נתניהו ממשיך להתחמק מעימות

ישראל (נפרדת?) מנתניהו?

אפילו את השלט לא הצלחתי לקרוא.
לא אהבתי את הסרטון
כן מבינה את התחושה של מחאת היחיד, את התסכול.
אבל ככה לא מעבירים מסר
ככה ממסמסים אותו.
וכן- ישראל בהחלט צריכה להיפרד מנתניהו.

dory141

New member
רשום "ישראל חזקה מנתניהו"

להיפרד? להתגרש בלי משמורת.

עוד יותר טוב- ישראל באמת חזקה מנתניהו

אני מקווה
שגם יהיה אפשר להוכיח את זה.

הכי במילא יהיה סוף לעידן נתניהו
במוקדם או במאוחר
בתהליך טבעי
או לא כדרך הטבע
וישראל תשרוד.
כי
אין אנשים שאין להם תחליף.

דינהמית

New member
תלוי מה המסר

המסר שרציתי להעביר - נתניהו כל כך רוצה עימות? אז למה הוא מתחמק?
לא ממש חשוב לי מה אומרים בסרטון, חשוב שנתניהו לא מוכן להתראיין, הצהרות קים-ז'ונג-און וראיונות אצל מושיק גלמין לא נחשבים, ולא מוכן לתת דין וחשבון לאזרחים.
זהו המסר הראשוני.
&nbsp
המשני:
שלא יבלבל את המוח על עימות עם עדי מדינה.
חשודים גם נכלאים בתא מעצר עם מדובב, למה הוא לא התלונן על כך שהוא לא נעצר במגרש הרוסים לכמה ימים ובבית מעצר עם פשפשים וליזול ולא קיבל מדובב?
&nbsp

חברות וחברים יקרים , בבחירות הקודמות קיבל הליכוד

בראשות נתניהו 30 מנדטים . 885.000 אנשים הצביעו מחל . על פי סקרים שאינם פסיקה סופית צפוי שהפעם יצביעו עבור הליכוד יותר אנשים . אז זה יפה שמתנגדי נתניהו מחזקים אלה את אלה . אבל מה אתם עושים כדי להקטין את ההצבעה עבור הליכוד בהצבעה המתקרבת ?
הסרט שהגברת דינמית הביאה איכותו גרועה והוא בלתי משכנע בעליל .
יש לכם משהוא מוצלח יותר ?

dory141

New member
כן, לפיד או גנץ ורצוי שניהם ביחד

השמירה על הקיים לא טובה, עבור כל מערכת שהיא (כולל עיריה, תיאטרון ובוודאי שניהול מדינה). תירוצים לאי החלפה תמיד יש- תקופה רגישה, אין זמן לנסיונות, בלה בלה בלה. לכל אחד יש תחליף ובמקרה של נתניהו, כל אדם שלישי יותר טוב ממנו כיום. עם כל מעלותיו כמסבירן בינ"ל, הוא שחוק ועייף. אין לו כל יוזמה וחוץ מלהגיד לאזרחים שהם משעממים אותו, אין לו מה להציע. אני מוכן לקבל את זה שהליכוד ישלוט, עם כל מגרעותיו, אבל שסער יהיה ראש ממשלה. די כבר לעמוד כמו אוטומט מאחורי פוליטיקאי מבריק ועתיר זכויות (הני,אמרתי את זה) אבל שעבר זמנו.

אני כתבתי על היעדר טיעונים לשכנע את מצביעי הליכוד . ומה אתה

ומה אתה מגיב ?
שיש מחליפים לנתניהו . סבבה .
נראה לך שזה משכנע מצביעי ליכוד ללא להצביע מחל ?
תתאפס על מה שטענתי .

Faria

New member
אם המועמדים שהוא אוהב לא יכולים, בטח שהוא לא

איזה טיעונים אתה מצפה שהוא יביא לך? הרי גנץ לא אמר כלום מעולם, ולפיד לא אמר כלום מעולם (אבל בהרבה מלים חסרות משמעות).
מה יש ללפיד להציע? "אני כמו ביבי רק טיפה יותר ימני אבל אני מרכז" האיש חסר מח. אם נודה באמת, הסיבה החידה להעדיף את לפיד על ביבי היא שחדלי האישים שהוא מביא איתו קצת פחות ימניים מהטירלול של הליכוד והבית היהודי. אבל מבחינת יכולת נטו להיות ראש ממשלה? מעדיף את ביבי על פני ביבי חסר מוח.

dory141

New member
גנץ יגיד ומחכה לשעת הכושר (לטעמי הוא מחכה יותר מדי)

אם אתה רוצה לדעת מה יש ללפיד להגיד, תקרא את המצע באתר של יש עתיד. מבחינתי זה מספיק. מי חדל אישים שם בדיוק? יש אחד שקרא תיגר על רשויות החוק, השמיץ את בתי המשפט, הורשע בפלילים או מועמד להרשעה? האם מישהו לא ימני הוא בהכרח פחות פטריוטי?

