רשימה זו נועדה בעיקר לפומה יקירת הפורום.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
רשימה זו נועדה בעיקר לפומה יקירת הפורום.
כבוד גדול נקרה למדינתנו הקטנה והנעימה
http://www.mivzakon.co.il/click.asp?ID=1916470
"שודרגנו" וכנראה בזכות המנהיג הכל יכול שלנו.

ומה זה כל הפסטיבל הזה של השואה?
במקום להשקיע סכומים כה גדולים באירוח המיותר הזה, לא היה עדיף לדאוג מעט יותר לניצולי השואה?
במקום שניאלץ לחזות בצרה מירי עם הכיתוב על ידה, לא היה עדיף לצפות בתמונה של להקת ציפורים?
עד אנה נגיע? בושה!

חיא2

New member
לא נראה לי שהיא תמצא את הקישור
ההכרחי למפעלות המשטרה, היועמ"ש ושאר אכסניות הצדק, ברגע שהביב יישפט, או אז נרד עוד כמה שלבים.

sashalola

Well-known member
פסטיבל המנהיגים זה יופי רק שכאן בארץ שוכחים לכבוד מי ולמה
אין מדינה בעולם כולו שזנחה והזניחה את ניצולי השואה.
איזה תמימים ואידיאולוגיסטים היו אלו ש"תרמו" להקמת המדינה את מה שהיה אמור לפצות אותם על הזוועות, אובדן משפחות שלמות ורכוש, כן גם רכוש.
עכשיו זה כבר מאוחר.
אגב, בקופת וועידת התביעות יש עוד מלא כסף שזורם לכל מיני כיוונים שלא פוגשים ניצולי שואה.
שמחה שאבא שלי היקר ז"ל כבר לא צריך לחוות את הביזיון. (כתבתי כבר פעם על ה"משא ומתן" שהיה לי עם הגוף המושחת הזה - יהודים כולם, שם ובארץ הכי גרועים!)
העיקר ביבי בנה, רק הוא, מגיע לו הכבוד. (וגם נאה השילוב של "הילדה המסטולית של כולנו" בארועי יום השואה, הרי גם היא בקורבנות, יפה שביבי יציל אותה))
איך לארוע כזה לא מזמינים ניצולים לתת להם כבוד אחרון?! איך... פשוט בלתי נתפס. אין מקום? איך אין מקום?
העיקר למירי רגב יש מקום ובטח גם שרה נסערת מרוב הנאה..
איזה מנהיגים ציניים יש לנו, כולל הפונקציונריים מיד ושם... כן גם שם יש תכשיטים,
וודאי שביבי ינכס לעצמו את כל הארוע למרות שמי שעומד מאחורי הפסטיבל זה בית הנשיא, לפחות כך הבנתי.
שיחנקו כולם עם ארוחות הגורמה שיגישו להם,
שיבואו להם סיוטי מראות שואה במיטות הפינוקים של בתי המלון המפוארים

גועל נפש!!!

יצא לי לקרוא פוסטים של נכדים
אתמול למה לא הזמינו את סבא לטקס ?וכאילו ראבק אירוע כזה שמאות רוצים להיות קרוב למנהיגים וכו ,דוקא הסבא שלך 93 יותר ראוי להיות מסבא אחר בן 93?
יש ניצולים מקושרים ויש ניצולים שלא מקושרים מה לעשות? לפרסם פוסט בכייני זה יעזור ולעשות שיימינג ליד ושם?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כן! לעשות שיימינג למי שדואג להאליל את עצמו על חשבון הניצולים
שחיים בעוני לאחר שנבזלו לאורך שנים.
היום כבר די מאוחר, כי כמותם רק יורדת מיום ליום.
אבל אני רק מאחל לכל השודדים, שגם יומם הרע יגיע והם ייענשו כגמולם.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מי התחיל בכל העושק הזה אם לא בן גוריון?
לו לפחות הייתה אמתלה כלשהי... הוא טען, שהארץ מתפתחת והיא זקוקה לכספי השילומים יותר ממה שזקוקים להם הניצולים.
שדאר המנהיגים שהגיעו בעקבותיו - כולל את ביבי, המשיכו "לכבד" את דרכו זו.

