ואם לא הספיקה לכם הדמוקטטורה של ביבי.. הנה החידושים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ואם לא הספיקה לכם הדמוקטטורה של ביבי.. הנה החידושים.
ראש לשכת עוכרי הדין אפי נווה, שנתפס כבר בעבירה שביצע בנתב"ג, נותר בתפקידו,
והנה, מסתבר שהוא גם הזנה את מינוי השופטים. נראה ש,,,, גם צרת המשפטים
ה"חברה שלו", אולי ידעה דבר מה על כך, לאור שיתופי הפעולה התמוהים שלהם....
אז זהו. גם בית המשפט כבר נכנס לתחום האפור של העיסוק העתיק, אבל מה לגבי
החוק החדש, שאוסר על גברים ללכת אל 'בעלות המקצוע' שמתמחות בתחום?
נו באמת... זה לא נחשב! כי... נווה בעצם לא שילם. הוא רק "חילק תפקידים", וביבי הלוא קבע, כי מתנה אינה שוחד. רק כסף ייחשב! אז הכל בסדר טו-דו-בום. לא?

והס מלהזכיר כמובן את..
כבוד השופטת חיות שכתבה על הברית בין השופטים והלשכה..
ואין צורך כמובן להוסיף (זה פוגע ביופי של התאור) שגם כחלון וכל אנשי הועדה למינויי שופטים יקראו לחקירה..
אבל היחידה שנושאת באשמה, שאגב, עדיין לא הוכחה, היא שקד..

לא הייתי הולכת רחוק כל כך--למרות שזה נשמע צהוב ועסיסי
האם האיש כוחני? כנראה שמאד.
האם האיש היה כוחני עוד לפני המינוי שלו כראש הלשכה? כנראה שמאד.
האם הוא הפעיל קשרים והשפעה כבר אז? כנראה שמאד.
האם היה רומן/סטוץ/איך שתקרא לזה בינו ובין עו"ד (אשת השופט)? כנראה שכן.
האם כתוצאה מכך הוא הפעיל לחצים וקשרים? כנראה שכן.
אבל שוחד מיני? זנות? בעלות מקצוע? העיסוק העתיק?--ווי כמה רחוק .

והאמת?
אני לא כל כך מבינה על מה המהומה?
ככה מתנהלת כל המדינה שלנו במשך עשרות שנים ("אם יש קשרים לא צריך פרוטקציה") .
מישהו שמכיר מישהי שמכירה מישהו... וזו סיבה לדחיפתו קדימה על חשבון אחרים.
כאילו ממה הזעזוע הגדול? במל"ל ויתר עיניני הביטחון הלאומי לא הופעלו קשרים כדי לקדם עיסקאות?

מה חדש?
שזה בועדה למינוי שופטים?

אספרסו2

New member
אוי ואבוי אם היו מטטאים את זה מתחת לשטיח
את בוודאי מבינה את ההשלכות וההבדל בין מינוי שופט שהגינות ממנו והלאה ושניתן לשיחוד לזוטות בתחומים אחרים.
רק שלא היה צריך לחכות עד שאפריים יוריד את המכנסיים ,הכתובת היתה אצלו כבר מזמן על קיר לישכתו.

חס וחלילה לטאטא!!!!
לא לכך הייתה כוונתי
אלא הצבע הצהוב שמיוחס לפרשה
והשוחד המיני-זנות ועוד יתר מילים

איך הגעת לשיחוד מיני של שופט?- לא על זה מדובר
מדובר על יו"ר לשכת עורכי הדין שבוחש ומערבב ומשפיע (מאד)
ולא תמיד משיקולים נקיים ומקצועיים.

אבל להפוך את זה לשוחד מיני?
אלא אם יתבהר כי השופט(שלא מונה) שלח את אשתו (עורכת הדין האמורה) לקיים יחסי מין עם יו"ר לשכת עורכי הדין, מתוך מטרה מראש להזנות את אשתו לטובת קבלת משרת השופט המבוקשת.
לדעתי--? זה לא התסריט כאן.

RossieL

Active member
תתעדכני
"אחרי לא מעט שמועות שהועברו בצל צו איסור הפרסום, בית המשפט פיזר מעט מהערפל סביב הפרשה שמטלטלת את עולם המשפט. אתמול (רביעי) הותר לפרסום כי במרכז הפרשה עומד חשד לשוחד מיני בתמורה למינוי לכס שיפוט, וכן שמו של החשוד המרכזי - יו"ר לשכת עורכי הדין, אפי נוה."

https://news.walla.co.il/item/3213814

אני מעודכנת- ועדיין יש לי בעיה עם הצהבהבות.
שחור על גבי לבן "
עדיין יהיה צורך להוכיח כי הדברים נעשו זה תמורת זה. כלומר, שלשני הצדדים היה ברור כי טובת ההנאה ניתנה במפורש תמורת פעילותו של נוה. ללא הוכחת הנקודה הזו, סביר שהתיק יישאר בגדרי עבירת הפרת האמונים - שמשמעותה כי איש ציבור ביצע פעולה שקשורה לתפקידו בעת שהוא מצוי בניגוד עניינים. "
(ההדגש שלי)

למען הסר ספק---זה לא מנקה את ההתנהלות שלו בשום אופן.
רק אני לא בטוחה שהיה פה "שוחד מיני".

ואם נניח רק לשם הסיפור שנוה ניסה לקדם שופטת שהיא שכנה שלו בבנין, לקוחה של אחיו ב..., או כל הקשר אחר- זה לא הופך את ההתנהלות ליותר חוקית או מוסרית.

