מ'כפת לי אם המנחה עם שביס או כאפיה ?

מ'כפת לי אם המנחה עם שביס או כאפיה ?

השופט בדימוס עודד אליגון כתב דברים מכוערים לטעמי, לגבי השביס של המנחה בטקס"המגישה חובשת לראשה תרבוש רב קומות כמצווה בימים אלו על נשים שומרות מצוות ,מאידך שמלתה ההדוקה מבליטה היטב את שדיה המתנוססים בגאון לתפארת מדינת ישראל,כדי לשמח את לב אחינו החילוניים....."

השימוש בתואר שופט בדימוס,מבזה.
אין שום קשר בין הכשרתו,השכלתו, עיסוקו בעבר- להיגד שפרסם.
(הייתי מבינה את השימוש בתואר לו היה עוסק בסוגיה משפטית כמובן)
סתם איש קטן ומכוער.

הגברת אברג'יל יכולה להרים מגדלים על ראשה ככל שתרצה
והעיסוק בשדיה- מתאים לנער חרמן מתבגר.

חביף112

New member
והנה בתפוז עסקינן, מייד צונזרה הודעתך

כי העזת להשתמש במילה ש.ד.י.י.ם
שתי הערות יש לי על דברייך:
הראשונה - את צודקת בהחלט, העיסוק ב"גופהּ" ראוי לגנאי, אם כי, אישית אני מקפיד לעסוק בגופו, בגלל שבדר"כ עוסקים רק בגופהּ.
השניה - מה אם לא הלבוש של אברג'יל משקף בצורה העמוקה ביותר את הצביעות של האליטה החדשה מבית ש"ס. מחד גיסא הצניעות בהסתרת השיער [ אך תחרות בלתי פוסקת בין חובשות השביסים ] ומאידך גיסא, איפור ובגדים מבליטי קימורים, כאילו.. הלו....
אבל, הוא שופט בדימוס לכל ימי חייו, גם אם הוא מכוער, דוחה ושובניסט דוחה..

לא דוחה ולא שוביניסט . מי שמבליט בציבור את עצמו/עצמה תועבה

על ייתלונן על היות התייחסות לזה .
ואם אין דעתם של האדון חביף או הגברת שקספיר נוחה אל יפנו עינהם לתועבה .
גם הדרך לחקיקה בעניין פתוחה להם .

חביף112

New member
ביום שאהפוך ל"אדון" אהיה יעקב פרנק

ודי לחכימא.
תראה, לא נראה לי שאחותו של ועבדך הנאמן רואים בהופעה של הגברת אברג'יל על שלל חמודותיה דבר רע, ממש לא. ועיניי צפו, צופות ויצפו ביופי הנהדר שמזמן לנו יהווה ללא הרף.
טענתנו היא על הדיבור הלא ראוי של השופט, יכל גם לומר דבריו בצורה פחות בוטה, וחוששני שלו היה מדבר על גבר, היה נוהג לשון אחרת, ר"ל : מתי בפעם האחרונה קראת התיחסות ל"חבילה" של גבר, כשהוא מציגהּ לראווה, אמנם במכנסיו, אבל הבליטה בולטת, ועתים אפילו מתאר "הידית" מוצג מול עינינו. אם כבוד השופט לא מוטרד מהופעת גברים דוחה [ שמנים, מזיעים, לבושים רע, כרסם מטלטלטת לפניהם, חריץ אחוריהם מוצג לראווה כמו בבית כלא, וצועק: "בוא חדור אליי", כשהם מנפנפים מעל המנגל או מתקנים את המכונית] מה לו כי יפתח ג'ורתו על גברת יפת תואר וחסודה במיוחד [ נו טוב, היא רצתה שיראו את פוריותה כי רבה היא, שהרי חנן אותה יהווה גם ביופי, גם בפוריות וגם בחזה ראוי, כנראה].

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה מזכיר לי את הילד והילדה שהסתובבו עירומים בחוף הים.
ניגשה הילדה לילד ושחה לו: "ראה את הישבן שלי איזה יפה הוא".
השיב הבן בביטול: "סתם ישבן".
וענתה לו: "אבל יש לי חריץ גם מקדימה וגם מאחור".
הוא חזר והשיב בגאווה: "אבל לי יש תוסיק עם ידית".

