תשובה לנהג המונית(שחסם את האופציה לענות לו)

תשובה לנהג המונית(שחסם את האופציה לענות לו)

כשאדם מקבל מסר הוא יכול לא להגיב
הוא יכול לכבד את הכותב ולענות

קיבלתי מסר- די ארוך

מעתיקה רק את מה שלא נוגע בדברי ההלל על אחרים
"לא קיללתי , לא ניאצתי , ההיפך הוא הנכון ולמרות זאת נחסמתי.
סוף סוף מישהו הצליח לאזן במעט את פורום השמאלנים הזה ולכן הוא גם נחסם"

כיבדתי אותו והגבתי לו (אמרתי,טעות)
"אני לא מכירה את הנפשות הפועלות
אבל דיון לגופו של אדם מעשיו וכו-אינו לטעמי.
זכותך לחשוב מה שאת/ה רוצה
כמו גם זכותה
או זכותי.
הפורום אינו שמאלני (רחוק מזה)
והשפה והתרבות הפורומית רצוי שתהיה מתורבתת (והיא לא)
שבת שלום"

תשובתו
את מכירה בהחלט את הנפשות הפועלות ואת הנאיביות המעושה והצבועה שלך את מוזמנת לשמור עבור מישהו אחר.
דיונים לגופו של אדם מתרחשים חדשות לבקרים בפורום השמאלני הנאלח בו את כותבת , הרמת פעם קול זעקה ?
משחקת לי אותה הנזירה הטהורה מנוטרדאם....
זכרי היטב יקירתי , אין צבועים או גזענים גדולים יותר מרובם המכריע של השמאלנים , פשוט אין.
אחזור לזרות מלח על פצעיכם לאחר הבחירות , להתראות חחחח

היות והוא חסם את האפשרות להגיב לו במסר
אני בוחרת להגיב לו בפורום.

עם כל הארס שאתה מפיץ מניחה שהמרירות תאכל אותך מבפנים
בכל אופן מאחלת לך שיהיה לך טוב בחיים.
ולנו---שנזכה להחליף את השלטון המושחת באחר.

מוסר השכל: לא שולחים מסר וחוסמים את אפשרות התגובה.

קל לזהות למי הכוונה ודעתי כתמיד - טעות לחסום אותו/ה.

תמיד טענתי שכל מה שנכתב מעיד על הכותב.
ישנם מנהלי פורומים [אינטלגנטיים יותר או פחות] שטרם הפנימו זאת.
חבל.

חחח גם אני זכיתי לקבל ממנו מסר קצר שכולו שמחה לאיד.

מתברר שהנ"ל פחדן קטן. הוא חושב שאם הוא לא יאפשר תגובה היא לא תגיע. אי לכך להלן מה שכתבתי לו כתגובה :
==========================================
אתה משחית את זמנך לשוא.
גם אם תצא מאושר מתוצאות הבחירות , וזו בהחלט אפשרות קיימת, את המחיר על כך, אתה , ילדך ונכדך ישלמו.
יבוא היום , כאשר השנאה שלך תדעך ,ואולי תתפכח, אולי תצליח להכיר בטעות שבה חיית .
אין לי טעם להמשיך להתדיין איתך במסרים.

דעותיך ידועות, חבל שאינך שם לב שמה שמעניין אותך זו השמחה לאיד של "יריבך" הפוליטיים, מה שאתה מכנה שמאלנים ולא טובת המדינה.

אמרת פעם שאם ביבי ימצא אשם, אתה לא תתמוך בו. היום אני שומע ממך מנגינה אחרת - אין לו תחליף....
מה קרה ? גנץ לדוגמא לא מספיק טוב כשסביבו אנשי ביטחון ? יאיר לפיד לא יכול לשמש כשר חוץ לדוגמא ?

=================================================

דיברגנט חדש

Well-known member
לא לכל שאלותך

אני מעדיף אחד שפרץ לאיראנים ולקח להם את כל המידע מאשר אחד שהאיראנים פרצו לו ולקחו לו את כל המידע והוא דאג להסתיר את זה מעיניי הציבור בבושת פנים.
&nbsp
יאיר לפיד מתאים לשמש ככלבלב כמחליף של יוסי ביילין

&nbsp

shayCn

New member
ואיך זה קשור ליכולות להנהיג מדינה?

זה רק מוכיח את האינפנטיליות של הימין להתרכז בפרטים פופוליסטיים פחותים ולא להתרכז בתכניות ופרויקטים לגבי המדינה.
והתגובות שלכם תמיד מזכירות שיחות עם ילדים או עם בעלי משכל נמוכה שלא מסוגלים להתמודד.

shayCn

New member
חארטה. הוא רמטכל ועוד לא נכנס לפוליטיקה. אין לכם עליו כלום

אבל סבבה תמשיכו לחפש.
ולכם אין מצע בכלל. תזזיתיים. פועלים מעכשיו לעכשיו כדי לסתום חורים. אין לכם שום דרך ושום אלטרנטיבה..בעצם אתם הסיבה שצריך אלטרנטיבה.

shayCn

New member
כמו שהוא הגיע לפער של 7 מנדטים מכלום

אז הוא יכול להגיע לפער הזה שוב

לסלק בוגד מהשלטון זו אג'נדה מצויינת .

