שני ליטמן על הוד קיסריותם וגם על בנט ושקד

חביף1

New member
שני ליטמן על הוד קיסריותם וגם על בנט ושקד

אני מביא רק את הפתיחה ואת הסיום של הרשימה המתייחסת לאותה תמונה ולאותו סרטון שאנוכי הביאותי לכאן אתמול.
תהנו, תהנו.. אפילו אתם ימנונים מעריצי הזוג ה"מלכותי" עאלק -
פתיחה
הנה הם יושבים שם, הוא והיא. זוג על סף הפנסיה, כבר בשלב הרגוע. מעליהם ענפי דקל, על השולחן פרושים מטעמים מטוגנים. אף אחד לא חושב עכשיו על כולסטרול או על שומן רווי, כי חופש. השמש, והים, והכדורגל, והסמבה, והאהבה.
הוא בטי־שירט כחולה שמנסה להסתיר את כרס הנהנתנות שלו, היא בכובע ירוק רחב שוליים, מכנסיים ן והנמרץ טען בנאום הבר מצווה שלהם שהם מקימים מפלגה "חילונית־דתית", הדגש ללא ספק היה על חילונית. שם נמצא הפוטנציאל האלקטורלי הנחשק שלהם. רק כך יוכלו להחליף את שני הפנסיונרים החמודים מהקופקבנה."קצרים וחולצה רחבה. בגדים מוזרים, לא מחמיאים, אבל מאוד נינוחים. בגדים של סבא וסבתא נוגעים ללב, שנהנים מהחיים, אולי מכינים את עצמם לרגע שאחרי, אולי הגוף כבר מבין שהמנוחה קרובה. אם תהיה זו מנוחה על דרגש צר או על מיטה מפוארת, אין לדעת. מה אתה אומר, ביבי, היית יכול לחיות כאן? למה לא שרהל'ה, בואי נבדוק כמה עולה דירה שמשקיפה על חוף הקופקבנה. ראיתי בפינה סוכנות תיווך.

סיום
"מי שעקב אחרי הכיפה ההולכת וקטנה של בנט בחודשים האחרונים, על ניסיונותיו להתרחק מכל דיון שקשור בנושאים דתיים, יודע שזו בדיוק השאיפה — לצאת מהמשבצת הדתית. גם כשהזוג השקדן והנמרץ טען בנאום הבר מצווה שלהם שהם מקימים מפלגה "חילונית־דתית", הדגש ללא ספק היה על חילונית. שם נמצא הפוטנציאל האלקטורלי הנחשק שלהם. רק כך יוכלו להחליף את שני הפנסיונרים החמודים מהקופקבנה.

הקישור - https://tinyurl.com/y85wml36

dory141

New member
לגיל אין כאן שום פקטור

ראש ממשלה טוב (שמעמיד לפחות פנים שאכפת לו מהאזרחים), היה לי פחות אכפת אם הוא נופש עם רעייתו. ברור שאתה ואני מממנים את זה, אבל מילא. למי שמגיע מגיע. נתניהו נראה נופש גם כשהוא בתפקיד. הפססוף העיקרי שלו, כפי שציינתי לא אחת, היא שיש לו כשרון אחד גדול: היכולת הרטורית, אני קורא לזה אפילו אמנות השכנוע. כשר חוץ, לא הייתי מתנגד שימשיך אפילו עוד 20 שנה. כראש מפלגה, הוא מאבד מהתכונות הטובות שלו. אין לו יכולת לקבל החלטות על בסיס רציונלי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה אולי שכחת כיצד בנט הציג את מפלגתו בתחילת הדרך. גם אז,
הוא דיבר אל "אחיו" שאינם קיימים, וגם אז הוא הזכיר תחבורה ציבורית בשבת וכאלה.
אין כאן שום מצג חדש. זהו שוב אותו כלב ששב אל קיאו, כי הוא עדיין מאמין, שמה
שעשה אז הועיל לו. זה שאנשים שכחו? זו כבר בעיה אחרת. ועובדה! הוא הצליח
להפיח רוח חיים חדשה במפלגת המפד"ל ז"ל באופן לגמרי לא רע. אי אפשר לזלזל בו.

חביף1

New member
משה, ההיסטוריה בעשור האחרון מלמדת

שאתה יכול לשקר מהים למחר ועדיין לזכות באהדת הקהל.
הקשר "המיסטי" אל הכריזמה של מצביעי הימין מוכר בכל העולם, ומי שלא מבין איך הדפוקים, השקופים ונפגעי הקפיטליזם האכזר בוחרים במכה בהם שוב ושוב, שילך לקרוא וללמוד עעל מהי כריזמה, מהו ה-דוצ'ה או כל מנהיג גריזמטי אחר, שזה נתניהו.

אבי בן 1231

Well-known member
מסכים עם כל שטות שנכתבה על ידך.

מה פתאום יושב זוג שאינו מלכותי אך חושב שהוא מלכותי ליד שולחן ואוכל מטעמים שממש לא ידועים בעולם כמו צ'יפס, זו שחיתות ממדרגה ראשונה ועל כך נאמר כבר שהימנמנים הם חורשי רעת המדינה!!!!
בוז לימנמנים!!!!
מה קרה? פירה אינו מספיק לכם בחרתם במעדנים כמו צ'יפס!!!
יום הבוחר יגיע ואנחנו הסמולנים תומכי חופש הדיבור וחופש הטרור נכבוש את כל מושבי הכנסת ונראה לכם מאיפה משתין הדג!!!!

