אז ככה בשולי החדשות התפרסמה הידיעה שאחד ממנהיגי

poseidon111

Active member
אז ככה בשולי החדשות התפרסמה הידיעה שאחד ממנהיגי

העולם ואולי הוא אחד מהתזזיתיים שבהם נוטש את צפון סוריה.
זה די מובן שלא עושים מזה רעש במחוזותינו כי חלק גדול מאיתנו הוא מקבוצת: "תודה לך טראמפ אני מעריצה\מעריץ שלך, לא היה כמוך אף אחד וטפו על אובאמה", אבל אני שואל את הקבוצה הזו: "מה קרה עם האובייקטיביות שלכם, למה החשיבה הצרה הזו שלכם, היכן ההגינות שלכם, המחשבה העצמאית, חוסר אג'נדה והיכן ראיית העתיד ללא משקפי מציאות מדומיינת".
אז טראמפ הנאור בניגוד לטפו עליו אובאמה המוסלמי נוטש אנשים למוות שהוא כמעט צפוי מראש. לא סתם אנשים עם סימן דולר על ראשם אלא ידידים וחברים טובים שלחמו איתו שכם אל שכם.
אבל מה, לדונלד החביב יש סדרי עדיפויות אחרים. חבל לו על הכסף שעולה להחזיק שם את החיילים אז למה לא להניח לתושבים למות וכך לחסוך כסף?
אז אני שואל: "איפה האנושיות שלכם" קבוצת מעריצים מביכה?
היכן האומץ שלכם לחשוב קצת קדימה ולהבין שאם הוא עשה זאת לקבוצת חברים אחת הוא יעשה זאת שוב ושוב לחברים אחרים (כן,
אני מתכוון שזה יכול לקרות גם לנו) כי דונלד הוא אעפס, לא הכי שקול ונעול על עצמו מבין מנהיגי העולם?
אז דונלד כבר הוכיח שגם פצצות גז הפסיקו לעשות עליו רושם, עכשיו הוא הולך צעד אחד נוסף ואובאמה יכול רק להצטער שאין שלוש כהונות מותרות לנשיא.
בקיצור, אי אפשר לבנות עליו לאורך זמן.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
צר לי על שאיני יודע כמה חיים חסך טראמפ בסוריה מוכת ההרג,
וההוא שעדיין נותר שם, בטח ובטח שאינו מנסה כלל לחסוך בחיי אדם.
למרות זאת, ברור שאין מה להתווכח על חוסר אמינותו של האיש.
אבל עובדה... גם כעת, לאחר שאיראן תקפה בסעודיה, הוא נותר אדיש.
מכה..

AnarchistPhilosopher

Well-known member
כתבת:"....מה קרה עם האובייקטיביות שלכם....?"

ואם אף אחד לא אובייקטיבי, אז אתה צבוע.
&nbsp
למה שמאלני הוא יותר אובייקטיבי מימני?!
בלה לה לנד אולי.
&nbsp

poseidon111

Active member
כן, תיארתי לעצמי שזה מה שתכתוב. זה קורה לאנשים, הפעם זה אתה,

שלא מזהים ציניות גם היא מובלטת על ידי מרכאות שמייצגות ציטוט של מישהו
אחר.
לא נורא, אתה לא היחיד.
אם תרצה להבא אוכל להדגיש שזו ציניות.

כשטראמפ נבחר לנשיא הייתי בשוק, אבל התעשתי וכתבתי

אני לא זוכרת אם כתבתי גם כאן, אבל בטוח כתבתי בדף שלי בפייס על החששות שלי מטראמפ ועל כי הוא סכנה לעולם לדעתי.
עברו הימים והיינו עסוקים עם ביבי והידידות המופלאה בין ביבי לטראמפ, הפכה לאהבה של ממש, אשכרה דוד ויהונתן. לא התרשמתי במיוחד וגם רמת טראמפ בגולן לא הזיזה שום נים אצלי בלב. גם לא הזזת השגרירות כביכול מתל אביב לירושלים נראתה לי יותר כיחצנות מאשר משהו מעשי.
אבל הכי הכי נדהמתי כששמעתי את גיסתי טוענת שמבחינתם של האמריקאים הוא ממש משיח בן דוד. נו, טוף אמרתי לעצמי, מה כבר אפשר לצפות מטראש אמריקאי?
אז לא. אני לא מופתעת שהוא מגלה אוזלת יד עם האיראנים וגם בסוריה ועכשיו נוטש את הכורדים ובקרוב מאוד כאשר אנחנו נעלה לו או נשרוף לו את הפיוזים, הוא ינטוש גם אותנו כמו שנוטשים אניה טובעת. טראמפ הוא איש עסקים. טראמפ אינו מנהיג. הוא אפילו לא המנהיג של האמריקאים ובטח לא של העולם החופשי. טראמפ מכלכל את צעדיו אך ורק על פי חישובי רווח והפסד ולא על פי אינטרסים גלובליים כאלה ואחרים של העולם החופשי.
כמובן ששתקתי נוכח מקהלת הימין בארץ ששרה שירי הלל והללויה לנשיא טראמפ ולתאום הסיאמי שלו. כתבתי לא פעם, הלוואי ואתבדה. הלוואי ואני חושבת לא נכון. אבל לצערי, כל התחזיות שלי תמיד מתממשות.
לפחות אני מתפללת לטוב.

שתהיה לכולנו חתימה טובה כי אנחנו בהחלט זקוקים לה.
שנה טובה ומשובחת לכולם

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
חחח.. גם הקטע של העברת השגרירות לירושלים כרוך בקטע רע.
נכון. על פניו זה נראה "מכבד", שהחשובה במדינות = ארה"ב, העבירה את השגרירות שלה
מת"א לירושלים. אבל רבים אינם יודעים, שהשגרירות שם, נותנת גם מענה לערביי מזרח
ירושלים, הגדה ועזה, דבר שלא ניתן לפני כן בת"א. נחמד?

dory38

New member
קיוותי מאוד שהפרשנים טועים

אבל טראמפ הוא אכן מהדורה מערבית של מקבילו בקוריאה הצפונית. הוא מסוכן ליציבות העולם לא פחות גם מפוטין ומארדואן. ואגב, גם אובמה לא היה גאון. בגללו הפליטים הסורים ברחו לאירופה. הלוואי שהמחליף של טראמפ יהיה מישהו בעל שיעור קומה, דוגמת קלינטון או אפילו בוש הבן.

dory38

New member
ג'ורג' בוש הבן היה גאון ביחס לטראמפ

והנה קטע מסטנד אפ ישן של כריס רוק שמתייחס אליו:

shayCn

New member
קודם שהקבוצת מעריצים תכבד את עצמה

אתה מדבר על קבוצה של אנשים שלא מעריכים את עצמם כאזרחים ראויים, שחוטפים על הראש מראש הממשלה וממשיכים להצביע לו בכל בחירות.
אלה האנשים שציפית שיפתחו עיניים ויראו שטראמפ לא שם על ישראל?
קודם שיפתחו עיניים לכמה מטרים קדימה, אח"כ שיראו מה קורה מחוץ למדינה.

למעלה