בנימין נתניהו – פרס ישראל לתקשורת

• פותח הנושא Yam7M
  • פורסם בתאריך

Yam7M

New member
בנימין נתניהו – פרס ישראל לתקשורת

לא רק שאין להעמיד את ראש הממשלה לדין, נהפוך הוא על החברה בישראל, ימין ושמאל להכתיר את ראש הממשלה נתניהו כחתן פרס ישראל לתקשורת לשנה זו
▪ ▪ ▪
כאשר אנו הולכים לאחור שנים רבות, העיתונות הכתובה, מעריב (לפיד, דנקנר, מרגלית) – שמאלני, ידיעות אחרונות, ודאי שמאלני הארץ, ודאי וודאי שמאלני גלי צה"ל, שמאל של השמאל, רשת ב' שמאל קיצוני, ערוצי הטלוויזיה - שמאל. התקשורת מהקצה עד הקצה שמאלנית, יורקת שנאה לכל מה שמריח ימין או נתניהו.

ומאז קרו הדברים הבאים: קם עיתון ישראל-היום שהכה את ידיעות אחרונות שוק על ירך, מאוחר יותר קם ערוץ 20, ברדיו ובטלוויזיה פתאום יש פתחון פה לימין, ולא רק בשעות הקטנות של הלילה: אריה אלדד, עירית לינור, שמעון ריקלין, אראל סג"ל, קלמן ליבסקינד, יעקב ברדוגו, אברי גלעד, עמיר איבגי ואחרים.

פתאום יש סיכוי גבוה לשמוע מגוון דעות כאשר מקשיבים לתוכנית אקטואליה ברדיו. הטלוויזיה מדביקה בצעדי צב (ערוץ 20 והתוכנית המשותפת של ליבסקינד וסג"ל בערוץ11). פתאום מתברר שאפשר גם אפשר לקיים את מצוות הדורות ומצוות החוק ולקיים תקשורת יותר הוגנת ויותר מאוזנת הנותנת פתחון פה למגוון דעות ולוויכוח אמיתי בין שדרנים בעלי תפיסות עולם שונות, עיקרו בזמן אמת.

ופתאום אנו רואים שבמדינת ישראל יש תפיסות עולם שונות, שהתפיסות השונות האלה יכולות וחייבות לדור בכפיפיה אחת, ושתפיסות אלה מתווכחות עם התפיסות שכנגד, אך לא פוסלות את הלגיטימיות שלהן. אנו רואים עוד שהקונספציה "שמאל" "ימין" איננה מקובעת, ושמאלי יציג לעתיד דעות הנתפסות כדעות של המחנה השני, והפוך.

זה מאוד מורכב להגיע להישגים האלה, ומחייב שחיה נגד זרמי צונאמי ענקיים. נתניהו שילם ועוד ישלם מחיר אישי כבד ביותר על-מנת להגיע להישגים האלה, עד כדי הפיכתו לדרייפוס יהודי במולדתו, והחשדתו בקבלת שוחד בדרכו להשיג את ההישגים הענקיים האלה לעם ישראל ולמדינת ישראל.

על כולנו, עם ישראל בארץ ובתפוצות משמאל ומימין, להתפלל למניעת סיכולו הפוליטי הממוקד של נתניהו. יש בחירות ומי שינצח ינצח, ובמקביל על כולנו להוריד בפני נתניהו את כובענו על המהפך שהוביל בעולם התקשורת, תוך שהוא נשכב אישית על מוקשי הענק, ונותן לעם ישראל לעבור על גבו מעיתונות חד-צדדית ובלתי מאוזנת באופן מוחלט, לעיתונות מאוזנת והוגנת הרבה יותר.

עוד רבה המלאכה, ובקיצור בנימין נתניהו – חתן פרס ישראל לתקשורת לשנה זו.
http://www.news1.co.il/Archive/003-D-132250-00.html

..

אבי בן 1231

Well-known member
במחשבה ראשונה חשבתי שאתה כותב בציניות.

אכן זה כך, ניתן להוסיף גם שרמטכ"ל צה"ל משתתף בקונצרט לזכר קורבנות שני הצדדים ממערכה שהם כפו עלינו ובקיבוץ ישראלי הסובל עשרות שנים מהטרדות הערבים מעזה.
כנראה שלא בכדי קיבוץ אנטי ישראלי זה נקרא קיבוץ כפר עזה, הייתי מעביר את גדר הגבול עם עזה קצת מזרחה ומחזיר את כפר עזה לעזה.
מחזה כזה ניתן לראות רק במדינה שאיבדה את שפיות דעתה לחלוטין.
הפרדוקס הוא שאותו רמטכ"ל לשעבר מציב עצמו כמועמד לראשות הממשלה וקורא לעם שלא לתת אמון בראש ממשלה החשוד כבר עשרים שנה ב ..................

