נתניהו מבטיח ליישם את חוק קיזוז משכורות מחבלים

דינהמית

New member
נתניהו מבטיח ליישם את חוק קיזוז משכורות מחבלים

אחרי שמשפחות שכולות והשר בנט קראו לממש את החוק לקיזוז המשכורות מכספי הרשות הפלסטינית, שאושר כבר ביולי אשתקד, הבטיח ראש הממשלה ש"עד סוף השבוע תושלם עבודת המטה" שנדרשת לכך: "הכספים יקוזזו, שאיש לא יטיל בכך ספק"

נתניהו רק יסיים למוטט את שלטון החמאס ויתפנה לזה.

הבטחות כמו חול....

זה בכלל לא משנה מה הוא הבטיח/מבטיח/יבטיח.
מילים מילים מילים.
בהתאם לצבע הרוח הציבורית.
ומימוש? ....

דינהמית

New member
נתניהו כמעט הצליח לממש את הבטחתו להפלת שלטון החמאס

התוכנית לא צלחה בצורה מושלמת, היה שינוי קל, החמאס הפיל את שלטון הליכוד, אבל חמוצים מהתקשורת מתעסקים עם השוני הקטן הזה.

Ron W

New member
יש להלאים את ביתו ומטוסו ב 600 מלשח לטובת תרופות ובתי חולים

ל

דינהמית

New member
ראשית המטוס יעלה כנראה מעל 700,000,000 שקלים

שנית המטוס לא של נתניהו, הוא של מדינת ישראל אז אין מה להלאים,
שלישית אני בעד מטוס לשימוש בכירי המדינה לצורך פגישות דחופות, אבל
א. מראש בחרו מטוס ענק למדינה קטנה, 767. המטוס צריך לשמש בכירים לצורך פגישות דחופות, לא לפמליה של עשרות מלכחי פינכה
ב. גם ה 767 על כל השיפוצים היה צריך לעלות 120,000,000 שקלים, איך המחיר קפץ לפי 5 מהעלות המשוערת?
בפרויקט סער 6 של ספינות חיל הים דוד שמרון, בן דוד של ראש הממשלה, קיבל עשרות מליונים. יכול להיות שגם בפרויקט של המטוס חולקו עשרות ומאות מליונים לכל מיני מקורבים של רוה"מ? ואחרי כן אין כסף לנכים.
ורביעית מה עניין שמיטה להר סיני? יש חוק שקואליצית הליכוד בראשות נתניהו קידמה וחוקקה וזעקה אותו מראש כל גבעה, כמה החוק הזה חשוב ונהדר. למה הממשלה של נתניהו לא מיישמת אותו? השחיתות והנזק העצום שהיא גורמת לאזרחי ישראל כבודה במקומה מונח, אבל מה הקשר?

shayCn

New member
למה 700 מיליון? כי החכמולוגים "שכחו" לזכור הוצאות אחזקה

מטוס בואינג צריך האנגר לא? אז מי ישלם על שכירות ההאנגר בחניות בשדות תעופה ברחבי העולם?
חוץ מזה, הם שכחו שמטוס צריך דלק מטוסים יקר, צריך הוצאות וטיפולי תחזוקה שונים והשדרוגים שביצעו למטוס בהוצאות על חדרי תקשורת,הנגשה לחדרי לינה לראש הממשלה ורעייתו וכיוב'..
הסכום הראשוני היה 170מיליון שקל. תוך חודש כשהם הבינו שהסכום לא מספיק, המושחתים העבירו ואישרו במחי יד, ללא דיון ציבורי וללא ועדות, קפיצה ל700מיליון שקל.

דינהמית

New member
זה הפך ל 400,000,000 לפני אחזקה דלק וכל השאר

גם לא כולל מיטה זוגית, המיטה הזוגית עדיין לא תוקצבה. חכה גם זה בטח עוד יגיע.

אולי כשנתניהו יסיים להפיל את שלטון החמאס ולקזז את משכורות המחבלים-רוצחים תסתיים גם הסאגה של המשך העלאת התקציב המטוס.
כמו שסבי היה אומר, סוס ירוק באורווה ראית?

shayCn

New member
לא ציינתי איבזור, אז כמובן שזה יעבור את המיליארד שקל

הנגשת מטוס נוסעים לתנאים של ראש הממשלה, זה אומר שהם צריכים ליצור חדרים במקום הצורה של פנים המטוס הקיים היום, זה אומר ליצור חדר שינה. כמובן שזה לא כולל את המיטה עצמה, כמו שזה לא כולל גם את האוכל והשתיה המפיות, הכריות, המסכים וכיוב'.
רגע.....ולא הזכרנו שמדובר בכלל במטוס בואינג משומש לא חדש..

דינהמית

New member
איבזור כלול במחיר השיפוץ, אבל לא מיטה זוגית מקרר לשמפניה

אין מידע לגבי מקרר לשמפניה (ורודה), כך שאולי המקרר כבר נכלל - ואולי לא.

shayCn

New member
מיטה זוגית בכלל לא תהיה

מדובר על מיטה לראש הממשלה.
אגב, 336 מיליון זה התחזוקה רק ל5 שנים. מה קורה אחר כך? יחליפו מטוס כי זו כבר לא תהיה מילה גסה בעוד 5 שנים או שימשיכו עם אותו מטוס ועוד 400 מיליון לעוד חמש שנים.
בור בלי תחתית.
היו יכולים להסתפק במטוס עסקים כמו שיש להרבה ראשי ממשלה ונשיאים בעולם.
עוד נתון מעניין זה שהמטוס היה צריך לשמש גם את ריבלין אבל הוא בחר להמשיך בטיסות עיסקיות ולא יהנה מאותה הנהנתנות של נתניהו.

