רשמית זוהה הניתוק אצל שרי הממשלה

shayCn

New member
רשמית זוהה הניתוק אצל שרי הממשלה

מי לא ראה איך צחי הנגבי, זה הבן של גאולה כהן, זה שעבר הרבה קדנציות וראשי ממשלה אומר אתמול אצל אופירה וברקו "השטויות האלה שאין לאנשים מה לאכול זה חארטה", https://www.ynet.co.il/article/SJkW8kpRI ומוכיח איך הליכוד זו מפלגה מנותקת מהעם. מנותקים כלכך הרבה שנים כשהם נחים על זרי דפנה דימיוניים כמו 'מעולם מצבנו לא היה טוב יותר' שהם לא מסוגלים להוציא את הראש מהאדמה ולהסתכל סביב על עסקים שנסגרים, על נתוני אבטלה שהולכים וגדלים.. "השטויות האלו.." השטויות האלו שצחי הנגבי הוא שר. הוא הרי במשך שנים שר לענייני כלום. גם השטויות האלו שיש לנו ממשלה ולא חבורת אוכלי חינם אגואיסטים שכל מחשבתם נתונה לעצמם.

סתוונית333

Well-known member
חבל בשבילו שהוא פתח את הפה כדי לפלוט את דבריו המטומטמים

הוא יכול היה להמשיך לחיות על חשבוננו בשקט מבלי שמישהו יזכור שהוא קיים או מועיל במשהו.

dory391

New member
כתבתי על זה בשרשור אחר. הוא כבר הספיק להתנצל
אבל על כך אומרים: סוף מעשה במחשבה תחילה.

סתוונית333

Well-known member
ההתנצלות שלו גרועה וחמורה לא פחות מדבריו שנאמרו בראיון:

"רציתי לומר למראיינים שביקורתם המוקצנת והבוטה כלפי הממשלה מייצרת חרדה בציבור במקום תקווה".

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתמול נסעתי וראיתי לפחות ב-2 אתרים בצידי הדרך, מפגינים שעמדו
עם שלטים, עם דגלי המדינה ועם דגלים שחורים.
אני מרשה לעצמי לקוות ולהניח, שככל שינקוף הזמן, כך כמויות המפגינים תגדל וכך
נחזה בהם בעוד ועוד מקומות ברחבי הארץ.
לדעתי, לא ירחק היום, והם יעברו את "נקודת האלחזור", ואז BB ייאלץ להסיק את המסקנות
הנדרשות, ויפנה את כסאו, ככל שהדבר קשה לו.
רק טבעי, שהמרי בעם יגבר.

tgranot1

New member
טיבי יצא גדול והרבה יותר חכם מהנגבי הדוש...

המשיך את הטוויטר באותו עניין כשפנה לאותו מובטל ובקש שיתקשר אליו על מנת שהוא ינסה לבדוק כיצד לעזור לו.

shayCn

New member
תגובה לשחר 6761 שהפציץ תגובתו במסר

כל עם ישראל ראה את התכנית של אופירה וברקו ומי שלא, רואה איזכורים לכך בכל שעה עגולה בשלל ערוצי החדשות, אז ממש שאין צורך בניתוח מחודש לראיון עם הנגבי..צמד ה'אינדיאנים'(כפי שכינית את אופרה וברקו) שאלו את השאלות הנכונות וכהרגלם, הפעילו לחצים כדי להוציא מהנגבי את דעתו האמיתית ולא המתייפיפת והפוליטיקלית והצליחו. ברגע של לחץ ואולי קצת הרס עצמי, הוא התעצבן והוציא את דעתו "המלומדת". הנגבי לא מתראיין הרבה, אז סביר שלא יודע לשקר ולגנוב דעת כמו שאר חבריו מהליכוד המורגלים לכך בכל יום. כמו ששמעתי וראיתי, אני מאמין שזו דעתו ודעתם האמיתית של שאר חברי הליכוד ושום התנצלות לא תועיל(עוד שיטה שהומצאה, לפלוט בכוונה תחילה ואז להתנצל על המילים). הם חיים בעולם מנותק משלהם, באלפיון משלהם, עם אמונות וספקולציות שיצרו. 'לאנשים אין מה לאכול' - זו לא מנטרה מנותקת של שמאלנים. זה משפט ששמעתי הרבה בתקשורת מאנשים שאיבדו את הפרנסה. הניתוק הוא שלך ושל הימניים ההזויים שמתכחשים למצוקות כלכליות,לעוני,לרעב כאילו מדובר במדע בדיוני. יותר מכך, זה חוסר כבוד בסיסי למצוקות של בני אדם ורע מאוד שאלה האנשים שמובילים בהחלטותיהם. &nbsp