את הלעג הגדול ביותר לרש, יצרה המחשושה קולט אביטל.
היא הקימה את ה'חברה להשבת רכוש'.
אחרי שהמדינה הסתירה מקרובי הנרצחים את העובדה, שקריביהם הותירו אחריהם נכסים או כספים בארץ, באה ה"אין קליטה" אביטל, כשקיוותה לזכות בנשיאות, והקימה את החברה הזו, כדי שיירשם לזכותה מעשה נעלה שעשתה. החברה הודיעה למאות (או אלפי) אנשים, שהם זכאים בפוטנציה לקבל את רכושם בחזרה, אבל הדבר כרוך בכך, שיוכיחו שהם אכן קרוביהם של הנרצחים.
האם אדם מן השורה יכול לעשות זאת? האם אדם מן השורה יכול להוכיח? לא בהכרח! ומה עוד? נגיד שהוכחת. ונגיד שהחברה אכן השתכנעה שמגיע לך. האם תזכי לקבל את כל הסכום? קדחת! 40% מהסכום אמור להיוותר בידי החברה, לצורך ההנצחה. ומי שקובע מה יהיה ערך הכסף ביום שיוחזר, זו אותה חברה. אז כמה תקבלי בפועל? כמה אלפי שקלים עלובים? זה מה יש.

תשמע צריך לעשות סדר בנושא
בהנחה שכל ניצול עבד מסודר וקיבל משכורת וקצבה מהגרמנים,היכן כספו פנסיה שלו לעת זקנה?
ב. אולי לצערנו הניצול עזר לילדיו עם דירות וכו עד שלא נותר לו כסף? או שילדיו לא מסוגלים לטפל בו ובית אבות סיעודי פרטי עולה המון ?
צריך להפריד ולראות מה ניתן לעזור ולוודה שהניצולים לא יקונו את כספם בגלל יוקר המחייה שישאירו להם כסף לחיות..

sashalola

Well-known member
אוי נו, עוד עשר שנים יטענו שניצולי השואה שדדו את קופת המדינה
כמה בורות, אלוהים!!!
למה אנשים מברברים בלי לדעת מה היה איך היה? למה לדבר סתם?
יש כל כך הרבה חומר כתוב, תחקירים, אתרים שלמים שעוסקים בנושא,
למה לא ללמוד את העובדות ואחר כך להרהר הרהורים והשארות סתם?
כנסו לאתר "ועיידת התביעות"
תלמדו על "רכבת הזהב"
תראו את עבודת התחקיר בסרט "מוסר השילומים"
תיכנסו לאתר של "השבת רכוש נספי השואה"
כנסו לאתר של "ביטוח לאומי (שואה)" (!!!)
כל הגופים הנ"ל עמוסי כספים !
ולעזאזל תקראו כבר פעם אחת על הקיצבאות והפנסיות מהגרמנים/הולנדים ושאר מדינות שמשלמים לניצולי שואה ומשפחותיהם... מי קיבל, איך מקבל, רמז - מעטים ביותר.
מלבד המון כסף, מיליארדים, יש בעיקר המון המון בירוקרטיה, המון!
(אף אחד אף פעם לא אמר שלניצולי השואה לא מגיע פיצויים. מגיע להם. השאלה היא כמה ואיך מגיעים למקומות הללו.)
ומה זה השטויות אם עבד מסודר וקיבל משכורת ואולי ביזבז על ילדיו...
אני מציעה לך כך: קח מחברת וצא לראיין 10 ניצולים שעדיין בחיים. שמע את סיפורם, בדוק את מצבם ואז אולי תתבהר לך קצת התמונה. אולי סוף סוף תבין מה זה ניצול שואה.
אם יש משהו מקומם בכל הנושא הזה של ניצולי השואה זה הסילוף, כיסויי התחת, וההתעלמות מהעובדות הקיימות בשטח.
בקרוב יספרו סיפורים שניצולי השואה מושחתים ושודדי קופת האוצר.
רק לומר שוב, ושוב, ושוב, גרוש אחד מעולם לא יצא מקופת האוצר/מכספי המיסים שלנו!!
כל הכספים, כל הכספים שאי פעם ניתנו לניצולים באו מכספי הפיצויים שנשלחו מגרמניה ומדינות אחרות. כל הכספים!!! גרוש לא יצא מקופת המדינה של משלמי המיסים!
(לעומת הכספים שמקבלים אוכלי החינם שלנו, הצעירים הבריאים "הלומדים" תורה על חשבונינו)
אומרים : זכויות ניצולי השואה, כן זכויות,
למה יש להם זכויות יותר מאשר לקשישים אחרים? צא ולמד! ויפה שעה אחת קודם גם אם באיחור של שנות עוול הכחשה ובורות.

