כן ישחררו אותה, לא ישחררו אותה, אולי ישחררו אותה.

poseidon111

Active member
כן ישחררו אותה, לא ישחררו אותה, אולי ישחררו אותה.

די כבר עם הפסטיבל הזה, אפשר לחשוב שמדובר בחוזה המדינה או גיבור ישראל שנכנס לכלא במדינת אויב כתוצאה ממילוי תפקידו עבור המדינה.
סתם בחורה צעירה, כנראה לא חכמה במיוחד אם נכנסה עם סמים לרוסיה, קיבלה עונש. עונש מוגזם כנראה אך היא לא היחידה, גם בארץ זה קורה לפעמים.
מאז כל המדינה כמרקחה, שוב מכריחים אותי לאמץ מישהי כ"ילדה של כולנו" וזאת לאחר שאנסו אותי להכיר בגלעד שליט המאוס כ"הילד של כולנו".
ועוד בטרם השחרור יושבים הפוליטיקאים בראשות ראש ממשלתנו העבריין לכאורה ומעביר מידי יום מסרים על התקדמות השחרור.
לא מסרים על מה הוא עושה בנושא הכלכלי, לא המדיני ואפילו לא מסרים איך הוא הולך לפתור את הבעיות הקיומיות שלנו.
לא, הוא צריך תמונת נצחון, עכשיו לפני הבחירות, והנושאים החשובים באמת לוקחים זמן. לא מתאים להוד רוממותו, אין בזה רווח למערכה הקרובה.
אז לי זה ממש לא משנה אם תשוחרר או לא, לי כן משנה ששוב העיניים של האנשים מוסטות מהבעיות החשובות שנוגעות לכל בית בישראל לבעיה של בית אחד בישראל.

sashalola

Well-known member
אין כבר מילים לתאר כמה שזה הזוי

זה אחד מההשגים הגדולים שיירשמו לו בדפי ההיסטוריה
הביבי הזה נעשה הזוי ובזוי מיום ליום

poseidon111

Active member
דרך אגב, שמעת משהו מביבי בקשר למנגיסטו, כן זה שיושב בכלא

החמאסי?
מה, לא? הוא לא יוצא במסר יומי לאומה כדי לדווח מה הוא עושה למענו, איך זה מתקדם, מתי הוא מקווה לראותו?
זה נכון שנעמה יושבת בכלא כי העבירה סמים והוא, טוב הוא רק קצת לא מאוזן.
זה גם נכון שהיא יושבת בכלא הרוסי פחות משנה והוא קצת יותר מ2000 ימים.
זה גם נכון שלה יש מבקרים והוא לא יכול לקבל מבקרים.
אבל זה הכי נכון שדעת הקהל ובעקבותיה ראש הממשלה של כולנו חושב על "פבליסיטי", בעוד שמנגיסטו, נו זה עוד אתיופי אחד, מה כבר הוא יכול לעזור בבחירות? אין לו את יחסי הציבור שיש לנעמה, אין לו הורים שיעשו בשבילו בלגן שיטריד את מנוחת היושבים במגדלי השן בבלפור.
נתניהו עשה את יברקן, נציג אחר של הקהילה, לביץ' שלו עם אינוסו לליכוד.
זה מביא קולות אולי, מנגיסטו אחד לא יעשה כלום עבור הליכוד וזה מה שקובע.

AnarchistPhilosopher

Well-known member
זה החיים, יש כאלה ששווים יותר ויש כאלה ששווים פחות.

בני האדם לא נולדו שווים.
&nbsp

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ומה בנוגע לשתי הגופות שהוא לא דואג להחזירן כבר שנים?

poseidon111

Active member
לנוכח המחיר המבוקש עליהן, לדעתי הוא נוהג נכון הפעם

כשהעדיפות בעניינן נדחקה למטה.
גופות תמורת גופות בוודאי, גופות תמורת אנשים שלא עסקו בטרור בוודאי.
גופות תמורת אנשים עם פוטנציאל לדם, ממש לא.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מקובל עלי, למרות הכעס הרב של אמו של שאול ואמו של הדר.
מספיק הוא קיבל על הראש לאחר היעתרותו לעסקת שליט...

המחיר גבוהה מידי

יש הבדל בין חי למת ,מבין את המשפחות אבל צריך להבין את העם אחרי שרוצחים משתחררים ,אני בדעה להוציא להורג ולחסוך לכולם אי נעימות ,אמרקאים ציינו אין משה ומתן על שבויים והינה לא חוטפים להם חיילים..

מנגיסטו הוא לוקה בנפשו שהלך מתוך בחירה לשם

זה שלא שמרו עליו משפחתו זה לא צריך להיות בעיית המדינה ,זה שהחמאס מנצל אותו לשחרור אסירים זה בעיה אחרת ,כל העיכוב הוא בגלל שחרור אסירים .למדו שיטה בחמאס לחטוף לגרום להורים לבכות בתקשורת רעש ולחץ ואסירים משתחררים..
הבנתי שדודים של נעמה נהגים של ביבי ,בכל אופן התקשורת משתמשת בנעמה על ביבי ,נעמה לא מעניינת את ערוץ 12 ו13 ביבי כן

dory38

New member
צר לי, פוסידון ואת טועים

מדובר בישראלית ששבויה במדינה זרה, בידי גורמי חוק חסרי רחמים. הלוואי עלינו חצי מהאכזריות הרוסית לפושעים, הייתה פה מדינה מתוקנת.הבחורה המסכנה טעתה בכך שקיבלה את הסם מבלי לבדוק מה נותנים לה. תפרידו בין זה שהיא קלף אלקטורלי של נתניהו, לכך שיש לעשות הכל על מנת לשחררה לחופשי. אם זאת הייתה אחותי או חברה שלי, הייתי הופך כל אבן כדי שזה יקרה. ואני גם מניח, שרובנו היו עושים זאת. נכון?

