מיועד לשי - פרשת הכדורגלנים והקטינות

shayCn

New member
אני לא יודע איך זה בדיוק מעדכן את הפרשה..
אולי זו הסיבה שצירפת קליפ לא קשור?(אה, כן הם נושא השיר הוא shy..חה)
&nbsp
im always too shay, baby

dory391

New member
לא חשבתי על שי בכלל, אבל יצא מעניין...
ובתכלס, העדכון הוא שייתכן מאוד שכלל לא הייתה כפיית יחסים בכוח (או שבכלל לא היה סקס) וכנ"ל לגבי האלכוהול. אני משער, שייתכן שחלק מההאשמות לכאורה עשויות להיות פייק ניוז ולא מבוססות על ראיות מוצקות. אם הן נכונות אגב, אז מבחינתי שלא ישחקו כל החיים שלהם כדורגל, במכבי או בשום קבוצה אחרת וירצו את העונש המגיע להם.

shayCn

New member
לא יודע..זה הקשר היחיד שהצלחתי למצוא פה..
ואגב, לגבי השחקנים והקטינות, אז אני לא חושב שעבריינים שניסו לסחוט את הכדורגלנים -קשורים למקרה עצמו. אולי ניסו לתפוס טרמפ על הארוע, זה קורה הרבה בארצנו הקטנטונת.
ובכל אופן, גם אם השחקנים לא אשמים כי לא ידעו שהן קטינות, עצם העניין שהיה להם ספק..והם שאלו לגבי הגיל..מעורר חשד.
&nbsp

dory391

New member
אחד מהם גרר את השני
לשני היו ספקות והוא ביטא אותן בקול רם, לפי ההתכתבות ביניהם. אחד למיטב הבנתי נשוי עם ילד והשני רווק פרוד. בכל מקרה, הם היו צריכים להיות חכמים יותר לפני השטות הנוראה שעשו.

shayCn

New member
הנשוי עם הילד בצרות צרורות
אבל זה לא משנה מה הסטטוס שלהם או הקבוצה האהודה עליהם..
מצד שני, אחרי החשיפה של 'עובדה' אמש על מאיר כהן מיש עתיד, יכול להיות
שמגיע גל נוסף של מי2. אולי מי4..

tgranot1

New member
היה סקס
הכדורגלנים עצמם אינם מתכחשים לכך. הם רק טוענים כי הוטעו והנערות טענו בפניהן כי הן בנות 17 .
כמובן שאם קיימו יחסי מין עם קטינות ביודעין הם יכנסו לכלא והקריירה שלהם תסתיים ממילא. גם אני עוקב אחר המקרה מאינטרס כאוהד הקבוצה המדוברת, ולהבנתי כנראה שההאשמות יבוטלו.

אספרסו2

New member
כל עוד הקוף המזמר מסתובב חופשי
לאחר שדאג להכניס לאביו הקוף הכנסה קבועה לאחר שהכניס להיכן שלא היה צריך ונכנס לכלא.
אין לצחקני הכדור הוא עגול מה לדאוג.
&nbsp
שידאגו האבות שמגדלים בנות למציאות מעוותת כשבשרן הפקר.

tgranot1

New member
לא קשור... הראיות מדברות.
האבא שלו חטף כי הראיות כנגדו היו ברורות.
לגבי הכדורגלנים הראיות הולכות לטובתם בכל הנוגע לחשד לבעילת קטינה.

למעלה