יום שלישי שמח ברואים וברואות יקרים

יום שלישי שמח ברואים וברואות יקרים

כאן יהוה:
ערב טוב ברואים וברואות חביבים,
ישראל 2019 - רדיד אלומיניום כמשל לעתידכם. אתם נמצאים ממש על גבולות מדינת השריעשה שהקמתם לעצמכם. זה התחיל טוב - מדינה חילונית שהוקמה ע"י חלוצים חילונים. התנ"ך והבלי הדת היו ברקע. על חלש. שלא יבואו גנבים בלילה. שהאויב יחשוב שיש מישהו בבית.
עם השנים המדינה נגנבה להם. המדינה כבר לא שלכם. היא של עסקני הדת. אנשים שימכרו אותי עבור בצע כסף. אנשים שימכרו לכם קמעות, שימכרו לכם חלקה בגן-עדן. מקום 12 עד 15 ביציע. 6 כיווני אוויר פסגות.
הפסדתם בקרב אבל הפסדתם במערכה ולהיפך. המדינה בידיים זרות. מדינת היהודים הפכה למדינת היהודים המאמינים.
אתם על פרשת דרכים היסטורית. פרשת - בראשית. הדגש על ה - "שיט".
מצד אחד אתם רוצים להיות מדינה מודרנית, דמוקרטית, מערבית. מצד שני אתם משלמים לפקחים לבדוק פירורי פיתות בכניסה לבתי חולים.
מצד אחד אתם מרסקים חללית על לווין טבעי של כדור הארץ ובו בזמן מבצעים תפילת גשם פרימיטיבית שלא היתה מביישת שבט מנהלי קזינו בארה"ב.
אתם רוצים להיות עם משכיל, עם שגורף פרסי נובל מבלי למצמץ ובו זמנים מזרימים כספים למימון בורות של דורות על גבי דורות של חרדים.
אתם רוצים להיות סטארט-אפ-ניישן כלפי חוץ כשכלפי פנים אתם מממנים אנשים שמוציאים פתקים מהכותל ופעם בשנה מסובבים דינוזאורים מודרניים מעל הראש.
אז לאן אתם הולכים מכאן? לתמונה מימין בו מדענים עוטפים הכל במעין רדיד כסף לשם הפרדה תרמית/קרינתית של חלקים שהושקעו בבנייתם מיטב הידע האנושי, או התמונה משמאל בה הבלי הדת מובילים אסופה של שטופי מוח לעטוף הכל ברדיד כסף לשם הפרדת החמץ מהמציאות? אם זה היה תלוי בכם, באיזו דרך הייתם בוחרים במסע? באיזו דרך הייתם משקיעים את מיטב כספכם?
אם אתם שואלים אותי, אתם כבר עמוק במדינת שריעה יהודית.
אם אתם שואלים אותי, אין דרך חזרה.
הדרת נשים, הדתה, הבלי הדת במוסדות המדינה, כפייה דתית, השתרשות האמונות הת(ט)פלות, הדתת צה"ל, פקחי הכשרות, גיור מחמיר ועוד ועוד - הכל יתגבר. כל אלו רק ילכו ויתחזקו עד שתחנקו.
גם אלו שנובחים/ות "קצת מסורת מעולם לא הזיקה" יבינו שטעו. גם אלו שראו בהכנסת אנשי חב"ד לגני הילדים של החילונים משהו נעים לעין יבינו כי טעו ובעצם הכניסו סוס טרויאני מיסיונרי למוחות הילדים שלהם.
השאלה החשובה - האם כבר מאוחר מדי? האם מאוחר מדי להלחם בהבלי הדת? האם מאוחר מדי לחבר מכונת מזון בבית חולים בפסח חזרה לשקע בקיר? האם מאוחר מדי להוריד שלטי הבלי דת ממקומות ציבוריים? האם מאוחר מדי להושיט יד מתחת לכיסוי בסופר ולשלוף מזון ש *אתם* רוצים לאכול בפסח? האם מאוחר מדי להעלות תמונה של הבלי הדת לעיני כולם? האם מאוחר מדי?
האם הגעתΦ לנקודת האל-חזור מבחינת הדרך לתהום מדינת השריעה היהודית?
ימים יגידו.
לי פתרונים.
שלכם באהבה,
הראשון לשמו,
מנתץ השלשלאות,
היושב במרומים,
בורא פרי הגפן,
בורא יש מאין,
בורא זין בעין,
האחד והיחיד,
יהוה פ. צבאות

