אז מה אתן.ם אומרים על היעלמות הבאים:

חביף112

New member
למה? גם את אינך בדעתי

סימנתי ארבעה מובהקים ששרצו כאן בקדם הבחירות ועסקו במרץ בהטלת רפש בכל אחד ש"הוא שמאלני", למרות הסכמות מגוחכות שהגעת אליהם איתם, שנדמה לי שרק את אולי טרחת לשמור עליהן.

אני מראש הודעתי שאני בעל פה מטונף כמותם.
עם העלמם, אני חושב שזה אינו מקרי. תגובת ה- Eטי היא תגובה פבלובית מובהקת [ רוץ מהר מהר לויקיפדיה לברר מיהו ומהו פבלוב ותגובה פבלובית].

כמי שעוסק במילים וספרות

אתה יכול לזהות את ההבדלים במסרים, במשלב הלשוני, בתדירות,- בין כל הדמויות שהצגת.
אחד הוא בכלל פייגליני מובהק ממש לא תומך ביבי.
אחד הוא מהצד היותר ימני רחוק של המפה הפוליטית ממש לא תומך ביבי.
ושניים -לא מספיק ברורים ,ויתכן שהם דפי מסרים משוכפלים.

אבל במהות- יותר מטריד אותי מה שקורה במדינת הבננות שהפכנו, מאשר ניק כזה או אחר שכותב או משכתב.

חביף112

New member
כנאמר 4 בנים

ובסוף כולם מאותו מוצא אידיאולוגי.
הימין השפוי נמצא אצל גדעון סער, ליברמן, מפא"י [ העבודה]

poseidon111

Active member
אתה יודע, אני מנסה להבין משהו בקשר אליך אבל לא ממש מצליח.

אני לא יודע מדוע אתה מתעקש לקיים דיאלוג עם כאלו שאתה כל כך לא מחשיב
כבעלי דעה שלא לומר דג.נרטים. אתה יודע מה, עזוב את זה כי יתכן שאתה אחד מל'ו הצדיקים שחושב שלכל אחד מגיע הזדמנות שניה ושלישית ורביעית וכך הלאה
גם אם הם ממשיכים בהטלת רפש בך. אתה כנראה מחכה שהצד המכה יתעייף בסופו של דבר.
אבל מה שבאמת אני לא מבין זה את העובדה שאתה מנהל דיאלוגים עם אלו שעלבו בך על כל נושא אפשרי ובכל מקום אפשרי כולל מראך.
כן, אני כולל גם את הא.שפה מהפורום השכן שנחסמה עשר פעמים אך כנראה שמנהלת הפורום וגם אתה חושבים עדיין שיש לה תקומה.
זה בסדר כי אתם בחברה טובה, גם ביבי חושב שאם יעביר כסף קטארי זה סוג של תשלום אתנן עבור שקט.
להיא כמו לחמאס יש רק אפשרות אחת להסדר והוא הפוך ממה שאתם נוהגים.
לגמרי הפוך.

חביף112

New member
להעליב ולפגוע בי

לא קל, אם כי האשמאי הזקן הוא היחיד שהצליח להרגיז אותי באמת, ולכן נתקתי אתו קשריי הדיאלוגיים עוד בהיותו בקומונה, ולשמחתי כאן מנהל הפורום חסמו די מהר.
לעלוב אותי בשל המראה שלי, זה כמו לנסות להעליב אותי ולהגיד שאני טיפש או לא משכיל ◄ כשמגיעים לגיל שלי לאחר חיים ארוכים של מודעות עצמית, התפתחות יודעים דבר או שניים על עצמי, וקשה מאוד לפגוע שם, גם אם רוצים.
לגבי הדגנרט - נו?? הרי דגנרט קרא לעצמו, ואני כן מאמין בשיחה כלשהי, כשהיא אפשרית. ואני כן מאמין שיש לענות לנער כדרכו, ולפחות אני כאיש חינוך תמיד מאמין בשינוי ואופטימי.
תודה בכל אופן על התגובה השואלת הזו, שאולי הצליחה להבהיר לך משהו לגביי, או שלא

poseidon111

Active member
כתבתי שעלבו, לא כתבתי שנעלבת. במקרה זה הרצון ולא התוצאה

חשוב יותר.