Yam7M

New member
אכן..לזכות ביבי..יש שינוי מהותי בתקשורת. רק לפני 10 שנים

כל מה ששמענו בתקשורת זה תומאס פרידמן..
כאילו אין אנשים במערב שחושבים אחרת.
..
בנושא גנץ יותר מטריד אותי שהוא ניהל מדיניות אובמה למול ביבי..בזמן אובמה..
אבל גנץ זה הבדיחה של השמאל.
כדי שהימין יקשיב לשמאל..יועצי גנץ עשו קמפיין טראמפ.
חיקוי עלוב.יותר יצא להם הילרי..רובוטי

Yam7M

New member
:)

די מצחיק הקמפיין שלו..
יותר נכון ..של היועצים שלו

דינהמית

New member
סבבה, תתפלל

ברוך אתה ה' אלוהינו מלך העולם שנתן מכבודו לבשר ודם

Yam7M

New member
למה את חושבת כל הימין דתיים?

ליברל קפיטליסט? היכן יהיה? בשמאל?
תופעת המשיחיות ולהתפלל לזה..יש רק בשמאל

דינהמית

New member
איפה רשמתי שכל הביביונים דתיים
אתה רשמת, בעצם העתקת

(לא חושדת בך שאתה התנסחת ברמה הזו) ש"על כולנו, עם ישראל בארץ ובתפוצות משמאל ומימין, להתפלל...."
אז אני עוזרת לך, במסורת ישראל.יש כבר נוסח תפילה מוכן לסיטואציה הזו
לא חראם שתפילה תתבזבז לריק רק כי לא התפללת נכון?
&nbsp

Yam7M

New member
את עוזרת לאדם ליברל..להתפלל? זה נראה לך הגיוני?

דינהמית

New member
אתה ביקשת להתפלל, לא אני, תבדוק את ההגיון שלך

כשאתה מצטט איזשהו מקור כדאי שתקרא מה אתה מצטט.
&nbsp

Yam7M

New member
אני לא רגילה להסכים 100 אחוזים על כל מאמר

או עם כל פרשן.
למה הפנאטיות?
הבאתי לך מאמר לחשוב ולהגיב..והאם זה נכון בכלל
והוא כתב גם את זה

על כולנו להוריד בפני נתניהו את כובענו על המהפך שהוביל בעולם התקשורת, תוך שהוא נשכב אישית על מוקשי הענק, ונותן לעם ישראל לעבור על גבו מעיתונות חד-צדדית ובלתי מאוזנת באופן מוחלט, לעיתונות מאוזנת והוגנת הרבה יותר.

דינהמית

New member
אני אגיב על מה שאני אחליט להגיב

לא חייבת להגיב על כל גבב השטויות והשקרים שציטטת.

אם אתה רוצה התייחסות למשהו ענייני שאתה כותב רצוי שתנסה אתה לכתוב במקום לצטט טקסט שאפילו אתה לא מסכים לפחות לחלקו.

Yam7M

New member
את הגבת בזלזול לדתיים. עניתי לך בהתאם

"תופעת המשיחיות ולהתפלל לזה..יש רק בשמאל"

Yam7M

New member
יש לי עוד עדכונים.

הדתיים מחכים למשיח
אתם כל פעם מוצאים אותו

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
האם כל הזועקים לא"י השלמה הל שמאלניים? וואלה@

חביף1

New member
מי זו הים7מ החסרים ימנונים אנחנו כאן? אז עוד אחת?

נראה לי הפורום דכאן זוכה להתענינות אדירה של טוקבקיסטים ימנוניים בחינם ובתשלום לקראת הבחירות. לי נראה שמתגלחים על הגב שלנו, כאן בבחינת: הכר את האויב.

Yam7M

New member
לא אשאר כאן. אתה לא מסוגל לנהל שיח? אנשי ימין מפחידים אותך?

מוזר אני לא בוט?
כמה נגרד כאן מצביעים לימין לדעתך? 5?
קצת הגיון בבקשה..

חביף1

New member
אל תשארי כאן, יש לנו מסוגך די והותר

את פשוט תהרסי את הדינמיקה המצוינת שלנו כאן עם הימנונים.
אני אגב מנהל שיחה ולא שיח [ דיסקורס בלעז, שזה משהו אחר ], ואת לא מנהלת שיחה כי אם יורה את הבלי לשכת התעמולה של הליכוד, אשר על כן תמהתי אם כבודך, לכאורה, טוקבקיסט בתשלום או בהתנדבות?
אל תשארי, כי את משעממת, למרות השרשור הארוך עכשיו, ורק בגלל שאת ניק חדש ולא דיעה חדשה.
יאק

למעלה