הצביעות.................לראשה מצנפת חסודה וחמודותיה לראווה .

שמנים, מזיעים, לבושים רע, כרסם מטלטלטת לפניהם, אינם משדרים "צנועים אנחנו" .

לא הובנתי

לא איכפת לי מה המנחה לובש/ת
לא איכפת לי אם יש לו שביס מגדל/כאפיה/שטריימל
כל עוד הוא מנחה אירוע כמו שצריך.
השאר--עניינו בלבד.
לא עוסקת באופנת הדתיים, לא איכפת לי אם היא צנועה/לא צנועה וכמה איפור יש עליה....
הפריע לי סגנון הכתיבה של הכותב ועוד מעבר לכך-
הפריע לי השימוש בתואר "שופט בדימוס" כדי להעיר הערות לגופה של אישה, שאין בינן לבין תפקידו בעבר מאומה.

Ron W

New member
לינור אברג׳יל היא מלכת יופי המייצגת תרבות יופי ולא הטפה דתית

לרובנו כן אכפת מה מלכת יופי לובשת ומה היא משדרת
שופט בדימוס מחזיק בדעה שאדם באחריותו יחיה ולא אדם באמונתו יחיה
אולי חרגתי מפרשנות לדבריו אבל כל אחד חייב להיות אחראי למעשיו הוא
אין הצדקה להתיר לאמונה לבד להפוך כל בטוי והופעה ללגיטימי
מחר יטענו שלרצוח לגנוב ולנאוף היא גם אמונה
הדת לא לוקחת אחריות על מה יפה או פרופורציונלי וצודק
מה יקרה אם מחר יבחרו במגישת חדשות עם שביס?
הרי היו קריטריונים של מה הציבור מעדיף לראות
האם את אחראית לכך שכולנו נצפה בנשים עם שביס?
האם טחו עיניך מראות שהמטרה היא שכולם ירצו לחקות את המלכה ?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה רק שוכח שיש כתב שטח אחד יאיר שרקי ויש פרשנית אחת
שמופיעה תמיד עם מיני שביס ושמה זרח מפרחוני. שניהם אחלה וכל אחד ודרכי הופעתו.
אין לי ולו חצי דבר לומר בגנותם.

סיוון רהב מאיר וגם צבי יחזקאלי עם הכיפה השחורה הגדולה

קובי אריאלי ואחרים
לא מפריע לי לבושם או הופעתם של קריינים,מגישים,עיתונאים
כל עוד הם בוחרים לעצמם .
אדם באמונתו (הרגליו, אורח חייו) יחיה.

מעניין מה היה קורה לו הקריינית הייתה עם רעלה ? האם היו עולים היגדים כל כך בוטים נגד הופעתה או שבשם הליברליות והכבוד למיעוטים,זה לא היה מנומס.

לי , איכפת מאד ואולי גם לשופט .

במדינת ישראל מתפשט כתם דיו שחור אשר מרכזו נראה כמו ליצמן או נשות הטאליבן ושוליו נראים כמו כיפה של עברינים לפני הרשעתם .
השביס של אברגיל והבגד הס.ק.ס.י הם חלק מאותו כתם דיו שחור . גם הכיפה של צבי יחזקאלי . גם סמוטריץ . גם השר מכלוף .

איכפת לי מאד מכפיה דתית גם אם מדובר בהרקדה במתנס עירוני

אבל יש הבדל משמעותי בין סמורטריץ, דרעי ,ליצמן שסבורים שהם בעלי כוח פוליטי מספיק כדי לגרום ל80% מהאוכלוסיה החילונית בארץ לחיות לפי קוד החיים (כי במילא לא מדובר על אמונה) שלהם.
ובין מי שבוחר/ת ללכת עם כאפיה, רעלה, טורבן, כיפה שחורה, פאות מסולסלות----זה שלהם, פרטי, בינם לבין עצמם ואמונתם.
ההבדל הוא בין השכן החרדי שמזמר זמירות שבת על כל עשרת צאצאיו ,ובין השכן הדתי שדורש ממני לא להדליק אור בחדר המדרגות בשבת, דורש מעלית שבת שתעצור בכל קומה וכן הלאה. בבית,בשכונה,במישור המוניציפלי וכמובן במישור הארצי.

