פרצו לי לאתר מי אשם ?

ירון3242

New member
א. תודה על הפידבק והתגובה

בגדול אתה צודק,
ברגע הראשון שאתה לא מקבל שרות ואתה עצבני וכעוס שאין לך אתר וגם אף אחד לא חוזר אליך -התגובה האינסטקטיבית היא אמוצינלית ולא הגיונית,
ועם כל הכבוד לשחזור -חברת אחסון שהאתר שהלקוח שלה נפרץ -צריכה לקחת אחריות כלשהי, אבל כמו שאמרתי אתה צודק ולמחרת הסכמתי ל150 ש"ח פלוס מע"מ לשחזור -ואז הוא אמר לי שאי אפשר (סתם לדעתי,לא רצה לעזור)

אני מבין מה אתה אומר -אני ממש לא הולך ותובע כל חווית שרות גרועה שלי, אני ממש לא מאלו, הענין שהפסדתי כאן ימי עבודה בשחזור, לקוחות ,והכי חשוב-אני חושב (ולפי מה שדברתי גם עוד אנשים) חברת האחסון צריכה לקחת אחריות כלשהי -לא יתכן -שפתאום ללקוח אין אתר-וזה בסדר הם עוברים לסדר היום
ועם השרות הגרוע, הלא אכפתי הזה -הם צריכים לקחת איזשהי אחריות.
אני עוד לא דברתי על זה ששלמתי להם עד 2018,
ואין לי החזר כספי ,להפך, הם עוד רוצים לתבוע ממני עוד כסף כיון שאני עוזב אותם -מעבר למה שילמתי להם עד 2018 עבור שרות שכרגע אני לא מקבל..

ירון3242

New member
פרצו לי לאתר מי אשם ?

אחסנתי את האתר האינטרנטי שלי בחברת אחסון, יום אחד אני רואה שהאתר לא באוויר -מהתמיכה הטכנית של האתר הסתבר שפרצו לי לאתר,
ששאלתי איך זה נגרם אמרו לי שהבונה אתרים אחראי כין הוא לא נתן לי הגנה, הבונה אתרים אמר לי שזו אחראיות החברת איחסון.
שבקשתי להעלות אותו שוב לאוויר אמרו לי שאין אפשרות (מהחברת אחסון) ואם אני רוצה לשחזר אותו יעלה לי עוד 150 ש"ח בלי מע"מ,
שהמתקחתי על המחיר -הם אמרו לי "עזוב, בדקתי אין גיבוי אי אפשר לעזור לך "
(זה לעומת הבונה אתרים שעזר לי מאוד )
האתר הזה שימש אותי לעבודה ופרנסה והכיל חומרים של 9 שנים,
היה מקודם בגוגל , והנזק שלי הוא גם כספי ,וגם נזק של זמן שאני צריך לעבוד לשחזר ולקדם את האתר למה שהוא היה פעם.
מי אשם בזה ? והאם אני יכול לתבוע (ולזכות) בתביעה נגד חברת האחסון ?
אשמח לעצה מקצועית.

למעלה