גנבים בלילה

גנבים בלילה

וככה בשקט בשקט כשכולנו עסוקים בהתפטרותו של ליברמן
ובאמירה המקוממת של צחי הנגבי ובשתיקתו הרועמת של ראש הממשלה,
בשקט בשקט העבירו השרים החלטה לצ'פר את המנכ"לים שלהם בבונוסים
בשווי של מאות אלפי שקלים לכל אחד. למה? ככה. כי הם יכולים.
מצד אחד אפשר לסגור כיתה לאנאלפבתים בפזורה הבדואית כי אין שני מיליון ש"ח לממן אותה, אבל כן אפשר את שני המיליון האלה לתת למנכ"לים של משרדי הממשלה בתור בונוסים על זה שהם שם.
שמעתי את הכלכלן שלמה מעוז והוא רותח מזעם. בצדק. אמר שאפשר לבטל את רוע הגזירה במידה וכולנו נתעורר ונצעק ונעשה מספיק רעש.
אבל למה שמישהו יעשה רעש?
למי זה מפריע?
לעדר של הליכודניקים זה לא מפריע. זה עובר להם ליד האוזן. החיים נפלאים. חוץ ממה שלא בסדר. אז יש פה ושם אחת לכמה זמן כמה מאות טילים שנופלים על שטחים ריקים ויש שרת תרבות מטומטת ושר חינוך שהוא רמבו בפוטנציה ועוד מלא שרים שאין לי מושג מה הם בדיוק עושים וראש ממשלה שהוא בעצם ארבעה שרים וחברי כנסת שמעלים לעצמם את המשכורת כל שנה בכמה אלפים טובים. אז מה? מה קרה? מי מת? יש מלא כסף במדינה ומי שיכול לגנוב גונב. מה הם פראיירים?
מה הם יקומו מהכורסא ויילכו להפגין בקריית הממשלה בשביל כמה מיליוני שקלים
שיילכו לטובת המנכ"לים השונים?
אז לא משנה כמה התקשורת צועקת ואנשים טובים צועקים ומפגינים וכותבים וזועקים, פשוט מאוד כמו שחבר טוב שלי אומר:
"ביבי הוא מנהיג ענק. לקח עם אחד ועשה ממנו ארבעה עמים. לפחות..."

נעשה את זה פשוט - אני בעד תשלום מוגדל לי ותשלום מוקטן לאחרים

וכעת קצת יותר רציני
השכר הממוצע בישראל הוא 9.800
בהשוואה - כמה צריך להיות שכרו של מנהל הממונה על 10 אנשים ?
כמה למנהל הממונה על 100 אנשים ?
כמה למנהל הממונה על 1000 אנשים ?
כמה למנהל הממונה על 100.000 אנשים ?

גנבים בלילה? לאור יום, בגלוי, בצפצוף ארוך על הציבור

חכי חכי לישיבת הממשלה ומה כחלון הסימפטי הולך להכניס שם, ומה גובה הגרעון של המדינה, ו.... מי ישלם?
(הרבה יותר ממשכורות של מנכל"ים)
"כבר לפני שנה הגרעון התקציבי של ישראל היה מעבר למקובל במדינות הOECD

תראי מה נחמיה שטרסלר כותב היום :
כחלון הצליח לבזבז כל כך הרבה מיליארדים, ......
סנטה קלאוס ניהל מדיניות חסרת אחריות לכל אורך הקדנציה. הוא הגדיל הוצאות וקצבאות מצד אחד והוריד מסים מהצד האחר — וזה סותר. הוא גם לא הנהיג רפורמות חשובות שהיו יכולות להצמיח את המשק. התוצאה: גירעון ענק שיוצא משליטה. נתניהו הצטרף לחגיגה, עם תוכניות להעלאת שכר השוטרים והשב"כ וחלוקת מיליארדים לצבא, ועל כך לא יינקה.
כחלון הוא שר האוצר הכי פוליטי שיש. הוא כרת ברית עם יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, והתוצאה היא עלייה מסחררת במצבת כוח האדם והשכר במגזר הציבורי — על חשבון הפרטי. וכאשר ב–2017 שמה הממשלה בצד כמה מיליארדים למקרה של חריגה בהוצאות ב–2018, כחלון צחק על נתניהו והשרים וניצל את הכסף כבר בתחילת 2017, ל"נטו משפחה", "נטו כחלון", "נטו יחצ"נות" ו"נטו פופוליזם".