השופט בדימוס כמו הואזיר הגדול , הברון הבינוני , שר לענייני כלום , הפרופסור לעינוי סטודנטים , המיליונר החוגג ועוד כל סוגי הידוענים מדברים וכותבים .
בניגוד לזעירותי ביקום וחשיבות אחותו של שקספיר - הם מצוטטים ואנחנו לא .
אמירתו של השופט היא אחת האמירות הדומות שאמרו אחרים שלא צוטטו .
גם אני הבחנתי שלאחרונה נוהגות חרדיות ושאר נשים השומרות מצוות להתקין כח ראשן איזה סמרטוט שדומה למצנפת שלהסיקים בהודו אבל דומה יותר לקישוא גדול במיוחד .
זה הצהרתי " תראו כמה אני שומרת מצוות" .
ומאידך צודק השופט
שהרי אם הגברת נאמנה לטירוף המתגבר של הדרת נשים ודחיקתן ככל האפשר מייצוג בכנסת , מרכוש בעליהן , משירה בציבור ושאר ירקות אין זה ראוי שתבליט גזרה , ש.ד.י.י.ם , מ.ינ.י.ו.ת וכשהבגד עשוי טוב אז גם את תפיחת ה.ע.ר.ו.ו.ה .

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לי זה דווקא מזכיר משהו שפרה מותירה מאחוריה. מגולגל כזה... יש
רק הבדל בגוונים.

כאדם דתי ונייטרלי

היה מפתיע שנתנו גם למנחים מסורתיים ודתיים להנחות , נדהמתי מהביקורת ,ככה זה כאן שלא הכי אוהבים לפרגן בכל דבר,אני ער לאופנה ולכל מה שקורה ובכל המגזרים,אישה רוצה להרגיש יפה ומושכת בכל מצב ובכל זמן!
אישה נשואה דתיה יודעת שהיא צריכה לכבד את בעלה ולעשות הכל כדי לא לעורר,מעצבים וכו מנסים תמיד ללכת בין הטיפות גם במגזר הדתי,אישית לדעתי המנומר כבגד הוא כזה פרחי וממש לא הולם או מכבד אישה ,אולי יש קשר כאן לנמרה חתול ייחום מיניות כמו הצבע האדום..
עכשיו מצד אחד שביס גדול בולט ושמלה צמודה מבליטה קימורים ,גם אם יש היתר ,זה עדיין מצד היותך נשואה דתיה טעם לפגם,שוב השביס המנומר והלבוש הצמוד הוא מושך עין גברית לא יעזור בית דין,אם את מופיעה מול נשים רק אז ניחא בסדר ,אולי את רוצה שיקנאו קצת אז נתיר לך !
אני חושב שלדעתי היה עדיף שביס לבן ושמלה פחות צמודה ,שוב זה טכס שרואים כולם !
שוב הלבוש ואיפור של דתיה נשואה היא בעיקר לבעלה ,כאן היא הייתה מי עולם ועדיין בקשר עם העולם החילוני וצריך להתפרנס וכו
ובכל זאת יש דברים שכדאי לשים לב אליהם באירועים ציבוריים ,השביס הכיסוי ראש נועד להזכיר לסביבה הלו אני שייכת למישהו אני נשואה ואל תתכחל עלי ברחוב או ברשת ,וזהו השופט יצא מגעיל למה לפרסם פוסט כזה ומה איכפת לך ?
זה מה שעצוב שנהיינו מבקרים על כל פיפס..
כשאתה דתי או דתיה חלק מנושא הלבוש גם אם יש דבר מאוד יפה וכו ,צריך לחשוב גם אך הסביבה רואה את זה ...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
השופט בדימוס אמר, ואני בליבי חשבתי. לא ניתן היה להתעלם, והיא
כמיס תבל בעברה, וכדתייה כיום, ניסתה להוכיח שאולי קול באישה ערVה, אבל קימוריה ממלאים כל זכר בתקווה. בכל מקרה, לומר בפומביי את שאמר הדימוסניק
ההוא, לא היה הולם בעיניי.

למעלה