משחק מכור מראש

משחק מכור מראש

היום הגברת רות ברודו העדיפה בגמר של mkr את חי ולבנה על פני הבנות הדוגמניות שהביאו אוכל נועז, זר ולא מוכר. המטבח של לבנה וחי הוא מטבח מרוקאי עם אוכל טעים וחריף, אבל אין בו שום מעוף או פריצת גבולות. סתם אוכל טעים. הבחירה שלה הייתה ממש לא מקצועית והרגישו את ההעדפה שלה שלא נבעה משיקולים אובייקטיביים. בקיצור, אכזבה. אני יכולה להבין את ההעדפות של המתמודדים עצמם ואת מי הם רוצים בגמר, אבל כשזה מגיע לשופטים עצמם, זה כבר לא פייר, לא מקצועי ומעצבן.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מי זאת רות בורדו הזו? אחת שתחבו לישבנה מוט של מטאטא, שמונע
ממנה לנוע לצדדים, קדימה ואחורה? עומדת זקופה. יושבת זקופה... המוט עושה את שלו.
איך שראיתי אותה ולצידה את אחיו של האניה, שגם הוא גידל זקן... הבהנתי
שב"סידרה" המייגעת הזו לא אצפה. ומי שכן צפה? שיהיה לו לבריאות.

והלוא גם במאסטר-שף, שמענו את הלחשנית אומרת לאייל גולן... אופס... שני. ת'בלבלתי...
על מי יכריז כזוכה.
הכל מכור. הכל חארטה.
וכן.. שמעו את זה.. זה הוקלט והונצח. רק שאני לא מוצא את זה כרגע.

רות בורדו

זו אחת עם קבלות, יש לה עם שותף, לשעבר בעלה, כמה מסעדות שעובדות הרבה שנים, לא הכרתי אותה לפני אבל היא מראה הרבה מאוד ידע.
מה שכן אתה צודק, במקום לשבת זקוף כמו שלימדו אותנו עדיף לשבת כפוף עם גיבנת.. אמירה לגופה של?? מה פתאום????

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
רגע רגע.. כשאנשים דיברו פה על פניו המכוערות של רהב... איש לא
קיטר. אבל כשהזכרתי את זקיפות קומתה של בורדו.... קפצת?
היא מבינה. היא יודעת לאכול בנימוס והיא קובעת את מה שההפקה אומרת לה
לקבוע. מה נשתנה?
ובאמת שלא דיברתי על ההצלחות שלה. אז יש לה קבלות. אז היא מוכרת אוכל.
אז יש לה 750 עובדים. כל הכבוד לה.

מה קשור מחט לתחת?

למעט שבשני הם יש חור???
רני רהב זה דבר אחד ולעשות עליה "עליהום" זה דבר אחר, מי אמר לך שההפקה אמרה לי במי לבחור? אני למשל חושב שהבחירותם שלהם נכונות ואתה חושב שלא, שויין, אז מה? אתה כמדומני כתבת על הישיבה שלה והזקיפות שלה וממש "הקטנת" אותה.. על מה ולמה?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כובדה במקומו מונח. אין לי כלום נגדה למעט לגבי אופן הליכתה.
ולגבי כל הריאליטי? אין לי שום ביטחון בכך, שלא הכתיבו לה במי "לבחור".
היו כבר לא מעט תקדימים שכאלה, ונכון. אין לזה קשר בין חורי המחט וה...
אבל מה'כפת לי. מי שאוהב.. שיסתכל, ייהנה ואולי גם יבוא בטענות לגבי התוצאה.
אותי זה ממש לא עניין.

לא הבנתי

מי כתב "יש לה מקל של מטאטא בתחת"?
לא כל הריאלטי אותו דבר, הכל עניין של טעם, מתוכניות הבישול אני נהנה ולומד,
תוצאות של זכיות פחות מעניינות אותי..

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
איני חולק על טעמך חלילה. אם אתה נהנה, תיהנה ככל שתוכל.
כתבתי מה דעתי ומעבר לזה, כבר לא אכפת לי. לא ממש אכפת לי מי זכה ולמה,
ואם היו רעיונות שמצאו חל בעיניך, זו זכותך המלאה ליהנות מהם ואף ליישמם.

