עם כאלו בני דודים באמת לא צריך טובות

דינהמית

New member
אין לי תשובות בדוקות לשאלות כאלה, רק השערות

כמובן היו מקרים בהם אנשים פגעו בבטחון המדינה מכל מיני מניעים, כולל בצע כסף, אבל כשלא מדובר באישיות מאוד בכירה אפשר למצות איתם את הדין במחשכים,
כמו בפרשת בן זיגייר.
אבל קשה לי להאמין שהיו מקרים כאלה בדרגים מאוד בכירים בטח לא ברמת שר בכיר ובטח לא ראש ממשלה.

נתניהו נותן משרה מלאה לעיתונאים חוקרים, הוא משפחתו ושלל פרשיות על רצף של שנים, עוד מפרשת עמדי.
בישראל מעט מאוד אנשים מבינים בצוללות, אין הרבה אנשים שמבינים בכלל מה ההבדל בין הצוללות שברק אישר למצרים לבין אלו שנתניהו אישר למצרים, והאישור לא פורסם.
מכיוון שהאישור עצמו לא גרר העברות כספיות מישראל (הכסף הרי מצרי) לא היו עקבות לעיתונאים לעלות עליהם.
לפי הפרסומים נתניהו כשנשאל שאלה ישירה שיקר במצח נחושה את שר הביטחון שלו (יעלון) והפרשה התחילה להתגלגל רק אחרי שנשיא המדינה ריבלין שאל את קנצלרית גרמניה שאלה ישירה בזמן ביקורו בגרמניה והקנצלרית הראתה לו שיש אישור ישראלי לעסקה עם המצרים.

כך שהיה בכלל קשה לדעת אילו צוללות גרמניה בונה למצרים, האם בכלל ממשלת גרמניה ביקשה אישור ישראלי, האם ישראל נתנה אישור כזה, מי בישראל נתן אותו.
ורק אחרי שהתחילו להתברר הפרטים האלו התחילו להתיר את הסבך של אנשי נתניהו שבחשו ורקמו את כל הסיפור הזה, כולל העברות הכספים וגזירת הקופונים.
בן הדוד של נתניהו שמרון, שכבר גזר קופון שמן של עשרות מליונים על פרויקט ספינות סער 6 שנתניהו הצליח להחריג את הפרויקט ממכרז (וקשה לי להאמין שנתניהו לא קיבל משהו באופן אישי).
מיקי גנור, עכשיו כבר עד מדינה, שגם כן גלגל כספים כולל לשמרון.
יצחק מולכו, האיש של נתניהו בהמון הסכמים ועסקאות שלא נושא בשום תפקיד ישראלי רשמי
אבריאל בר יוסף, שנתניהו ניסה להריץ לתפקיד רם יותר כדי שבכלל ישלוט בעסקאות הנשק ופשוט כשל בגלל חוסר התאמה. גם כן כיום נאשם פלילי.
ועוד רבים ולא כל כך טובים.

התחושה שלי היא של מדינה שהשתלטה עליה כנופיה (שאני בכלל לא בטוחה שנתניהו החבר הבכיר בה, או חבר בכיר בכלל, אולי בעיקר כלי שרת) שמנצלת אותה לצרכיה ולא מעניינת אותה מידת הפגיעה באזרחים.
ספינות, צוללות, מתווה הגז, שוק התקשורת עם פרשת אלוביץ'
https://www.themarker.com/markets/.premium-1.6866024
, וכו' וכו' וכו'
והכל בעידודו של ציבור גדול של אזרחים שמרוצה מהפגיעה של הכנופיה הזו בו עצמו ודורש בכל פה ולפעמים באלימות לפרק ולפגוע במנגנונים שאמורים שלמור עליו ועל האינטרסים שלו.
ומי שלא שייך לציבור הזה - שמאלני שמסוכן לישראל.
אחרי שנתניהו פוגע פעם אחר פעם בבטחון ישראל, צוללות למצרים, איבוד העמימות בצפון, חשיפת הריגול באיראן, חשיפת תקיפת הכור בסוריה (כשהיה באופוזיציה) וכו' וכו' - הם בטוחים שהשמאלנים פוגעים בבטחון תושבי ישראל.
אני מקווה שבבחירות הקרובות המגדל הזה יתפרק כמו מגדל קלפים

אבי בן 1231

Well-known member
את ממש מדהימה אותי, את בפרוש בזבוז!!!

למה אינך יושבת בפרקליטות במקום לבזבז את זמנך בכתיבת הודעות ותגובות שתפוצתן היא כה פעוטה.
עושה רושם שאובססית ביבי אצל השמאלנים תסתיים אך ורק אם יקום הגבר וירצח אותו.
לא, איני מעודד או תומך ברצח!!! היות ואיני!!!

אבי בן 1231

Well-known member
כן יש לי, ונראה אם גם לך תהיה!!

לגופו של עניין, בפעם האחרונה אני כותב וזאת אחרי עשרות פעמים.
לא את, לא מנהל הפורום הזה ולא אף גולש פה מוסמך להאשים אזרח במדינת ישראל.
הסמכות נתונה בחוק רקקקקקקקקקקקקקקק לבית משפט

אולי הרמקולים יעזרו ש"תשמעי"!!!
איני מכיר דרך אחרת להסביר זאת, מצטער!!

מי אמר שהוא אשם? הוא "רק" חשוד בעבירות הנ"ל

אבל אני לא מדברת על המישור המשפטי!
אלא על התנהגות ציבורית-מוסרית
שמעוררת סלידה.
לא על המשפט שעדיין לא התקיים (אחרי המשטרה-פרקליטות-יועץ משפטי טרום שימוע-משפט-ערעור ואז.... )

ואם אחרי הכל--יגידו לך שראש הממשלה שלך נשפט בכל הערכאות ונמצא אשם בכל הסעיפים (או רובם)- מה אז ?
הוא עדיין יכול להיות ראש ממשלה לדעתך?

ההבדל הוא שהחברים בפורום לא מנהלים את המדינה

והם יכולים לכתוב מה שבא להם ואיך שבא להם ולהעביר ביקורת על ראש הממשלה כמה שבא להם. לראש הממשלה אסור להיות מושחת וההתנהגות שלו צריכה להיות ללא רבב. בגלל זה הוא נבחר לראש ממשלה וחלק מתפקידיו הוא גם לשמש דוגמא
ליושר ונקיון כפיים. לצערי הוא רחוק מיושר ורחוק מניקיון כפיים. חברי הפורום יכולים
להיות מה שהם רוצים. הם לא מנהלים מדינה.

אבי בן 1231

Well-known member
לכן הם עסוקים בהכפשות לכל כיוון!!!

זהו עייפתי מויכוח הסרק שממילא לא יביא שינוי/תועלת לא בפורום השמאלני הזה ולא במדינה.

shayCn

New member
התוכן מוסתר- שיטפלו כבר בהודעות שרת האלו

אם זה היה תלוי בביבי, הוא היה חוקר גם אם הבולבול של גנץ מופיע בתמונות ואם האורך שווה לאורך שלו

לאור ההתפתחויות בתיק 3000, יותר פרטים נשפכים מהחקירה ומציגים עד כמה ערמומי ונוכל..הוא קיבל תקבול של 16 מיליון שקל, הוא לא סיפר לבן דודו שמכר קודם את המניות כדי שיוכל לקבל עוד הלוואה ממנו על 600 אש"ח והכל מתוך גרידיות על גרידיות.
חזירות נוספת על החזירות הקיימת שמשמעותה בגידה במדינה..
&nbsp
ביבי..ככל שיענה אחרים, כן יירבו וכן יפרצו

למעלה