sashalola

Well-known member
ואגב, חובות של המכובדים שהגיעו ממדינות קומוניסטיות לשעבר
למשל, ידיד נפשינו המכובד ל"ביזנס טוב", נשיא רומניה קלאוס יוהאניס,
רבים למשל לא יודעים שרכושם של היהודים באירופה, והיו כאלה שהיה להם הרבה מאוד רכוש,
הרכוש הזה נשדד פעמיים.
בתקופת השואה, ומה שנשאר הולאם בתקופה הקומוניסטית
רכוש רב עם בעלים שעלו לארץ נשאר שם לביזנס טוב אחרי נפילת הקומוניזם.
הגברת קולט שהוזכרה בעניין "השבת רכוש" הייתה אמורה לטפל בסוגייה, היא ואלו שבאו אחריה, כולל דרישה של האיחוד האירופי, בעיקר רומניה שנשארה ענייה אחרי הקומוניזם אבל התחייבה להחזיר לרכוש מולאם ולפצות... וכלום. בירוקרטיה, רמאויות וגניבות מובהקות ומוכחות...
אז בא המכובד נשיא רומניה, קיסר הגנבים שעושה ביזנס טוב מאוד עם כל העולם ובראש עם ישראלים, אבל להחזיר רכוש מולאם/גנוב?? מי ישמע!
הינה קיבל לו כס של כבוד בפסטיבל השואה שלנו השנה.
אכן כבוד!

לא מבין מי שהיה לו רכוש
מה הבעיה לקחת עורך דין תותח שם וללכת להליך משפטי ואז לקבל תשובות ,כמה זה הקיצבה מגרמניה והקיצבה כאן לניצול שואה?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
קח 10% ממה שלא תצליח להשיג לי ותטפל בעניין. כולו שלך.

sashalola

Well-known member
על זה בדיוק דיברתי... מה הבעיה??
אם הנושא מעניין אותך תחקור קצת
ספרים שלמים נכתבו בנושא
אקצר ואומר, לא בעיה לקחת עורך דין שיהיה תותח ויעלה כמה שיעלה אבל המנגנון שאתה עומד מולו הוא בלתי אפשרי שלא לומר לזכות במשהו.
לי היה עניין משפטי עם וועידת הטביעות... עשו ממני קציצות עד שהתייאשתי.
בין השאר ביקשו שאבא שלי (בן 87 בזמנו) יבוא לדיונים בארה"ב... חודשים, כן.
ממשלת רומניה גזלה ורימתה אותי עם תעודות וקבלות... רוצה עותקים?
הקיצבה, או הרנטה, מגרמניה ניתנה למי שטיפל וביקש בזמנו, בסוף שנות ה50, מי שנסע לגרמניה לטפל בניירת... כל השאר לא קיבלו כלום כי הפיצויים שלהם הלכו לוועידת התביעות.
ואתה רוצה לדעת עוד כמה נושאים? למשל האם אתה יודע שלהרבה ניצולי שואה שמשפחתם נרצחה יש ביטוחי חיים של הנספים? וחברות הביטוח, ביניהם אחת גדולה שעדיין קיימת ברומניה, מתכחשים, משקרים ולא ממשים את הפוליסות..
ועל חשבונות בנק בשוויץ והכספות שמעת? אין כל דרך להגיע לכספים כי הם דורשים דברים בלתי אפשריים, גם אם יש מספר חשבון הם מבקשים קודים... לך תעיר את המתים.
אה ועל האדמות שנקנו כאן בארץ שמעת? יש רשימות, חלקם גנוזות ובלתי נגישות, בעיקר כאשר מדובר על אדמות שנקנו ועכשיו יושבים עליהם בתים ברמת גן..
נו יש עוד שאלות?

אספרסו2

New member
שוויצרים וכסף שדוד
הם דורשים תעודות פטירה.
חסרות החתימות של דוקטור מנגלה אז אין אפשרות להנפיק.

אתה צודק
אכן זה בעיה שסביר להניח שגם הגויים לא להוטים לשלם ולהחזיר את נכסי היהודים מי שהיה לו!
רגע הקצבאות לניצולים מגרמניה לא כולם מקבלים או קיבלו?

מנסיון גם בארץ הכי טוב עורך דין טוב שהוא ישבור את הראש לא אני ,אפילו הסכם פשרה עדיף בימינו מאשר תביעה ,בגלל זה אני שומר ניירת שלא יהיה אי הבנות לילדים וכו לך תדע