דינהמית

New member
מתקצבים מראש לחברי הכנסת והשרים תחזוקת רכב? לינה?

יש לכל ח"כ רכב.
חברי הכנסת זכאים בתנאים שונים גם ללינה בבתי מלון בירושלים.
&nbsp
ככל שאני יודעת כשמסתיימות הבחירות אף אחד לא יוצר תקציב לחשבון הדלק של ח"כ לעוד 3 שנים הוצאה לכביש 6 או לחשבונות בתי המלון.
במסגרת התקציב השנתי או עם הפטנט של נתניהו הדו שנתי מתקצבים לפי הצרכים.
&nbsp
למטוס משום מה החליטו לתקצב מראש גם תחזוקה ותפעול למרות שעוד חודשים רבים הוא ימשיך להשאר על הקרקע.
למה נדמה לי שאיכשהו התקציב ל 5 שנים יתנדף להוצאות לא ברורות ויהיה צריך לתקצב שנתית מחדש?

shayCn

New member
לדעתי תקציב תחזוקה ותפעול רכבי שרד נכנס לדו שנתי

ואין מה להשוות, 120 רכבי שרד חדשים כולל תחזוקה והכל ל5 שנים לא יגיע לעשירית התקציב של הבואינג.

דינהמית

New member
יש שיטת עבודה שקוראים לה "תקציב מדינה"

המטוס מוחרג מהשיטה הזו, למטוס יש כבר את הכסף 5 שנים קדימה כשהוא בכלל עוד בהאנגר על הגלגלים.
לדעתי סכום ההוצאה איננו הסיבה כי יש הוצאות קבועות גבוהות הרבה יותר שנדונות בכל פעם שמוגש חוק תקציב, הכסף לא מוקצה להן 5 שנים מראש.
&nbsp
אני יכולה להעלות בדעתי רק סיבה אחת להקצאת כסף עכשיו להוצאה של עוד 5 שנים בניגוד להוצאות עתידיות אחרות, הכוונה להשתמש בכסף הרבה קודם.

shayCn

New member
יתכן שמדובר בעניין טכני

אין לי הרבה מושג על עולם המטוסים אבל יתכן שצריכים תקציב תחזוקה ותפעול ל5 שנים מראש.
בכל אופן, אני לא רואה בכלל סיבה שראש ממשלת ישראל צריך מטוס בואינג שישמש אותו. היה יכול להתנגד כמו ריבלין, למתן את התדמית הבזבזנית שלו ולהשיג יותר אהדה. אבל השופוני והיוקרה שוב בילבלו את ביבי.

מר נתניהו הוא אדם מושחת .

עבור התמורה המתאימה הוא ייזרוק את כולכם לאבדון .
לכן צריך להמשיך ולספק לו הרבה ממנעמי החיים .

shayCn

New member
בדיוק בגלל זה, יש לחבר כמה מפלגות מרכז שמאל

ולהטיס אותו חזרה לקיסריה ומשם לכלא.

דינהמית

New member
נתניהו מקבל יותר אהדה ככל שהוא יותר ראוותן ומושחת

אני חיה בישראל ורואה מה קהל הבוחרים שלו אוהב.
ככל שאני יודעת גם מטוסי התובלה של חיל האוויר שלעיתים שימשו את רוה"מ (בואינג 707 בזמנו) לא תוקצבו 5 שנים מראש.
ככל שאני יודעת מדובר על תקצוב יחודי

לדעתי מדינת ישראל צריכה מטוס לשימוש בכיריה במסגרת תפקידם, לא יכול להיות שראש המוסד יחפש טיסה מסחרית או טובה מאיזשהו מיליארדר שיתן לו את מטוסו הפרטי כדי להגיע לאיזושהי פגישה דחופה, כנ"ל גם ראש הממשלה.
אבל מדינת ישראל לא צריכה ספינת תענוגות אווירית גדולה, מטוס של 10-20 נוסעים לטווח סביר יתאים הרבה יותר.

shayCn

New member
למה ראש המוסד לא יכול לטוס כאחד האדם?

אולי נקנה צי של מטוסים ונחלק לכל ח"כ ועוזרת פרלמנטרית מטוס, האם רק ככה הם יהיו מסופקים? אין גבול לדרישות..ואין דוגמא מתאימה לכך בעולם..
אני לא רואה שום סיבה להשתדרגות הזו של ביבי או כל ראש ממשלה אחר במטוס בואינג. שוב, אנחנו לא ארה"ב ולא יפן. רק מדינה במזרח התיכון שנהנית למכור לתושבים שלה שהיא מעצמה.
ביבי לא יקבל ממני אהדה על ביזבוזיו הראוותנים. בקרוב, המטוס היחיד שהוא יכיר זה אוירון עם מזלג שיעשה לו חברו לתא בכלא מעשיהו.
&nbsp

Ron W

New member
ראשית מדינת ישראל היא של משפחת נתניהו לתפישתם המונרכית

כל עוד אין פסק דין חלוט ובהמשך ימצאו חוק צרפתי כלשהוא
לדחות מתן פסק דין לשנים ארוכות.
ניתן להשתמש במטוסי חיל האוויר עם סמלי החיל כפי שנהוג בארה״ב
ראינו את טראמפ יוצא ממסוק צבאי גדול - מכובד ובטוח לכל הדעות.

למעלה