חביף112

New member
טוב, מעולם לא התייחסתי לשופנאואר יתר על המידה

תמיד ניטשה היה גדול יותר וחכם יותר.

RossieL

Active member
התייחסות "מנהלת הפורום השכן"

"...הא.שפה מהפורום השכן שנחסמה עשר פעמים אך כנראה שמנהלת הפורום וגם אתה חושבים עדיין שיש לה תקומה..."
אז כן, אני חושבת שכל אחד יכול לתקן את דרכיו ולכן יש לאפשר לו זאת.
עובדה, הכותבת אליה אתה מתייחס, גם אם אינני מסכימה עם דעותיה/ דבריה, עדין אני יכולה להתדיין איתה בשפה תרבותית.
לא יעשה כן כל כותב, יימחקו הודעותיו ואם יגזים, ייחסם.
ואלו לא איומי סרק אלא קו מנחה בהתנהלות שלי כמנהלת פורום.

"...זה בסדר כי אתם בחברה טובה, גם ביבי חושב שאם יעביר כסף קטארי זה סוג של תשלום אתנן עבור שקט...."
אפשר להסכים עם הדרך ואפשר לזלזל בה וללעוג לה.
אני חושבת שבדרכי אני משיגה הרבה יותר מאשר בדרך של תוקפנות ומלחמות.
מגוון דעות, שונות ככל שיהיו, רק מעשירות את כולנו ובתנאי שייאמרו תוך נימוס וכיבוד האחר.
כאמור, תוכל להסכים או לזלזל וללעוג - זה שלך.

poseidon111

Active member
העובדה שכמעט כל אחד יכול לתקן את דרכיו היא אכן אמירה ששווה

דיון.
מצד שני העובדה שניתנו לספצימנט ההיא אינספור הזדמנויות ובכולן בעטה, זו עובדה מוכחת.את חווית זאת לא פעם אחת ולא רק איתה.
זה שאת מקדשת את מדיניות הלחי השניה (ובמקרה המדובר, הלחי העשירית)
לא נחשב לאורך רוח בעיני אלא להתרפסות.
פגע רע צריך להרחיק ולא לחבק.
זו דעתי.
נ.ב, מה הקשר למגוון דעות? אני מדבר על סגנון הן על גבי הפורום והן במקומות אחרים. את נופלת בדיוק לתרוצים של ההוא ש"חוסמים אותי בגלל שאני ימני ולא בגלל שאני אידיוט וטרול".

RossieL

Active member
תרבות הדיון

להבנתך, אני מגישה לחי, עשירית.
להבנתי, כל אדם שנוהג בכבוד, אין שום צורך לשמור לו טינה.
להבנתך, מדובר בהתרפסות,
להבנתי, מדובר בלהיות בנאדם שמסוגל לסלוח ולהכיל.
להבנתך, פגע רע צריך להרחיק,
להבנתי, פגע רע מבקש בהתנהגותו חיבוק כדי להתקרב.
לא תמיד זה מצליח ויש לא מעט מקרים שהכאב והאכזבה גוברים על כל השאר, אבל יש גם מקרים אחרים עם תוצאות אחרות.

אני חושבת שהצלחתי להגיע להבנות עם מושא כתיבתך וכרגע הכל מתנהל על מי מנוחות ואני שמחה על כך.
כאמור, לא מרגישה רפוסה ולא מרגישה עליונות.
אבל בהחלט מרגישה שהרבה יותר כייף לנהל דיונים [מעטים מידי לטעמי] בפורום.

חביף112

New member
אני מניח שמתייחסים לגולשת

שלאחר תקופה ארוכה של עוינות הדדית אנחנו משוחחים כמו בני אדם. אני יכול לא להסכים עם אף מילה שלה, וזה שהיא רצתה לעלוב בי על צורתי, אז רצתה ◄ אינני בטוח שמבחינתהּ הייתי נחמד יותר, נדיב יותר או פחות פוגעני.
רק אם אני מבין שאין תקומה [ ראה מקרה ה- אבי ] אני גם מפסיק דיאלוג לגמרי. כשמישהו/י חובט/ת בי בעוצמה מבחינתו/ה אני מניח שזו תגובה לחבטה לא פחות נעימה ממני. בדר"כ כפי שאתה בוודאי שמת לב אני לא מגיב.

למעלה