אחרי החגים בעזרת השם

אחרי החגים בעזרת השם

אתנתק מהרשת וכל אפליקציות חדשות ועדכונים וכל ,ואולי גם מהאינטרנט בבית!
הגעתי למצב זה הרסני מכניסים אותי לכל אייטם פוסט חיים של אחרים ומפורסמים וזה משפיע!וזה עוד שאני לא מגיב כלל לאייטמים !
לא בריא לאדם לדעת הכל מהכל בעולם,אני חצי יום שובר את עצמי מה גרם לרצח במוצא,והיא לא מהמשפחה שלי וכו ,אגכן זה עצוב וכו אבל מה יכולתי לעשות לגבי החיים שלהם?
אבוי לנו אם היה אינטרנט במלחמת העולם השנייה מה היה קורה לנייד וכו

גמר חתימה טובה לכולם

dory38

New member
פחות רשתות חברתיות, יותר חיים

אני בעד להשתמש רק לצרכים מקצועיים וזהו, ובצורה מוגבלת. חוץ מזה, ממש לא. סתם זיבולים במוח.

אני עובד ברשת

הגיע הזמן לשינוי ,בתכלס זה מקדם את מי שמקודם ,ואתה צובר קשרים ודילים ,בתכלס העדפתי להכיר במציאות יותר מהרשת,ברשת רק הייתי בודק את המידע עליה !
זיוני שכל על כל פיפס וכל עיתונאית וכו,מזיינות שכל מבלי להכיר את המציאות

ננוח בדירת גן ושקט מסביב

dory38

New member
זה האידיאלי

הצרה היא שקשה ללכת נגד השינוי, אתה בטח יודע יותר טוב ממני. מה שאולי אפשר וצריך לעשות, זה לאמץ אותו בצורה מותנית. יש גם אמצע בין שימוש אובססיבי להתנזרות, נכון?

אולי בגלל

שאני פנוי ורווק ויש זמן פנוי,מקווה לזוגיות במהרה ולהתנתק,להתחיל לעלות כל פיפס מהחיים שלך שאתה אדם נורמטיבי ולא יחצן בולגר איש תוכן עיתונאי או בעל עסק מצליח,נראה לי פשוט פאטט לא כייפי ופאסה כמו הסלפי ,וסתם מעורר קינאה אצל אנשים ,כשאני רואה את האחיינים מרוכזים בנייד אני פשוט מבועס בארוחת שבת ככה להרגיש,רוצה לנטרל את השפעות האלו על חיי!
לא הייתי רוצה שיזילו ריר על זוגתי בפייס ובאינסטגרם כל מיני גברים מהמציאות או מהרשת בכל מיני מילות אהבה וכו
לעזור אני אמשיך לעזור בכיף לכל דורש !בגלל שאני מול חול מתנהל היה לי שקט מה שנקרא...

dory38

New member
אז תעשה דברים שכיף לך לעשות בזמן הפנוי

למשל: צא לסרטים, תלך לפעילויות של פנויים פנויות, חדר כושר. יש מגוון דברים שאפשר לעשות במקום להיקבר מול המחשב.

עושה תאמין לי

היום כבר בנייד אם יש לך נוט 9 ו10 אתה כבר לא צריך את המחשב בבית ,אני כבר לא מדבר עם לקוחות רק בווטאספ ,גיליתי שכבר קשה לשמוע אנשים אפילו בתור בסופר!
חוץ מיוטיוב ומיילים הכל כבר פרסומות..

shayCn

New member
להתנתק מהרשת זה להתנתק מהסביבה

דרך הרשת אני מקבל את רוב הדיווחי חדשות,פוליטיקה ואפילו מידע על מזג האויר.
אני יכול להבין אם בא לך להוריד את המינון כי התחרפנת. ומי לא? פעמיים בחירות, אולי פעם שלישית גלידה בן אנד ג'ריס עם אגוזים שלמים בפנים, איך אפשר להיצמד למסך הפוליטיקה בכלל?? כל התקופה הזו הקפדתי להיעדר מהבית לטיולים עם הכלב בזמן המסך של יונית לוי וח"כ אמסלם.
מי בנוי לכאב ראש-כאב ראש-כאב ראש הזה?
אם יהיו בחירות Ver 3.0, זה כנראה יהיה הקש שישבור אותי להתחבר לנטפליקס.

זה לא מדובר על חדשות

מדובר על זה שכל פיפס מהעולם אני חוטף מכל כיון למוח,לא מעניין אותי שאשתו של עיתונאי ניסו לאנוס אותה,ולא מעניין או אמור לעניין אותי שללינור אברגל ילדה בת וכו
אז אני מוחק את הטלגרם וכו מהנייד ,וחלאס כל פלוץ מקבל במה ,וכל כותב תוכן וכו מפציץ ברשת העיקר לפטפט חלאס,תאר לך היום מה היה קורה ברשת אם הייתה מלחמת עולם הראשונה !
לא מתאים ולא בריא לשמוע כל פיפס שקורה בעולם,תאמין לי מבין את החרדים שמתנקים מטלויזיה ,אני גם הורדתי את הוט וכרגע הבעיה שלי עם 2 ערוצי הזבל 12 ו13 חוץ מארץ נהדרת כבר מעוררים אנטי לגמרי!
נבחרי ציבור לא מעניינים אותי כי הכל עובר דרך יחצנים וכו
מה צריך לעניין אותי חיים של אחרים שלא חברים לליבי וחברי הנפש שלי?
זה רק מעורר קנאה ורצון להיות מישהו אחר ולשדר שאתה מוצלח מפורסם ומיני סלב וסלפי וכו

נמאס מהרשת בשיא הכנות הכל אשלייה ולדחוף לך מידע ולטמטמם אותך יותר..

shayCn

New member
שוב, זה תלוי במינון

תשב כל היום ותראה מה קורה בחדשות ובכלל בטלויזיה, זה מוגזם. מחרפן ת'שכל.
ביום-יום כמעט ולא יוצא לי לראות טלויזיה ואם כן, אז תכניות מוקלטות או משחקי ספורט שאני יודע מתי ואיפה. מעבר לזה, נראה לי מוגזם לבנאדם בגילי.
ברגע שתמצא משהו שיעסיק אותך מחוץ לבית, אני בטוח שלא תתקרב לטלויזיה.

אבי בן 1231

Well-known member
אף אחד לא מכניס אותך בכוח.

אתה נכנס לזיוני מוח מרצונך, או כאשר יש פרסומות, מה שנותר לך לעשות זה בסך הכל ללחוץ על סגירה, ביטול, לא מעונין וכו'.
הפרסומות שקופצות הן התשלום על כל או על חלק מהשרות החינמי שאתה זוכה לו בחלק גדול מהפליקציות שאתה מתקין.
ד.א. בחלק גדול מהאפליקציות מצויין גם שיש פרסומות או שמשתמשים בקוקיס, זו החלטה שלך האם להתקין או לא.
מעבר לזה, לפחות לגביי, איני מחובר לנייד ולאינטרנט בקשר קתולי, אך משתמש בו רבות לצרכיי שחוסכים לי הרבה זמן והוצאות.

למעלה