המאמר הטרי מהבוקר- במלואו

וככה העדר של הליכודניקים יכול להגיד :

"מצבנו מעולם לא היה טוב יותר"...

כולנו יודעים שכחלון הוא ליכודניק.
אותה הגברת בשינוי אדרת.

dory141

New member
גם משת"פ של ביבי בפני עצמו זה לא כבוד גדול

אם נשארים בענייני בחירות, ללפיד תהיה בעיה, אם בכלל יהיה מועמד מוביל. הוא פסל את הערבים ואת החרדים. מי יעשה איתו קואליציה בדיוק?

האמת היא שאין לי מושג

אלא אם כן יתאחד לגוש אחד יחד עם בני גנץ וגבאי. רק כך יש להם סיכוי להביס את הליכוד.

סביר ביותר שלקראת הבחירות יופיעו כמה אישים חדשים . יהיו

כל מיני צירופים ולנחש כעת זה ממש מוקדם מדי .
שאלת המפתח היא - מה תהייה תגובת תומכי הליכוד לפשרה שנעשתה מול עזה . גם הענין של "את משעממת אותי" עתיד למלא איזשהוא תפקיד .
לדעתי , כבר היום יש חברי ליכוד שחושבים שנתניהו בסוף דרכו ואני מניח שיהיה בתוך הליכוד מאבק על ראשות הרשימה .

dory141

New member
הלוואי והלוואי

לדעתי תומכי הליכוד כבר די מאוחדים בכך, שהם מייחלים לשינוי. זה לטובת המדינה והתנועה, והאמת, גם לטובת ביבי עצמו. כך הוא יוכל לחפש אתגר אחר, נראה שהוא מאס בתפקיד.

shayCn

New member
שמעתי היום שכחלון הקפיא את זה

הוא הבין את הנזק שזה יעשה לו בבחירות הקרובות והבין שהציבור לא יקבל עליית שכר למנכ"לים בתקופה שהוא הולך לקצץ מיליארד שקל לטובת המשטרה במגזר הערבי.
בכלל מי שהעלה את הרעיון להעלות את שכר המנכ"לים הוא מנכ"ל משרדו של כחלון, שי באב"ד. הוא מאמין שצריך להשוות את שכר המנכ"לים לשכר השרים..כאילו שמנכ"לים נבחרו ע"י הציבור שמגיע להם עליית שכר מנותקת מהעם.
וכמו שאמרת, בשקט, בלחש, במסתרים ובדמדומים. זו האסטרטגיה והדוגמא האישית שכל מנהל ואיש ציבור קיבל בירושה מנתניהו.
&nbsp

אני שמחה לשמוע

ובאמת לא משנה מה הסיבות,
הגיע הזמן שהמדושנים האלו יפסיקו לבזבז את כספי הציבור כאילו אין מחר.
בסך הכל, הדור המדושן הזה שמלקק את השפתיים ואת האצבעות ש'מעולם לא היה טוב יותר' לא מבין שהוא אוכל עכשיו את האוכל של הילדים והנכדים שלו. יום יבוא וזה יתנפץ לו בפרצוף.

האם לדעתך תיגבור משמעותי של נוכחות המשטרה בישובים הערביים זה

ביזבו כספי הציבור ?
האם לא היה מצב שבו התלוננת על נוכחות של 300.000 כלי נשק במגזר הערבי . יריות בחוצות הישוב ועשרות מקרי רצח כולל של נשים ? שכחת ?
זה עולה כסף מקופת המדינה .

איפה ראית שדיברתי על זה?

אתה כל כך ממהר להאשים אותי ולזרוק עליי רפש בהזדמנות הראשונה, עד שאתה מדביק לי דברים שמעולם לא אמרתי.
אבל זה בסדר. התרגלתי. לך לחפש את החברים שלך.
אני דיברתי על הבונוסים שהחליטו להעניק למנכ"לים.
מעולם לא דיברתי על שוטרים או על משכורתם או על היישובים הערביים.

מה שכתבת מראה שאת פחות מבינה/יודעת מאשר קודם .

אני לא זורק עליך רפש אלא מראה היכן את טועה . לדעתי את טועה הרבה .
נכון לא דיברת על המשטרה אבל שכר המנכלים המוגדל מפריע לך יותר מהבעיה התקציבית האמיתית .
הגדלת שכר המנכלים אינה בעיה תקציבית העומס שהיה צפוי על תקציב המדינה הוא הכוונה להגביר אכיפה בישובים הערבים . זה עומס תקציבי .

