המשטרה משתפת פעולה עם בלפור ומבצעת מעצרים פוליטים .

סתוונית333

Well-known member
המשטרה משתפת פעולה עם בלפור ומבצעת מעצרים פוליטים .

בכיר חיל האוויר לשעבר סירב להשתחרר. המפגינים זועמים: "מעצר פוליטי" לאחר שאמש נעצר תא"ל (מיל') אמיר השכל, לשעבר בכיר בחיל האוויר, במחאה בי-ם, אמרו במשטרה כי התירו לו להשתחרר בתנאים מגבילים - אך הוא סירב. המארגנים הודיעו כי יפגינו ב-18:30 מול מעון נתניהו בבלפור וייצאו ליותר מ-70 צמתים בקריאה ל"התפטרותו של הנאשם בפלילים". https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5755056,00.html#autoplay שר הפנים ,הסמרטוטן אוחננה מגבה את המשטרה .

dory391

New member
מתחיל להזכיר את טורקיה
אוחנה נראה כמו עבריין ואני מקווה שכשיתחילו לחטא את השלטון מוירוסים כמוהו, ימצאו עליו משהו.

Uri04

New member
אם אני הייתי קרוב שלו, הייתי מאוד מאוד מתבייש בו

ולא הייתי מגיע לאירועים משפחתיים שהוא נמצא בהם.

dory391

New member
גם האחיינית של טראמפ תפרסם עליו בקרוב ספר עם הרבה לכלוך
ואכן, ייחוס מאוד לא מכובד להיות קרוב משפחה של חייל המאפיה הזה (הכוונה לאוחנה, כמובן).

shayCn

New member
אמרנו דיקטטורה, לא?

איסור על החופש להפגין עוד לא היה לנו.

dory391

New member
תשמע, זה לא ייגמר טוב
נתניהו משחק באש, רק שייזהר לא להיכוות. ההפגנה של האלפים מול המעון זו רק ההתחלה. יש גם ביקורת מתוך הקואליציה. המעצר של השכל הוא סמל להשתקה. מי שעצרה אותו זו לא משטרת ישראל, זאת משטרת בלפור.

Ron W

New member
יריבו שר האוצר כץ עקץ שעיתוי בקשת ההחזרים שגוי - ניצנים למרד

והכי חמוד אפרים שמיר שהנאשם התלונן נגדו במשטרה ! למרות שלא ציין את שמו בפרוזה שפרסם .. על ראש הגנב בוער הכובע. אין ספק שהנאשם והמורשעת בבלפור תבעו ובחשו בתקשורת יותר מכל ראש ממשלה בארץ (שלא לציין בדמוקרטיות מערביות)

dory391

New member
זה גם הפירוש שלי
שמיר ונתניהו ראויים איש לרעהו.

סתוונית333

Well-known member
אני אמרתי דיקטטורה ואילו אתה לא הסכמת (כהרגלך) ואמרת שזו

"השקפה אישית" .

shayCn

New member
אמרתי שאנחנו בדרך לדיקטטורה

ואת הסכמת איתי. &nbsp רוצה לינק?

dory391

New member
בסוף הבנתי שהוא והשאר שוחררו
מעניין מה קרה, פתאום התא"ל במיל' לא מסוכן לבטחון המדינה? מוזר מאוד.

shayCn

New member
מה לא ברור? מעצר פוליטי

לביבי יש 'האנשים שלו' גם בתוך משטרת ישראל. מילה אחת למפקד מחוז X, ומפנים אותם. העיקר שהוא מפיל האשמות על המשטרה אחר כך.

dory391

New member
אני לא בטוח שאתה צודק
אם זה נכון, למה שחררו את המוחים כ"כ בקלות? אם כבר טורקיה, היו הולכים עם זה עד הסוף ושמים אותם בכלא לתקופות ארוכות באמת.

סתוונית333

Well-known member
ברור שזה מעצר פוליטי

ראשית, העיתוי בו נעשה המעצר. המעצר נעשה בשבוע בו הביקורת הציבורית על התנהלות נתניהו, לאור האישור שדרש וקיבל מוועדת הכספים להחזר מס רטרואקטיבי, אישור המכניס לכיסו סכום של כמיליון שקלים, היתה מהגבוהות ביותר בעת האחרונה. ביקורת שהגיעה גם מתומכי ליכוד כגון העיתונאי חנוך דאום, שכתב פוסט בו אמר: "כמה אנחנו נראים לך מטומטמים"? והוסיף: "כמה מנותק אפשר להיות, אלוהים, כמה?". שנית, המעצר נעשה בשעה שהמדינה נמצאת בתקופה של משבר כלכלי קשה. מאות אלפי מובטלים, מאות עסקים שנסגרו, ענפי משק רבים בהם תרבות, תיירות, בידור ופנאי היו כלא היו. מאות אלפי אנשים עומדים בפני קריסה כלכלית ללא יכולת לפרנס את עצמם, ועם הידיעה שבעוד כחודש תסתיים תקופת החל"ת כך שהמובטלים לא יהיו זכאים יותר לדמי אבטלה. שלישית, המעצר נעשה בסמוך לפרסום ההקלטות של נתניהו ואלוביץ' בידי העיתונאי רביב דרוקר והביקורת הציבורית הקשה שהביאו ההקלטות שיש בהן להעיד על עסקת שוחד. ואחרון, המעצר נעשה בסמיכות רבה לדיווחים על עלייה חדה במספר נדבקי הקורונה והחשש מגל שני של המגפה שייתכן ויצריך סגר נוסף.

dory391

New member
דאום תומך בימין, לא בטוח שבליכוד
לפחות יש גם כמה אנשים ישרים, שעומדים על שלהם.

shayCn

New member
המובטלים לא זכאים כבר היום לדמי אבטלה

אלו שעדיין בחל"ת ממקום העבודה זכאים כיון שימי האבטלה שלהם הוארכו עד לאמצע חודש אוגוסט. &nbsp https://www.ynet.co.il/economy/article/B1Q511MLCI &nbsp חוץ מזה, חנוך דאום לא הזכיר מעולם שהוא איש ליכוד למרות שניסו להוציא את זה ממנו כמה וכמה פעמים. אבל הוא אכן איש ימין, השערה שלי - מצביע בנט טיפוסי.

shayCn

New member
דווקא חיזקת את טענתי

דווקא בגלל שניסו לשחרר את השכל בקלות(הוא סירב להשתחרר), זה מצביע על מעצר שווא. כשזה נוגע להפגנות, למפגין שבסך הכל עמד על הבמה וביקר את התנהלות ראש הממשלה - אז זה מעצר פוליטי. יותר מכך, בהפגנות דומות בתקופה האחרונה, הפגנות עברו בשקט ולא נאכפו הנחיות הקורונה, כמו זו בכיכר רבין, אלא רק בזו שמבקרת את ראש הממשלה עצמו.

dory391

New member
האמת, כבר התעייפתי מנתניהו
תעירו אותי כשישללו ממנו את האזרחות (כפי שאני מציע ואפשרי ע"פ המכון לדמוקרטיה עקב הפרת אמונים) ויעלו אותו על מטוס חד כיווני לארה"ב, או לכל יעד שיבחר.

למעלה