אלוהים גדול

dory391

New member
אלוהים גדול
גם המכון שלי נפתח וגם החוק של סמוטריץ' נפסל. אבל המאבק להפיכת המדינה חזרה מביביסטאן לישראל עוד ארוכה. יש עוד הרבה אנשים שצריך להוריד (באמצעים חוקיים, תירגעו) כדי לטהר את האווירה המסריחה שנושבת מהכנסת וממשרדי ממשלה מסוימים. סדצקי גם הלכה. רק תסבירו לי, באיזה מים עכורים מחפשת סיבונה לדוג? אוטובוסים עד 22:00, מה זה עוצר? מקווה שגם היא תהיה בכלא, לא חשוב על מה.

shayCn

New member
עוד חצי מיליון מובטלים נוספו מאתמול
אז איך אלוהים גדול??
המכון כושר שלך, מן הסתם עקף את החוק וכנראה שחילק את המכון לחלקים כך שכל חלק הוא סטודיו שיכול להכיל עד 20 מתאמנים. זה מה שעושים בכל מכוני הכושר כיום כדי להמשיך לעבוד.
החוק של סמוטריץ' נפסל, אבל הכוונה של ביבי נחשפה. הוא כנראה נשבר מלשוחח בזום עם בעלי עסקים זועמים והחליט לקחת אותנו לעוד בחירות, לכן מתח את החבל של כחולבן. תזכיר לי כמה זמן קיים האיחוד?
וביבי נכשל באחת מפעולותיו?? צפה מעכשיו שמס' הבדיקות יעלה ל30 אלף ליום ויקבעו קריטריונים מינוריים כדי להשיג מקסימום נדבקים וחולים לסטט' כדי להגביל יותר ואולי אז להשיג בסבב נוסף את מטרותיו.
כצפוי מראש, כל משבר הקורונה קיבל סיבוב מבריאותי לפוליטי. במצב חירום לביבי קל יותר, יש פחות בירוקרטיה, אולי אפילו חוק עוקף כנסת. בדרך לדיקטטורה, היר ווי קאם.

dory391

New member
ברור שהמצב לא טוב, לא אמרתי שהכל בסדר
אני רק רואה, שאם נלחמים משיגים תוצאות. דיקטטורה לא תהיה פה. אם נתניהו יגזים, יעמידו אותו במקומו. טוב שכחול לבן החלו להראות סימני חיים, למרות שאני מודע לזה שהם התחילו לחזור לחשוב ולפעול עצמונית בגלל הירידה בסקרים.

shayCn

New member
לא אמרתי שאמרת
רק שאלוהים קטן קטן מאוד, זו רק דעתי. טייק איט אור ליב איט אס איז איט.
מי ישים את ביבי במקומו? גנץ? ממש לא. נעלם אחד גדול.
מרגע שהתאחדו כחולבן, את גנץ שומעים הכי מעט. אפילו קולו של האפסון מיקי זוהר
נשמע חזק יותר. בבחירות הבאות אני מעריך שלא יהיו להם מנדטים דו ספרתיים.
&nbsp

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הבעיה היא, שחלק לא מבוטל מציבור התומכים העיוורים של BB גם הם
החלו להבין שהוא עובד עליהם וחלקם יחדלו לתמוך בו.
האם זה יספיק? קשה לדעת, אבל לי נראה שהאיש לא יבחל בבחירה בניסיון ללכת על
עוד סבב בחירות בזמן הדי קרוב.
והאמת שמבחינתי: די בצדק.
נכון לעכשיו, אין שום מנהיג או מפלגה שיסכנו אותו למרות הכל.

shayCn

New member
מן הסתם הוא שואף לבחירות
רק מערכת בחירות חדשה מוציאה את האויר ממפרשי הביקורת נגד ביבי ונותנת לו שקט והמון אויר לנשימה. בדר"כ, מערכת בחירות אפילו מחזקת אותו במנדטים נוספים.
הבעיה שאף אחד אחר לא נושם מבעד למסיכה אז אין סיבה שהוא יקבל אויר לנשום.
נגמרו היריבים של ביבי. הוא לגמרי לבד בפסגה אז אין גם סיבה שיקח אותנו לבחירות יותר מיותרות מה3 הקודמות.

dory391

New member
הלוואי שיאיר לפיד יהיה ראש הממשלה הבא
וכן, אני מודע למגרעותיו ולא סוגד לו. אם יפשל, כפי שכתבתי על גנץ, אהיה מהראשונים שידרשו את החלפתו. אני מפנטז על איחוד כוחות מסיבי באופוזיציה ואת בנט שוב כשר ביטחון וליברמן כשר חוץ. העניין הוא, שלדעתי האופוזיציה לא מספיק מגובשת כדי לתת קונטרה לביבי. אולי אחריו.

Ron W

New member
מצביעי הימין ירדו למגננה שלכל מנהיג אחר גם לא יהיה ממש אכפת
קשה להתווכח איתם אחרי שאיציק שמולי הצביע נגד
הקצבה שהציעו לנכים

shayCn

New member
אפילו קונוס יכול לשמש ראש ממשלה
ומבטיח לך שישיג הישגים גדולים משל ביבי.

dory391

New member

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מזמן כבר הצעתי שימנו חתול מת תחת ביבי. מסתבר שזה לא עבד לי.

shayCn

New member
תחת ביבי או במקומו?..
כי ת'כלס, שניהם מסריחים, לא פעילים ולא יעילים לאף אחד.

למעלה