תשמע, אני לא יודעת בן כמה אתה

אבל בעוונותיי בכל ימיי הן כמנהלת והן ככותבת מן השורה,
היו כל כך הרבה שטענו כלפיי שאני טועה ושפכו עליי קיטונות של זעם ועצבים,
ובסופו של יום או של חודש או של שנה, כולם חזרו מקופלי זנב בין הרגליים והודו
שאני צדקתי.
ימים יגידו וההיסטוריה תשפוט.
אני בסך הכל רוצה את טובת המדינה הזאת לא פחות מכם.
בסך הכל התלוננתי על קוץ אחד בישבן שהפריע לי. ברור שיש עוד הרבה חצ'קונים שעליכם להתמודד איתם. אני ציינתי רק משהו אחד קטן, זה לא אומר שזה הדבר היחיד שמפריע לי בממשלה הזאת, אבל תכלס? ניצחת. הרמתי ידיים. מעדיפה
לנצל את מזג האוויר הנעים לנסיעה לאבו-גוש לנגב חומוס ואיזה שיפוד או שניים... הרבה יותר מרתק משיחת סרק שלא מובילה לשום מקום.

כתבת הרבה ? יופי לך .

גם בתנך כתוב הרבה ובכל זאת יש שם הרבה דברים לא נכונים .הנה מה כתוב בויקיפדיה -
כשל לוגי בשם האמינות - סוג של כשל פנייה אל הסמכות, שבו הטוען מנסה להפוך את טיעוניו למושכים יותר באמצעות הצגת עצמו כבעל ידע או אמין בנושא מסוים, תוך שהוא מסרב להסביר את הטיעון עצמו או להוכיח את מומחיותו.
כשל "בשם האמינות" נבנה על חוסר הביטחון של השומע, המעוניין לשמוע ביטויים בוני ביטחון כמו "סמוך עלי" או "תאמין לי שאני יודע" או טענה מפורשת לסמכות: "אני בכל זאת יודע משהו על...". לעיתים, הטוען עשוי לאמץ גרסה מהופכת של הכשל, כשהוא טוען באופן אירוני כי הוא בור ועם הארץ בנושא זה, כשהוא מרמז בחוזקה לכך שהוא דווקא מבין בנושא זה. במקרה זה, המטרה היא להציג את טיעונו של הצד השני כדבר הבל בלתי מובן "אפילו למומחה".

שכר המנ"כלים במקרה

לא קשור לביבי, תקראו את הידיעה, אבל למה לא לתקוף את ביבי??
כחלון שלצערי הצבעתי עבורו הוא לא ליכוד, הוא ימין והוא שקרן..
אצלו באוצר החליטו להעלות את השכר, לא ביבי ולא שרה...
אז לכתוב את זה בא מתוך רוע או מתוך טימטום??

אתה שוב פעם משקר

אני כתבתי שהשרים הם שהחליטו לצ'פר את שכר המנכ"לים שלהם. לא הזכרתי במילה אחת את ביבי.
לא יודעת של מי הייתה היוזמה, ואני מבינה עכשיו שהיא הגיעה מצידו של כחלון הפישלון שהשתן עלה לו לראש לאחר שביזבז את כל הקופה שלפיד השאיר לו.
חוץ מזה שהוא שקרן פתולוגי בדיוק כמו הבוס שלו. בזמנו הוא אמר שאין התחלות בניה בקרית גת והצטלם ליד שטח פתוח כדי להראות שאין כלום, אבל כשהזיזו את המצלמה כמה מאות מטרים, פתאום נראה אתר בניה ענק שהיום הוא כבר שכונת מגורים שלפיד בעצמו יזם. אז שקרן נשאר שקרן ופוליטיקאי קטן ומושתן נשאר פוליטיקאי קטן ומושתן.

תקראי את השורה האחרונה בפוסט הפתיחה שלך..

ואז תתנצלי, כי את השקרנית בזה שאמרת שלא הזכרת את ביבי, אבל כמובן שאת לא יכולה בלי...
ךא שאני מת על כחלון השקרן אבל במקרה הזה היוזמה היית של מנכ",ל משרדו בלי קשר לממשלה, לשרים, לביבי, לשרה, ליאיר ולשאר מרעין בישין..

למעלה