הוא בגד באשתו הראשונה
הוא בגד באשתו השניה
הוא בגד באשתו השלישית
הוא בגד בבטחון ישראל בכך שאישר לגרמנים מכירת צוללות למצרים .
הוא בוגד בישראל בכך שמספק לחמאס את כל מה שהם מבקשים .

dory141

New member
מטעים את הציבור

והמקרה הזה הוא אחד מהם. ממה שנראה (ע"ס ראיונות שבוצעו עם ראשי כחול-לבן), לא מדובר במידע בטחוני רגיש אלא בדברים רכילותיים כמו אם יש לגנץ מאהבת או לא, שזה שטויות. לי יש עליהם ביקורת אחרת, הם לא מספיק "נושכים את נתניהו". בעוד שהוא מפיץ עליהם בעזרת שליחיו השונים עלילות וכזבים בלי בושה, הם מסתפקים בלהגיד את האמת. רוב הציבור הוא שבוי, היה רוצה ומצפה שפוליטיקאים ישקרו לו, האמת כבר לא מעניינת אף אחד.

דיברגנט חדש

Well-known member
איך אתה ממשיך להאמין לו לאחר שהוא הסתיר פרט כזה 4 שנים?

אין לך יושרה בסיסית ולא מעניין אותך כלום למעט האג'נדה "רק לא ביבי"

dory141

New member
אני לא שופט את האופי שלך, אל תשפוט את שלי

לגופו של עניין, אני חושב שצריך לחשוב על אלטרנטיבות. אני לא מקבל את זה שאין אלטרנטיבה לנתניהו, לראש עיריית ת"א החולדה והן לכל בעל תפקיד שהוא. אני חושב שגנץ הוא אדם ערכי, משכמו ומעלה. זכותך, מסיבות ששמורות איתך, לחלוק עליי. לא התחלתי להטיל בך רפש, כדי להצדיק את הבחירה שלי.

דיברגנט חדש

Well-known member
איזה ערכיות, אתה רואה אצלו?

הבריונות שלו כל ימי חייו? יחסו לנשים? שקריו? האימפוטנטיות שלו?

בנימין נתניהו = זבל של בן אדם . בעלה של המשוגעת ממש ערכי

מתנות גדולות וקטנות , השמצת כל מי שאינו במלקקים . פיצול העם לשניים וחלוקת האזרחים לשלוש . תמיכה בכוחה הצבאי של מצרים . תשלום פרוטקשן לחמאס . מינוי עוזרים ואחר כך ענה שהם רודפים אותו .
בנימין נתניהו = זבל של בן אדם .

dory141

New member
אתייחס למה הוא לא

נגד גנץ אין טענות הקשורות לשוחד ובגידה במדינה; אין אישה פסיכית שמחליטה בשבילו על הקריירה; אין בן שמקלל ברשתות החברתיות את המתנגדים; אין קושי להחזיק בכרטיס אשראי; אין לו את הצד המתקרבן, שמאשים את כל העולם חוץ מעצמו במחדליו שלו. מה רצית שיעשה בצוק איתן, יהרוג את כל העזתים בלי הבחנה? מספיק לי שגנץ הוא ההיפך מביבי, יש לי סטדנרטים נמוכים אחרי שכבר הצבעתי בשבע מערכות בחירות והתענייתי קודם בעוד 2.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה רוצה שאזכיר לך עובדות על אשתו של גנץ?

כמובן, הכול בדיה כאשר זה כנגד ביבי

dory141

New member
הולכת למחסום ווטש, כן זה ידוע

עוד מעט תגיד שהיא העבירה לרמטכ"ל האיראני מידע על תזוזת כוחות, ובתמורה הג'יהאד האיסלמי (שמופעל בידי האיראנים) ירה טילים על תל-אביב, כדי להטות את תוצאות הבחירות נגד נתניהו. ממש מזימת המאה, פוטש בהתגלמותו.

דיברגנט חדש

Well-known member
כדאי לך להיות "קצת" ספקן, גם אם זה לא משרת את האג'נדה שלך

מספרים על רבי ישראל הכהן מראדין כותב הספר "חפץ חיים" שפעם אחת הממשלה הפולנית העמידה אותו לדין על עברה שכביכול עשה.
במשפט סיפר הסנגור לשופט: "אתה יודע אייזה אדם גדול זה שמאשימים אותו כאן? מספרים עליו שפעם הוא תפס על חם גנב שפרץ לביתו, הגנב תפס מה שהצליח והחל לברוח לרחוב, הרב רדף אחריו כמה שיכל וצעק לו 'מחול לך' 'מחול לך'"
"ולמה שאאמין לזה?" שאל השופט.
"אתה יכול לא להאמין לזה" ענה לו הסנגור, "אבל דבר אחד אני יכול להבטיח לך, עלי ועליך לא היו מספרים את זה"

למעלה