משתפרת

New member
שחום, אין לך מושג על מה אתה מדבר!
כל ניצול עבד, וקיבל משכורת וקיצבה?
הוריו של האיש שלי עלו ארצה מרומניה. כשעירם נכבשה ע"י הנאצים הם היו זוג צעיר, הורים לתינוקת. כל היהודים מהאיזור נשלחו למחנה עבודה אכזרי ועבדו בפרך בתנאים קשים ובתת תזונה. התינוקת חלתה ומתה. הם שרדו בקושי (וזה יותר ממה שאפשר להגיד על רבים אחרים שהגיעו לשם). מיד אחרי קום המדינה הם הגיעו ארצה. כאן נולדו להם עוד שני בנים. הוא עבד כפועל בנין, היא עבדה ככוח עזר בבית חולים. בשתי העבודות מדובר בשכר מינימום. במשכנתאות והלוואות ששילמו במשך 40 שנה קנו דירה של 60 מ"ר בעיר שדה. חיו כל חייהם מהיד לפה. בשנים האחרונות הוכרז על פיצוי אלה שנשארו ממחנות העבודה. האבא כבר לא היה בחיים, ולא היה זכאי לאגורה. האמא קיבלה פיצויי חד פעמי של כמה מאות יורו, וזהו. הפנסיה הזעומה שקיבלה מהעבודות הלא מקצועיות לא אפשרה לה להשיג טיפול לעת זיקנה, והיא מכרה את דירתה. לקנות לבנים דירות? חחחחח... הצחקת אותה. אפילו לא רהיט לדירה. לא היה לה.
אז כן, יש מי שקיבלו רנטה, אך יש רבים רבים שלא הגיעו מגרמניה או מפולין ולא קיבלו דבר, או קיבלו משהו זעום- מעליב. ויש רבים שעבדו בעבודות לא מקצועיות ולכן לא יכלו לחסוך, שלא לדבר על הפנסיה המגוחכת לה הם זכאים. ויש גם לא מעט כאלה שהגיעו כל כך שבורים, עד שלא יכלו להחזיק במשרה קבועה.

אספרסו2

New member
מדינת ישראל שילמה כופר בעבורם
צצוצסקו קיבל מזוודות כסף.כל יהוד שיצא מרומניה נפדה בכסף.

משתפרת

New member
זה היה עבור אלה שיצאו בשנות השבעים
איש לא שילם כסף עבור פליטי המחנות שעלו בסוף שנות הארבעים

אספרסו2

New member
צודקת
מצער לשמוע שהגרמנים לא שילמו.הם התחמקו מהמוטל עליהם כלפי כל הקורבנות.

puma141

New member
אענה לך משה. גם במשפחתי יש ניצולי שואה, ומהמקום הזה אני מדברת.
למה לו לאדם, לחשוב ממקום קטן? למה?
למה לא להרחיב את הזום, של התמונה כולה?

כמו ששנינו יודעים באופן כללי וגם כפרטים, הדבר העיקרי בהחלט של האנשים שחוו את הזוועות, היה פרסום השואה הנוראית! בארץ ובעולם, בפרטים ובכלליים, למען ידעו כולם!!!
עכשיו אשאל אותך שאלה:
האם מעמד זה, ב י ש ר א ל של כללללל מנהיגי עולם, לא הכבוד הגדול ביותר, ההכרה הגדולה ביותר, פה בישראל ביד ושם, הוא הגדול מכולם?
במיוחד שיש אבו מאזנים למיניהם, איראנים ועוד שונאי ישראל בעולם, שהם מכחישי שואה במהותם, באכזריותם, בטיפשותם ובשקרים שלהם?!
אלו שכותבים ספרים ומסלפים את השואה כמו אבו מאזן המנוול?

זהו מעמד ה י ס ט ו ר י, חשוב, מתועד, שמעבר להכל מוחק את המנוולים שמנסים להכחיש את השואה בעולם!
הם לא יצליחו, למרות חלוף הזמן.
אני רןאה בזה מסמך חשוב ביותר, בעתיד לבוא.

לגבי היחס כאן לניצולי שואה, אני איתך בדעתך וחושבת שמגיע להם הכל! אבל זה לא קשור כרגע, לחשיבות מעמד זה.
אם המעמד יחדד את הנושא, זה יהיה צדק מושלם. אבל זה נושא אחר.

עוד מעט אכנס ללינק ששלחת.

puma141

New member
לגבי השחיתות זה מאוד תלוי איזו מציאות אתה רואה כשחיתות. האם את המציאות כפי שהיא, או את הנספח שאתה בוחר לספח בגלל אגנדה, כשחיתות?

בכל מקרה, כמובן שזה בעוכרינו ולא משנה האגנדה.
אבל צריך להתעמק בלינקים הרבים שהבאתי לכאן, שמעידים על שחיתות מוסדית איומה ונוראית שמחסלת את הדמוקרטיה שלנו בשחיתותה.
אחד הלינקים שהבאתי, זו חוות דעתם של שופטים בכירים ביותר באמריקה, ובעולם בכלל.
הם קוראים למה שקורה פה הפיכה שלטןנית מושלמת.
קח גם את הכספים שמקבלים אנשים כמו ברק וליברמן, כספים סודיים שאף אחד לא בוחר לבדוק בכלל!
קח את המימד החמישי.
קח את הביזבוזים של לפיד על טיסות ליול, או נתינת שוחד למוזס, על חשבוננו ואין בודק.
אז מאוד תלוי כמה אדם ישר מול עצמו כדי להודות במושחתים המוראיים באמת.

למעלה