שיהיה לכולכם חג שמח וכשר כמצוות אדוניכם

מאחר וההודעה התקפלה, אני אנסה לתקנה כמיטב יכולתי

נלקח מהפייסבוק כלשונו.
"כאן יהוה:
ערב טוב ברואים וברואות חביבים,
ישראל 2019 - רדיד אלומיניום כמשל לעתידכם. אתם נמצאים ממש על גבולות מדינת השריעה שהקמתם לעצמכם. זה התחיל טוב - מדינה חילונית שהוקמה ע"י חלוצים חילונים. התנ"ך והבלי הדת היו ברקע. על חלש. שלא יבואו גנבים בלילה. שהאויב יחשוב שיש מישהו בבית.
עם השנים המדינה נגנבה להם. המדינה כבר לא שלכם. היא של עסקני הדת. אנשים שימכרו אותי עבור בצע כסף. אנשים שימכרו לכם קמעות, שימכרו לכם חלקה בגן-עדן. מקום 12 עד 15 ביציע. 6 כיווני אוויר פסגות.
הפסדתם בקרב אבל הפסדתם במערכה ולהיפך. המדינה בידיים זרות. מדינת היהודים הפכה למדינת היהודים המאמינים.
אתם על פרשת דרכים היסטורית. פרשת - בראשית. הדגש על ה - "ש*ט".
מצד אחד אתם רוצים להיות מדינה מודרנית, דמוקרטית, מערבית. מצד שני אתם משלמים לפקחים לבדוק פירורי פיתות בכניסה לבתי חולים.
מצד אחד אתם מרסקים חללית על לווין טבעי של כדור הארץ ובו בזמן מבצעים תפילת גשם פרימיטיבית שלא היתה מביישת שבט מנהלי קזינו בארה"ב.
אתם רוצים להיות עם משכיל, עם שגורף פרסי נובל מבלי למצמץ ובו זמנים מזרימים כספים למימון בורות של דורות על גבי דורות של חרדים.
אתם רוצים להיות סטארט-אפ-ניישן כלפי חוץ כשכלפי פנים אתם מממנים אנשים שמוציאים פתקים מהכותל ופעם בשנה מסובבים דינוזאורים מודרניים מעל הראש.
אז לאן אתם הולכים מכאן? לתמונה מימין בו מדענים עוטפים הכל במעין רדיד כסף לשם הפרדה תרמית/קרינתית של חלקים שהושקעו בבנייתם מיטב הידע האנושי, או התמונה משמאל בה הבלי הדת מובילים אסופה של שטופי מוח לעטוף הכל ברדיד כסף לשם הפרדת החמץ מהמציאות? אם זה היה תלוי בכם, באיזו דרך הייתם בוחרים במסע? באיזו דרך הייתם משקיעים את מיטב כספכם?
אם אתם שואלים אותי, אתם כבר עמוק במדינת שריעה יהודית.
אם אתם שואלים אותי, אין דרך חזרה.
הדרת נשים, הדתה, הבלי הדת במוסדות המדינה, כפייה דתית, השתרשות האמונות הת(ט)פלות, הדתת צה"ל, פקחי הכשרות, גיור מחמיר ועוד ועוד - הכל יתגבר. כל אלו רק ילכו ויתחזקו עד שתחנקו.
גם אלו שנובחים/ות "קצת מסורת מעולם לא הזיקה" יבינו שטעו. גם אלו שראו בהכנסת אנשי חב"ד לגני הילדים של החילונים משהו נעים לעין יבינו כי טעו ובעצם הכניסו סוס טרויאני מיסיונרי למוחות הילדים שלהם.
השאלה החשובה - האם כבר מאוחר מדי? האם מאוחר מדי להלחם בהבלי הדת? האם מאוחר מדי לחבר מכונת מזון בבית חולים בפסח חזרה לשקע בקיר? האם מאוחר מדי להוריד שלטי הבלי דת ממקומות ציבוריים? האם מאוחר מדי להושיט יד מתחת לכיסוי בסופר ולשלוף מזון ש *אתם* רוצים לאכול בפסח? האם מאוחר מדי להעלות תמונה של הבלי הדת לעיני כולם? האם מאוחר מדי?
האם הגעתΦ לנקודת האל-חזור מבחינת הדרך לתהום מדינת השריעה היהודית?
ימים יגידו.
לי פתרונים.
שלכם באהבה,
הראשון לשמו,
מנתץ השלשלאות,
היושב במרומים,
בורא פרי הגפן,
בורא יש מאין,
בורא ז*ן בעין,
האחד והיחיד,
יהוה פ. צבאות"

שיהיה לכולכם חג שמח וכשר כמצוות אדוניכם

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הבעיה היא שביבי תמיד נהנה להיסמך על כל המפלגות שחותרות לאלה.
הן מהוות עבורו את "הימין הקיצוני" שבתוכו הוא יכול לפעול במרמה כאיש 0מול מתחזה.
אז.. מעבר לכל הקטע האומלל, בו מפלגות האימה והדת משתלטות על כל חלקה טובה
במשטרנו הקורס, האיש גם תרם רבות לפיצול העם לימין ול0מול בוגדני, ולכל מה שאסור
שיקרה בתוככי חברה שמנסה לאחד שורות. אבל... זה מה שהעם רוצה? אז יבוא
גם חורבן של בית שלישי. למי אכפת?

למעלה