poseidon111

Active member
יש כמה דברים שלא ממש מסתדרים בהודעתך:

ראשית, הנימה הכללית כאילו אני לא רוצה שהיא תשוחרר. מהיכן הוצאת זאת?
כתבתי שבשבילה עושים מעל ומעבר לעומת מי שאינו נתפס כנכס אלקטורלי דהיינו התועלת שבשחרורה היא המרכיב ולא תועלתה האישית. הוספתי גם שאם תשוחרר או לא לא ממש מקפיץ אותי.
שנית, אתה כותב שהיא שבויה "בידי גורמי חוק חסרי רחמים" מצד אחד אך מיד לאחר מכן מוסיף ש "הלוואי עלינו חצי מהאכזריות הרוסית לפושעים, הייתה פה מדינה מתוקנת". כדאי שתחליט אם הם חסרי רחמים או הלוואי עלינו כאלו.
שלישית, כתבת שהיא קיבלה את הסם מבלי שבדקה מה נתנו לה. מאיפה הוצאת את זה?
וזה לא קשור כלל מה היית עושה לשחרור קרוב משפחתך. כל אחד היה עושה זאת עבור בן משפחתו וזאת הסיבה שלא קראת תלונה או חצי תלונה כלפי בני משפחתה. למה הכנסת זאת למרות שההודעות עוסקות בגורמים המחליטים ולא בבני משפחה, רק אתה יודע.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מבלי שאכנס לכלל ה"סתירות" שמצאת כאן.. אומר רק ש...
גם אני הייתי רוצה, שלפחות במרבית המקרים, המדינה כן תסייע להחזיר אזרחים,
שסתם נקלעו למצב קשה ונוראי.
זה לא היה ממש נכון במקרה של טננבוים..
זה היה שנוי מאד במחלוקת בנוגע לגלעד שליט בעיקר בשל המחיר ההזוי.
זה אולי לא לעניין, כשמדובר בהחזרת פושעים.
ואני יודע שיהיו גם מי שיטענו נגדי שנסחפתי. אז שיטענו.

גם שיחרורה של האמריקאית הכלואה ברוסיה יעלה לישראל

הרבה יותר ממה שהיא שווה .
רק למואשם ב3 עבירות יש אינטרס לשחררה סמוך לבחירות .
לדעתי - שתישאר בכלא הרוסי .

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה מבין... יש לה אזרחות כפולה, אבל רק לביבי "איכפת". מעניין
למה... ובעצם, זה לא מעניין. זה פשוט מובן מאליו.

Faria

New member
"הלוואי עלינו חצי מהאכזריות הרוסית לפושעים"

כן? מה זה חצי מהאכזריות, אדם שנתפס עם ג'וינט וחצי יכנס רק ל4 שנות מאסר במקום 9? אדם שמוחה נגד השלטון יכנס לכלא רק לשנתיים-שלוש על הפרת סדר? איזו אכזריות לפושעים אתה רוצה פה?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
נכון שמעולם לא התמניתי להיות דוברו של דורי, ובכל זאת אומר,
שהוא לבטח לא התכוון לפרשנות (המוצדקת) שאתה נקבת בה.

לדעתי, הוא התכוון לרגישות המערכות, שמביאות אותן לפעול מיידית לצורך מעצרו של החשוד בעבירה, ולמהירות בה פועלת המערכת המשפטית לאחר שנעצר.
הוא רמז כנראה על גרירת הרגליים וההתנהלות האיטית (אם בכלל), שהמערכת הישראלית מפגינה. הוא רמז כנראה גם לטעויות שנעשות במהלך המעצרים והחקירות, טעויות שמניבות לשיחרורם של החשודים, מבלי שיועמדו בכלל לדין.

אז שוב. זו רק המחשבה שלי ולא ממש הפרשנות המובהקת לכוונותיו של דורי, אבל דורי מוזמן כמובן להביע כאן גם את דעתו האישית שלו.

Faria

New member
מעדיף משפט צודק ממשפט מהיר

וגם מעדיף ש100 אשמים יצאו לחופשי מאשר שאדם זכאי אחד יעצר.

חוץ מזה יש במערכת אכיפת החוק בארץ המון אכזריות בלתי נתפסת, אבל לנו לא אכפת כי היא מופנית לצד הפלסטיני בשלטון האפרטהייד פה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תראה. אנשים צופים בפה פעור בסידרה "פאודה" ולא רק בה.
ואם אתה חושב בצורה ריאלית, אתה מתחיל להפנים, שאם גיבור הסידרה הרג מחבל (בצדק או שלא), למול עיני בן דודו, לא ייפלא, אם בן דודו יהפוך להיות מחבל אף הוא.
ואם המחבל נרצח, לא ייפלא, שאביו יחפש נקמה וינסה לפגוע בישראלים שכן או לא "חפים" מפשע.
אנו יוצרים מעגלים ובני מעגלים שאין להם סוף, ואיש כלל אינו מטריד את עצמו, האם וכיצד ניתן לסיים זאת.
ערבי רוצה את חלקת האדמה שלו? תבוא פומה ותזעק.
כי ערבי הוא ישות חסרת זכויות. הוא אפילו לא אדם.. אז... זה מה יש.

למעלה