סדרי עדיפויות שגויים

dory391

New member
סדרי עדיפויות שגויים
למה צריך בדיוק שני מנכ"לים למשרד שולי של השכלה גבוהה ומים? האם זה לטובת האינטרס הציבורי? כנ"ל צי הרכבים של בני גנץ, שגם כאלוף פיקוד הצפון עשה שימוש לא ראוי בכספי משלמי המסים (בדיעבד, מסכנה מירי רגב שהגנה על השחיתות הזאת כדוברת צה"ל). לפיד, שויתר על הרכב המשוריין המגיע לו, צודק. ממשלה של מנותקים, מתנשאים ומורמים מעם. צריך להראות להם את הדרך החוצה. לא לאופוזיציה, מחוץ לכנסת.

חיא2

New member
מפעם לפעם אני משתכנע יותר ויותר
שכל סיפור גנצ הוא סיפור ביבי, ושגנצ הוא אחת התחבולות המבריקות בהיסטוריה מסוג "הסוס הטרויאני".
כל חטאי ה-ביבי, היוהרה, הבזבזנות, הבוז לבוחר כולם עד האחרון מתגלים פעם אחר פעם בנוהגיו של גנצ.
ברררררררררררר

dory391

New member
לא נראה לי שגנץ הוכרח ע"י ביבי לבזבז
הוא פשוט התחיל להתקנא בו ואמר לעצמו (או שמישהו אמר לו) שגם לו מגיע.

חיא2

New member
אינך מתיחס כלל לטענה המרכזית שלי
אלא לזוטא של המכונית.

dory391

New member
זכותי להתייחס למה שאני רוצה
הרכבים הם סמל לשחיתות ולנהנתנות.

חיא2

New member
אז בשביל מה אתה משרשר אליי?
האין השרשור להודעה שלי מעין ביטוי של רצון לשיחה?
אם כל מטרתך להצביע על ה"שחיתות" אינך זקוק לרשומה שלי. וזכויותיך שמורות היטב בכל מקום, לא צריך לנפנף אותן כאחרון השקופים שזכויותיו נשללות ממנו.
וכן, הערה למי שמתיחס לטפל ולא לעיקר ראויה תמיד, על אף שזכותך ל'שות מהש'תה רוצה, אבל היי - זו גם זכותי להעיר לך

dory391

New member
אולי תשאל גם למה אני נושם?
חוץ מזה, אני התחלתי ואתה הצטרפת.תגיד מה שתרצה, מצידי תאשים אותי ברצח של ג'ורג' פלויד. אני מוכן להכל.

חיא2

New member
הבנתי - ההתחזות
לדורי פאתטית.
אבל כבר כתבו בתנ"ך - הישנה כושי עורו ונמר חברבורותיו?

shayCn

New member
רק שמישהו יסביר לי למה
אתם מחויבים לכתוב בכל השרשורים בצורה היררכית? נראה כאילו חוששים לשבור את האלכסון..

shayCn

New member
זו הפכה להיות התרבות בארצנו
"Make it until you Fake it"
קונים את לב הציבור באמצעות שקרים ובלופים וברגע שנבחרים,
דופקים את הבוחרים.
עינת קליש ראשת עיריית חיפה לא שונה מגנץ, נבחרה מתוך אג'נדה של "אדריכלית אירופאית שבאה לשנות את כל מרקם הבניה בחיפה". בינתיים אפילו בחזירי בר היא לא מטפלת. קנתה את לבבות הבוחרים בשקרים ורגע אחרי הפכה לפוליטיקאית הכי מרושעת שיש. ניתן לפנות אליה רק ברשת החברתית של חיפה כי היא אפילו לא מתראיינת.
גנץ הוא פשוט הממשיך של ביבי ואולי גרוע יותר.. בגלל נסיונו הביטחוני, יש סיכוי ששוב תקציב המדינה ילך לקציני קבע מסואבים ולמטוסים במקום למטושים.

אספרסו2

New member
אספר לך משהו,ביננו.
היינו פעם כמה חברים,יצאנו ללימודים גבוהים,אחד תמיד היה פעיל פוליטי,ממולח ,טיפוס אבל בכל זאת
חבר.
עברו השנים הבנאדם קיבל מינוי פוליטי ונהיה
מנכ"ל משרד הבריאות
מאותו הרגע הוא לא הכיר אותנו בכלל,לא ענה לטלפונים.כלום.

dory391

New member
הברסי הזה נשמע כמו נבלה סרוחה
מה קורה, הוא לא התחלף כבר? לפי מה שהבנתי, אמורים היו כבר להוציא אותו לחל"ת.

shayCn

New member
יש לי כמה סיפורים כאלה
החבר הקרוב ששירת איתי בגבעתי היה פעיל פוליטי ושלט בכל רזי ההיסטוריה הפוליטית, היינו מקיימים אלפי ויכוחים פוליטיים אם זה באוהל,בשטח,בימי כייף ואפילו כששכבנו במארב בלבנון מאחר והוא תמיד היה ליכודניק מעריץ גדול של יצחק שמיר ותמיד התגאה בכך שכעיתונאי נוער ראיין אותו. כיום, כשהוא אחד מעורכי הדין של ביבי, הוא בעולם משלו.
חבר ילדות אחר שלמד איתי ביסודי ובתיכון היה חכם ברמות שאין לתאר וניבאו לו כבר אז שיגיע רחוק, לכן אני לא מתפלא שהוא כיום פרופ' שסיים בהארווארד ומכהן כיועץ משפטי לממשלה של משרד החקלאות עם 2 משרדי עריכת דין בת"א וי-ם. גם הוא כמובן נעלם מאז ולא ניסה ליצור קשר.
היה איתי בשכבה גם מי שעשה אקזיט של 400 מיליון שקל על רשת 'מקס סטוק'. הוא גם ניתק קשר מחברי ילדות שלו.
מנסיוני, אנשים שמצליחים בחיים באופן מטאורי לא מנסים לשוב אל העבר.

dory391

New member
הראשון זה בטח אופיר אקוניס?
הוא סיפר בראיונות שהוא תלה פוסטרים של שמיר מעל המיטה, או משהו כזה. והוא עוד אחד השפויים שם.

shayCn

New member
לא
חפש עו"ד מיכאל דבורין, משרד בם,דבורין ושות'.
היה פעיל במערכת הבחירות האחרונות של הליכוד.
השני עו"ד סער פאוקר - היועץ המשפטי של משרד החקלאות.
יד המקרה..הראשון והשני למדו יחד באונ' העברית לתואר הראשון והכירו איש את רעהו :)

dory391

New member
הייתי משוכנע שזה אקוניס
פשוט קראתי ראיון איתו והדברים עם זה שהוא היה כתב נוער והעריץ את שמיר, אחד לאחד דברים ששר הרווחה היוצא אמר.

dory391

New member
אולי, אנא עארף?
אולי החבר הזה העתיק מאקוניס. לא חסרים חקיינים ומתחזים.

למעלה