התפוז לגמרי מקולקל היום!!ֻ

shayCn

New member
כל היום לא הצלחתי להכנס לאתר

ניסיתי בשעות שונות וכלום

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
גם אצלי בפעם הראשונה יש מסך שגיאה אבל ניסיון שני מביא את
הפורום שאני מבקש, למעט פורומים שנסגרו.
היום גם לא הייתי צריך להירשם בכל פעם מחדש. עובד כראוי.

dory391

New member
טיפ לכולם, כנסו דרך תיבת המסרים
אני קיבלתי הודעה על חשד לגניבת זהות. נכנסתי לשם של אחד מכם במטרה לכתוב מסר, הגעתי למסך של שם משתמש וסיסמא וכך חוברתי.

dory391

New member
אוקיי
אי אפשר לשלוח את זה מטעמים טכניים אבל זה מתחיל ב "החיבור שלך אינו פרטי,ייתכן שתוקפים מנסים לגנוב את הפרטים שלך מהאתר".

shayCn

New member
אז למה

לא שלחו את אותה הודעה לכל הגולשים בפורום? למה רק אתה קיבלת את ההודעה הזו?

dory391

New member
זה יכול להיות אישי
אולי בגלל ההתבטאויות הפוליטיות שלי, מישהו שלח האקר שיפרוץ לי לחשבון. או שזו סתם תקלה. אגב, שיניתי בשנתיים האחרונות את שם המשתמש, רק בגלל בעיות טכניות דומות.

shayCn

New member
קשה לי להאמין

בכלל אני יותר קיצוני ממך בדעות הפוליטיות, כבר התבטאתי יותר בתוקפנות בעבר ועדיין לא זכיתי לפריצה לחשבון

dory391

New member
אולי בזה השרץ לא אשם
אבל לאור כל מיני איומים שקיבלתי בשנה האחרונה, בהם איחולי מוות במשפחה וצרור קללות שאני לא מעז לכתוב, התחלתי להיות פרנואיד.

סתוונית333

Well-known member
גם אני נתקלתי בהודעה הזאת כשניסיתי להיכנס לפורום אחר

מסתבר שתפוז עובר שדרוג ולכן הוא השתגע .

פעם ראשונה שאני שומע שתפוז שולחים כזה מסר ..
אני מקבל במייל הודעה כזאת פעם ביום מפייפל שיש לי חיובים חריגים ושיש חשג לגנבת זהות אבל יש בעיה אחת קטנה ..
אין , לא היה וכנראה שלא יהיה לי חשבון בפייפל
תמיד אבל תמיד לבדוק את הכתובת של הקישור שאתה עומד ללחוץ עליו גם אם זה ממקור "אמין" ועוד במיוחד כשלאחרונה יש יותר האקרים בתפוז ממשתמשים פעילים

raya

Well-known member
תודה על הטיפ. יש פורומים שאי אפשר להיכנס אליהם היום
בדיוק מהסיבה שציינת, שהאתר לא מאובטח.
אנסה את מה שהצעת.
רעיה
אז ככה.... זה לא עובד אצלי, נכנסתי לתיבת המסרים ורציתי כביכול לענות למישהו, נפתחה תיבת כתיבה וזהו.
אז לא כתבתי, וככל הנראה שאין לי בעיה להיכנס לחלק מהפורומים - כמו זה למשל, ולקומונה סגורה אחת.

למעלה