אני דווקא מאוד נהנית מהסדרה הזאת

העדפתי אותה על פני 'משחקי השף' כי אני אוהבת לראות מבשלים לא מקצועיים ובכלל את האינטראקציה בין הזוגות בינם לבין עצמם ובין כל זוג מול הזוגות האחרים. אני ממש נהנית. אני מאוד אהבתי את הדוגמניות ואהבתי את הזוג הרוסי. אני דווקא עד עכשיו מאוד הערכתי את רות ברודו ואת השיפוט שלה. אבל אתמול זה היה מאוד בולט שהיא עשתה את השיקול של הרייטינג כשהעדיפה את לבנה ואת האחיין שלה אשר רבים כל הזמן ביניהם ויוצרים כנראה עניין גדול יותר מאשר שתי החברות היפהפיות שעובדות ביחד בהרמוניה מופלאה.

חביף1

New member
אז אנחנו במקרה דנן סופר מסכימים

יש עוד מאבק של חצי גמר, הדתיים מצפת וזוג הצבועות הדוחות - ללי ושמרית. נראה מי ייבחר שם.
בסטטוסים הקודמים שלי הרהבתי עוז לומר שהמשחק מכור, ואף הבאתי דוגמות לכך. חשבתי שדווקא הדוגמניות יקבלו מקום, אבל מתברר שחובת לייצג את המטבח ה"עממיקו" , שרותי מתקנת את כותביו, על הגיה לא נכונה של שמות המצרכים.

אני לא סובלת את ללי ושמרית, הן באמת צבועות ודוחות

אני כבר מעדיפה את הזוג הדתי. עושה לי רושם שהתחרות הפעם תהיה מרתקת עם לא מעט מריבות.

shayCn

New member
לא מצליח להבין את המטבח האוזבקי

הם הכינו שם מאכלים שנשבעתי שלא אטעם גם בעוד כמה גילגולי חיים.
חריף זה טעם שקל מאוד לשחזר אצל הסועד, בגלל זה תמיד העממיקו מגיע לגמר.
&nbsp

shayCn

New member
על טעם וריח אין להתווכח

הבעיה שזו תכנית שהטעם והריח לא קובעים בה, אלא הפוליטיקה פרופר. בגלל זה התכנית לא תתרומם באחוזי הצפייה. לדרוש מהזוגות לתת ניקוד למתחרים שלהם, זו הדוגמא למציאות מזוייפת. לגמרי לא מייצג את המציאות.
להיפך, וזו כוונת ההפקה. ליצור מתחים וריבים בשולחן האוכל, כי הם מאמינים שהריבים יוצרים אצל הצופים עניין.
כבר אפשר לשים לב למחנות, כמו באח הגדול. מחנה הבנות מול המחנה של לבנה וחי.
אני אישית לא הצלחתי לסבול את הבנות. הניסיונות הפאתטיים שלהם להשפיע על רותי וחיים ושאר הזוגות כדי להציל את עורן היה שקוף מדי. קודם הם קטלו את המנה של לבנה וחי, אחר כך ניסו להסית את שאר הזוגות נגדם ולבסוף בין הארוחות בחרו לשלוף סיפור חיים כואב שכבר חזרו עליו לפחות פעמיים מהתכניות שהספקתי לצפות כדי ליצור מניפולציה על השופטים.
טוב שחיים ורותי, שניהם מספיק אינטיליגנטים לקלוט את הפואנטה.
גם הזוגות קלטו את הכוונת הסתה של הבנות ואחד מהם ענה לה כראוי "כשהכנת את הסטייק, קיבלת פירגון כי הסטייק היה פגז. אבל כשלא מגיע אז לא קיבלת. האווז שלך היה יבש!"

חביף1

New member
באוסטרליה זו נחשבת לתוכנית אהודה מאוד

אפילו יצרו שם את MKR ניו-זילנד, שהראו בארץ, אבל חסרו בה שני המנחים שמייצרים ענין בעצמם, מאנו ופיט.

למעלה