חברים מה המצב??

אז מה היה לנו השבוע??אני חושבת שכותרת הפרק היתה רג'ינה.
משחק מעולה, בתור שתי דמויות, הפעם היא עשתה את זה פנטסטי יותר מהרגיל.
היוצרים השכילו להציג לנו את מערכת היחסים של אמה ורג'ינה, באופן יפה ואפילו מרגש.
אז אמה הפכה לנסיכה פאטתית. חלשה וכנועה. אוי זה היה איום

זהגם לא היה נראה אמיתי... כאילו מה זה?ואיך שברו את זה? כשהיא רואה שרגינה לא מתכוונת לפגוע בהנרי?

גייז יש לכם רגעים מכוננים בידיים, אתם יכולים לעשות מה שבא לכם, למה ככה?? מה עם משהו איכותי ומשכנע יותר??

אך אי אפשר להתעלם כמה מוריסון היתה יפה ומהממת
בתור אמה הם מצליחים להוציא אותה בינונית ומטה בכישרון רב, ועכשיו בעולם המשאלה היא היתה פנטסטית

אז רגינה לוקחת במרמה את המנורה מהמלכה, אחריה מגיע צארמינגס, מה היה הקטע שהיא לא חטפה איזה עונש ביסורים??
אה, וכמובן היא היתה חייבת לחנוק אותו, וחתנו של דיוויד מגיעה להצילו אופקורס.
&nbsp
בל , רמפל, הרך הנולד.
אז מה קורה כאן? הפיה השחורה חטפה את הילד של רמפל? פעם היתה כאן תאוריה שבלו היא הפיה השחורה במסווה. כנראה שלא.
אז אין ילד, אבל יש כאן שיקום יחסים בין רמפל לבל?
בזכות הנזקים של המלכה המרשעת, הם יוצאים למסע להציל את בנם.
&nbsp
מה עוד היה? דיוויד מחמיץ את ההזדמות להעיר את סנואו בעזרת משאלה.

אלאדין ויסמין מתעופפים לאגרבה. שלום ולא להתראות. מלבד אלרדין שהוא היה קצת קול הם מיותרים לגמרי כאן.
אז מי עוד צפה??עוד שבוע וקצת פרק סיום של חצי העונה!!1

&nbsp

בלו לא צריכה להיות הפיה השחורה, שונאים אותה מספיק כמו שהיא

יסמין ואלדין באמת לא מספיק מעניינים, השקיעו בדמויות האלה פחות מאשר באגדות אחרות.

גדעון הוא האיש שנלחם עם אמה! וגם הם קרובי משפחה, כמובן
הבן שלה הוא אחיין שלו

אביטל186

New member
טוב זה חתיכת ספוילר

אפילו אני נמנעתי מלכתוב את זה..
אבל אם כבר... מבוסס על הפרומו לפרק הבא:
גדעון הוא הנבל של אמה!!!!איך היא הולכת להינצל נראה לכם?
והטבעת?? של הוק??

אגב האם תאריך שחרור הפרק הזה הוא אכן רק במרץ??? שזה אומר עוד 4 חודשים???

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה והמשאלה 6-10

מה שהפריע לי כל הפרק הוא הנאיביות של רג'ינה ג'קיל שגבלה בטפשות, בצרות אפקים ובחוסר דמיון. מאד ברור שרג'ינה הייד ערמומית ומסוכנת ממנה שבעתיים. חשבתי שגדעון היה התינוק שבל מסרה בפרק הקודם ומסתבר שזה בנם של עוץ לי גוץ לי ובל ששב מהממלכה האפלה. וכמובן, מעולם לא סילק נבל את קודמו בצורה אלגנטית יותר מאיך שהוא עשה כיאה לבנו של עוץ לי גוץ לי.

אני מניח שעוץ לי גוץ לי המזויף תכנן את כל ההתקלות עם רובין הוד כדי למנוע משתיהן לעזוב כדי להישאר חי יום אחד נוסף. והנה נקודה מוזרה לגביו: בעונה השנייה ברור שהוא הכניס אותו לכלא מתוך יצירת מצג של חוסר אונים על מנת להזיז את גלגלי המזימה שלו. אם בלפייר שב ליער המכושף, כל הסיבה לתוכניתו בטלה. אני מניח שבעולם הזה הייתה לו סיבה אחרת להטלת הקללה - אולי נקמה על מות בנו.
לגבי הפיה הכחולה, כל הסיפור הזה נשמע מוזר. הפיה הכחולה לא נעשתה סתם למנהיגת הפיות והפיה השחורה לא התעמתה איתה קודם. חסר פה משהו בסיפור.

igloo2

New member
היה היה פעם במציאות מדומה

סליחה על האיחור הקל

אני משלים את הפרקים.

פרק טוב!!!
רג'ינה מביעה משאלה ומגיעים למציאות חלופית. מסורת שהתחילה בפרקי סיום של העונות הקודמות (החזרה בזמן בסוף עונה 3, רעים וגיבורים בסוף עונה 4, והאנטולד סטוריז בסוף עונה 5)
בניגוד לפעם האחרונה, הפעם הצליחו ליצור עיניין!

היה ממש הזוי לראות את אמה בתור נסיכה חביבה ששורקת לה ביער וקוטפת תותים... וסנואו וצ'רמינג זקנים עם שיער לבן.
ורג'י אומרת להם "מה קרה לכם, אתה ממש זקנים"

אמה משתטחת ומתחננת בפני רג'י לא להרוג את ההורים שלה...
אחת הסצינות ההזויות בסדרה

אמה לרג'ינה : "נזכרתי בה-כ-ל כשראיתי שלא רצית לפגוע בהנרי"
טוב, אם את אומרת...

כשהדמות בברדס הפכה את רג'ינה לנחש חשבתי שזה ג'אפר (הלא הוא מלך הנחשים).מה שגרם לי לתהות לאן הוא נעלם? לא הגיוני שהוא היה רק בסצינה אחת עד עכשיו...
ידעתי שהילד של בל ורמפל יהיה רע.
כל עיניין המלכה הרעה תם ונשלם?

הפיה השחורה פצעה את הפיה הכחולה.
כל הכבוד לה!!!
אני כבר מתחיל לאהוב אותה

דיוויד מוותר על לבקש משאלה להעיר את סנואו כדי לא לעורר עוד צרות... ממה אתה מפחד?! יצאת אדיוט כשביקשת שהמלכה תקבל "את מה שמגיע לה" (יש ניסוח יותר עמום מזה?)
פשוט תבקש שקללת השינה שהמלכה הטילה עליכם תוסר. לא כזה מסובך

רובין!!!!!!!!! אדיר.
המבט של רג'ינה
כולה מהופנטת והוא חופר להן על השרשראות והתכשיטים שלהן
ברור שהיא היתה חייבת להישאר שם!

חיכיתי בפרק לסצינת המאבק של אמה עם הדמות בברדס ואז נזכרתי שהעונה הזו לא מחולקת לחצאים ויש עוד זמן לסגור את העניין הזה

טוב שכך!

דייוויד

העדיף לא לבקש משאלה שקשורה לאנשים שהוא אוהב, כי משאלות (מג'יני) נוטות להתגשם בצורה לא רצויה, ועם חוסר הכישרון של דייוויד לנסח משאלות, באמת טוב שהוא לא הזכיר את שלגי.

למעלה