לפחות לא מדברים על הסיפוח

• פותח הנושא Ron W
  • פורסם בתאריך

Ron W

New member
לפחות לא מדברים על הסיפוח

אם נבחן את מספר החולים הקשים עדיין בגבולות ה 90 מתוכם מונשמים 35 מה המשמעות של אלפי הנדבקים שהצטברו משך שבועיים? - אם אין לא מונשמים חדשים וחוח קורבנות?

dory391

New member
צריך לספח את יולי אדלשטיין הבן ז--ה לנתניהו
ולשים אותם בכלא. כנ"ל אשפוז כפוי לכל הביביסטים והשחריסטים לסוגיהם.

Ron W

New member
ממחר סגר בביתר עילית = יו״ש - ספחת תרתי משמע

https://davidson.weizmann.ac.il/online/sciencenews/התפרצות-הקורונה-עדכונים-אחרונים בדקתי באתר הקורונה העומס כביכול ממספר המאושפזים קלים כקשים בכלל 359 - מופרך הרי דיברו על יכולת להנשים אלפים ולכך נערכו בחודשים האחרונים.. בכל שנה מאושפזים מאות אנשים סה״כ בכל הארץ - מסבוכי שפעת.

dory391

New member
זה לא נושא לצחוק עליו
בכל מקרה, אני לא מתנגד לסגרים (כולל על ת"א במידת הצורך), חושב שהקורונה לא קיימת או מתנגד לציות לכללים. פשוט לאכוף על בסיס נקודתי וענייני, לא על בסיס למי יש יותר גדול. פניתי בעניין המכון שלי לשר חילי טרופר ואפנה גם ללשכת ראש העיר חולדאי, למרות שאני מתעב אותו לא פחות מאשר את זבליהו.

Ron W

New member
זה בדיוק הנושא לצחוק

הכללים והסגרים אינם תוצא של הקורונה אלא של קבלת החלטות שגויה התמהמהות וטעויות של הממשלה.

dory391

New member
אם היה תלוי בי, הייתי מחזיר כמה יישובים חרדיים במסגרת הסיפוח
אם בני ברק הייתה בשליטה של הרשות הפלסטינית, המצב היה יותר טוב. כל מי שלא מציית להוראות, מוצא להורג. חבל שלא כאן.

Ron W

New member
מקריאה בחברות התרופות הפסימיות שוב משתלטת

כנראה שלא ניתן לייצר חיסון של 100% אלא 50-75 מה שאומר שחלק גדול גם יעדיפו לא להתחסן התרופות האנטיויראליות במין קוקטייל יקלו על הנדבקים וסיפור הקורונב ימשך שנים וכן יעלם בעיקר מחיסון עדר וקורבנות. קו פרשת המים יהיה זעקתן של הכלכלות המרוסקות אנשים יעדיפו את הסיכון עם אמצעי הגנה ככל שניתן ויניחו לטבע לעשות את שלו לצד תעשיית בתי חולים במקום אולמות תרבות וקניונים. בדיוק כפי שהקולנוע הביתי החליף הרבה בתי קלונוע.. יעשו הסבה.

למעלה