חביף1

New member
הרשה לי להעריץ את החדמימדיות בה בחרת

לקרוא ולצבוע את העולם. אכן, ימנוניות למופת!

אבי בן 1231

Well-known member
הרשה לי להעריץ את החדמימדיות בה בחרת אתה!!!

אכן, סמולניותיות ריקנית למופת!

חביף1

New member
ש[ס]מולנית למופת, ואני גאה בה

כי היא רואה את האדם מול העיניים ולא איזה בן אדם שהפכו ל"קדוש" או ל"אל", כפופי שטיפת מוח ושנאה אמיתית לבני אדם ש"אינם משלנו". אכן, טראמפים למופת, ביביאנים למופת, והאסון, שאני מקווה, שלא יתרחש במדינה האומללה הזו.

אבי בן 1231

Well-known member
אתה באמת חושב שכל הכינויים הילדותיים בהם אתה משתמש

פוגעים במי שאתה מנסה לפגוע.
הם רק מראים מי הוא זה המשתמש בהם.
אכן המדינה הזו אומללה עם הזבל הסמולאני השורץ בה כדוגמת עמוס עוז זצ"ל.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
רגע רגע. שאזכיר'ך את הכסאח שהתנהל בין איתן כבל לשלי?
או את ההשפלה האחרונה של אבי?
עזוב. גם ה0מול כבר הפך זה מכבר לטובל ברפש, הרוחץ עם שרץ בידו.

נתניהו צריך ללכת הבייתה-אבל לא בגלל הצ'יפס והשיפודים

כתבה קטנונית
על הרגלי חיים, נהנתנות כאילו (שיפודים וצבע השמלה, באמת זו הבעיה?)
נתניהו צריך ללכת הבייתה- מ1000 סיבות אחרות.
לא בגלל קופקבאנה.

חביף1

New member
נראה לי גם את

כמו האחרים דכאן החמצת את האנלוגיה המדהימה שערכה ליטמן בין "אלו שהיו" לבין אלו "שיהיו". בטח ובטח צ'יפס, בירה וחולצה שבקושי מסתירה כרס נהנתנית אינם סיבה "ללכת הביתה", אבל התמונה הזו משדרת דברים נוספים ומורכבים - כמו היותם אנשים עייפים וחלשים שרק מנסים קצת להנות מהחיים, ממש יהודים בפלורידה האהובה עליהם.

אני לא החמצתי את האנלוגיה

אני רק חושבת שזה עיסוק קטנוני בזוטות
מסיט את תשומת הלב מהעיקר.
העיקר שנתניהו צריך ללכת הבייתה
וכמה שיותר מוקדם- נכון יותר למדינת ישראל.

גולדה החזקה שהביטה לאפיפיור ישירות בעניניים . או משה דיין הג

הגיבור , החכם , עז המבט עם רטיה של פיראט שעמד בגשר דאמיה וקרא לערבים בורחים לחזור לתוך פלסטינה .
ולא נתניהו ואשתו "
אנשים עייפים וחלשים שרק מנסים קצת להנות מהחיים, ממש יהודים בפלורידה האהובה עליהם"​

חביף1

New member
גם אתה קורא "לא לענין" את דברי ליטמן

מה שהבאת לא ממש מעניין אותה, ולא עליו היא כתבה.

חביף1

New member
תגובה חסרת ערך, כי דבריי נבעו מדברי ליטמן

אשר על כן, ההשוואות שיצרת מאפיינות את האוטומטיות בה הימנונים לזניהם עסוקים ב"הגנה" על רה"מ - למה לאחרים מותר לגנוב ולו אסור? אחת הדוגמות הכי אהובות עליי, הוא שחר 676 שתמיד מזכיר את מסיבת המליונים של פיירעס, שנותנת לטעמו, וגם לטעמך חובב האנלוגיות זכויות ורשות גם לביבוש להתנהג או להיות מה שהוא ,בעל כרס נהנתנית".

דינהמית

New member
מערבבים מין שלא במינו

לא נכנסתי לקישור, קראתי רק את הפוסט שלך.
האקזיט של בנט ושקד, שיצרו חובות של יותר מ 5,000,000 שקלים לבית היהודי וברחו עם כספי המשקיעים לא קשור להפקרות בטחונית כלכלית + השחיתויות של משפחת נתניהו והכנופיה שסובבת אותם.
&nbsp
הניסיון של בנט ושקד להציג את עצמם כמפלגה שלא תעסוק בהדתה ובהטבות מגזריות לדתיים מתחרה ברמת הציניות בלמנות את אתי אלון למפקחת על הבנקים (או את מירי רגב לשרת התרבות...)
הנאום של נתניהו הראה שאפילו הוא כבר בטוח שהיועץ המשפטי למשפחה יגיש נגדו כתב אישום (כפוף לשימוע) ונתניהו כנראה יודע גם מה יהיו תוצאות המשפט (כנראה שהוא יודע מהן הראיות) ולכן כבר הודיע שהוא לא יכיר בהן. עכשיו נשאר לו רק לשלוח את דודי אמסלם דוד ביטן מירי רגב ושאר החבורה כדי לנסות להעביר חוקים ששמים אותו מעל החוק ומתירים לו לפשוע - גם רטרואקטיבית.
&nbsp
&nbsp
בקיצור אין קשר ישיר בין הקמת עוד מפלגה להדתה לבין המלכת משפחת מלוכה.

למעלה