Faria

New member
פטריוטיות היא מפלטו האחרון של הנבל...

לא רוצה שהוא יהיה פטריוט, אבל האיש חסר מוח בעליל, והמשבר האחרון בעזה שכנע אותי שהוא גם אדם מסוכן. הדעות שלו הן מה שהסקרים חושבים שהאדם הממוצע חושב, אין לו שום תוכן בדברים, ואני באמת מאמין שהוא כן היה יוצא למבצע אידיוטי בעזה רק כי ככה הסקרים רצו.
האיש שתמיד חייב להיות באמצע, לדבר על "קיצוניים משני הצדדים", לרכב על גל מחאה חברתית ואז כשר אוצר לדפוק עוד קצת את מעמד הביניים/מעמד הפועלים כדי לרצות את העשירים. המטומטם שלא רואה את האירוניה בצילום עם אפוד צהוב.
שימשיך לנסות לאגף את ביבי מימין כי זה פופולרי. רק שלא יהיה ראש ממשלה, כי הדבר האחרון שצריך במקום ביבי זה מישהו שרוצה להיות ביבי רק בלי שום יכולת.

dory141

New member
הטעות הגדולה של לפיד היא שהוא הסכים להיות שר אוצר

בויקיציטוט, אגב, יש ציטוט שלו מלפני הכניסה לפוליטיקה שבו הוא אומר כי לעולם לא יסכים להתקבל לתפקיד שר האוצר. כנראה שהפיתוי לקבל תיק בכיר ומשם להגיע בקיצור דרך ללשכת רה"מ, גבר עליו. חוץ מזה, אפילו כחלון, שהיה שר תקשורת פנטסטי, נכשל במשרד האוצר. נתניהו שותל שם אנשים שהוא חפץ בכשלונם, המניאק.

Faria

New member
אז נתניהו אשם שלפיד נכשל בתפקיד היחיד שהיה לו?

נתניהו אשם שלפיד טיפש. הבנתי.

דינהמית

New member
לפיד היה שר אוצר מצויין ופוליטיקאי טיפש

לפיד שר האוצר הטוב דאג לכסות את הבור התקציבי שהשאירו נתניהו ושטייניץ ואפילו דאג לעודפים שיאפשרו למדינה לשגשג ולהתפתח,
הוא דאג להקים את נבחרת הדירקטורים שתוך שנה הפכו חברות ממשלתיות כושלות ומפסידות לחברות (ממשלתיות) שמרוויחות מאות מליונים.

לפיד הפוליטיקאי הטיפש לא הבין את חוקי המשחק ולכן אחרי שהעלה את המדינה על הפסים הראויים נתן לנתניהו לפטר אותו, לחזור למנות שר אוצר פופוליסטי שביחד עם נתניהו יצרו בור תקציבי ענק שכולנו נשלם עליו, ולהחזיר את מנויי המקורבים שמדרדרים את החברות עוד פעם להפסדים ויביאו לפיטורים - בעיקר של בוחרי הקואליציה הנוכחית.

תמונת הראי של נתניהו שהוא כלכלן וביטחוניסט גרוע, אבל פוליטיקאי מניפולטור כשרוני.

dory141

New member
לא, סבתא שלי ז"ל אשמה

הבן 1000 הזה מכשיל רק את מי שהוא יכול. ברור שלפיד טעה, אין ספק.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אזכיר לך רק, שאריאל שרון עשה את אותו תרגיל מסריח לביבי וגם
אז, ביבי לקח את המציאה וניהל אל אוצר המדינה. הוא העלה את גיל הפרישה לגימלאות
אבל הציבור שכח לו את זה... כי הוא גאון. לא?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זה בא מאותו מנהיג דגול ולכן עירבתי זאת פה. תרצה? תפתח!

ככה ?

גיל הפרישה לגימלאות קשור מאד להפרשות למטרת הפנסיה ולהלך הרוח של מעסיקים בעניין גילם של אנשים שהם שוכרים לעבודה .
1 - אנשים לא הורגלו לחשוב שתוחלת החיים ומצב הבריאות גורם לזה שאנשים כשירים לעבודה בכלל ובמיוחד זו שאינה כרוכה במאמץ גופני , גם בגיל 67 .
המעסיקים ממשיכים לראות בשכיר בן 45 = קשיש .
2 - בעבר תוחלת החיים הייתה 70 ואז היה אדם פנסיונר במשך 5 שנים אחרי שהיה עובד 40-45 שנים וההפרשות לפנסיה בהתאם . היום אדם חי 80 שנה אחרי שעבד 42-47 שנים והוא פנסיונר 13 שנה וההפרשות מועטות מדי .

אבל אם הבנתי אותך נכון אז אתה מצפה לחיות הרבה בפנסיה ולהפריש מעט בתקופת העבודה . זה לא ריאלי .

למעלה