סתוונית333

Well-known member
חחחההה מסתבר שגם לך הכורדי שולח מסרים

shayCn

New member
הוא כתב את דעתו לפוסט

מאמין שהוא חסום לכן לא יכול להגיב ישירות לשרשור

סתוונית333

Well-known member
גם לי הוא שלח מסר לפני שבוע שבו הוא השמיץ את הפורום ובעיקר

את מנהלו. (ציפורי לילה) כנראה שהוא חסום לצמיתות ע"י הנהלת תפוז כי הוא הפסיק לכתוב באקטואליה .

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שחר הוא שחר, כשם שסופרמן הוא סופרמן. אלה אנשים שמקפידים
בקנאות לשמור על שמם.
בני להבדיל, כן שינה את כינויו ל"סבא של", אבל ככל שהוא הציק, הוא לא הקפיד על הכינוי.

shayCn

New member
זה דווקא נראה לי כמו רצון לגיטימי

גם אני מעדיף לשמור על שמי בכינוי, זה לא מוכיח שמי ששומר על שמו=טרול. להיפך, עברנו את גיל הילדות שבו נכנסים לזהויות שהם לא אנחנו ומביעים דיעות שאין לנו אומץ לעמוד מאחוריהם במציאות. &nbsp

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אם היכרת את סבא של כיפה אדומה, סביר שהיכרת גם אותו, אף כי
מזה זמן רב הוא חסום כאן. וגם אם לא היכרת? לא הפסדת הרבה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
א. שחר משנה בכל פעם את המספר ה"מלווה" את שמו, והדבר מעיד על
כך, שכאשר הוא נחסם כ"שחר 1", הוא מופיע שוב כ"שחר 2" וכן הלאה...
ב. אחד התנאים שמנהל הפורום של ציפורי לילה הציב מול ההנהלה, היה תנאי, שאדם כמוהו,
(והיו כמה כאלה), לא יוכל לשוב פעם אחר פעם תחת כינוי חדש ולחרב שוב ושוב את הפורום.
המנהל "זכה" להפוך את הפורום לפורום "מנוטר", וכך, בכל פעם שמופיע כאן 'כוכב
חדש', שאינו מוכר למערכת, ההודעה נכנסת להמתנה, עד שהמנהל בודק מי הכותב,
ואז הוא רשאי לאשר רק את ההודעה, מבלי שיאשר לכותב להמשיך ולהגיב באופן קבוע,
או שהוא יאשר את ההודעה ויאשר לכותב להמשיך ולהגיב ככל שיחפוץ.
אז מאותו רגע, בו הפורום הפך למנוטר, אדם כמו שחר יכול אולי להגיב באופן חד פעמי,
אבל הוא אינו יכול להמשיך ולחרב את הפורום ככל שבא לו.
אז הוא ושכמותו פנו אלי יותר מפעם לפרטי והביעו את דעתם על גישתי הרודנית
והבלתי מאוזנת
(ועל חיבתם הרבה כלפיי וכלפי אופיי הרע, הבלתי מאוזן והמטופש), אבל זה ממש לא מפריע לי.
מה שיותר מוסיף לאיזון האבסולוטי של גישתם של הגאונים הללו, זו העובדה, שהם
אכן פונים אלי מדי פעם בפרטי, אבל הם חוסמים אותי מהיכולת להשיב להם.
גיבורי לילה שכאלה.... טפיייי

shayCn

New member
הייתי מגיב יותר בעניין

אבל קיבלתי מספיק מסרי חפירות אתמול בערב ולא בא לי לעודד את זה.

למעלה