כולם, מפעילים קשרים, החל מרוה"מ וכלה באימא שרוצה להכניס את הילד לגן ילדים איכותי.
בחלק מהקשרים יש "תן וקח"
זוהי התרבות הארגונית (לצערי) בחלק גדול מהמגזר הציבורי (וודאי) והפרטי גם.

חביף1

New member
וכך היה כל הזמן
וכבר לפני עשור ויותר התפרסמה סדרת מאמרים על ה"חונטה" השיפטית בישראל, איך בנים.ות של מתמחים המשרדים של.. וכך נשמרת הגמוניה מסוימת מאוד.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תודה על המידע... אבל... את הרי יודעת... קשה מאד להגיע למניע
של מה שקורה מתחת לסדינים ובכלל, לא תמיד אפשר לדעת שנעשה שם משהו בכלל...
ולי גם קשה קצת להכיר בעובדה, שמי שחבר של הבעל, יבדוק גם את אשתו מתחת לסדין.
אבל לכי תדעי... יש גברים כאלה... ויתירה מזאת, יש העושים זאת גם בידיעת הבעל.

לדעתי
יש הבדל בהשפעה על חיינו , חיי כולנו , אם הקשרים מובילים לכך שהילד נקלט בגן הקרוב לבית או אם הקשרים מובילים לזה ששופטים ממונים למרות שאינם ראויים .

גם יש הבדל אם הגננת רותי היא קצת נכלולית או שהציבור משתכנע שמערכת המשפט בתהליך ריקבון .
הילה כהן
רונית פוזננסקי-כץ
הילה גרסטל
השופטת א.
אשת השופט X
גם אינני יודע מה שמה של אותה שופטת בלונדינית שצולךמה מכוון גבה כשהיא מתחנחנת אל אפי נווה "אני מאד עסוקה ומרצה המון אבל כשמבקשים ממני שאפי נווה ביקש אני תמיד מוכנה לעשות עוד" וזה לווה בצחוק עצבני ונבוך .

תעזוב את הגננת...
ומה לגבי מינויים בבתי חולים?
רופאים שמקורבים (קשרים אישיים ואחרים) למנהלי מחלקות או שלא?

מה לגבי מינויים במשטרה?
גם שם אין קשר בין הקרבה האישית של מן דהו לקידומו היותר מהיר?

או--- כל מערכת ציבורית אחרת?
זה לא שאני ממעיטה מהקורה במערכת המשפטית, אבל זוהי התייפייפות להתעלם מכל התרבות האירגונית שלנו במדינה בכל המערכות, ולהתייחס רק למינוי שופטים- כאילו שבכל מינוי בעלי תפקידים אחרים לא באים לידי ביטוי משחקי כוח, בעלי השפעה, קרבה, עויינות אישית וכל אותם פרמטרים אחרים ....

ניקוי אורוות - משימה להרקולס .
אחת מתריסר המשימות הכבירות, שהוטלו כעונש על הרקולס, הייתה לנקות את האורוות (רפתות במקורות מסוימים) של אוגיאס, מלך אליס.

המשימה החמישית הייתה ניקוי אורוות אוגיאס, שהיו בהן 3,000 שוורים ולא נוקו שלושים שנה. הרקולס הציע לנקותן תמורת עשירית מהבקר, שהיה בהן. אוגיאס הסכים בתנאי שהזבל יפונה עד רדת הערב. הרקולס חפר תעלה אל החצר, הִטה אליה את הנהרות פניוס ואלפאוס, ומצדה השני של הרפת חפר תעלה, שתנקז את המים חזרה אל אפיקי הנהרות, אחרי שהנהרות שטפו את האורוות.

ALON408

New member
צא מנקודה שכולם מושחתים
והתקשורת לא?
שהתחשק להם להזדיין עם אלכס גלעדי ועוד הזדיינו בשביל להתקדם,וכשלא היו צריכים אותו או היה צריך להזיז אותו ועוד הקמפיין מי טו אז יצאו עליו!
במערכת המשפט אין זיונים אין נחשקים ונחשקות ואין קומבינות?אין נשואות שמזדיינות מהצד? ואולי הם ביחסים פתוחים ואנחנו לא יודעים?
איזה שופטים ומשפט יש כאן קח עורך דין נחשב ויקר ותראה אך יוקל עלייך אם התקשורת לא מעורבת,וקח עורך דין זוטר מהסנגוריה ותראה את התוצאות..

דינהמית

New member
הנה הליכוד והמפד"ל מצליחים לפגוע בבית המשפט
שקד ניסתה ודי הצליחה לפגוע ברשות המחוקקת,
אבל להערכתי הפגיעה עד עכשיו היא כאין וכאפס לעומת הפגיעה דרך החבר שלה, זה שאיתו היא גונבת סוסים. אמנם הפגיעה הזו לא מתוכננת אבל כנראה שתצליח לה.
&nbsp
וזו הסיבה שאנשים כמו שקד ובנט הרבה יותר מסוכנים מאנשים כמו רגב וחזן.
כי הראשונים באמת מצליחים לפגוע, האחרונים רק מקשקשים.
&nbsp

dory141

New member
כוונתך לבית היהודי
המפד"ל המנוחה הייתה פי כמה ממלכתית ודמוקרטית לעומת ברית הנחשים בנט ושקד.

אספרסו2

New member

למעלה