מכירים את דורון נבות?

גם אני במובנים רבים ימנית אנטי ביביסטית

ואנטי ליכוד במתכונתו הנוכחית... הלכו הרוויזיוניסטים ונשארה כל הבררה כשבני בגין על תקן עלה התאנה לכסות על הערווה.

E טי

New member
קטע חשוב מהראיון איתו

"זה מובן מאליו. אף אחד לא רוצה שראש ממשלה יקבל מיליוני דולרים ויקנה צוללות נגד בטחון המדינה. זה לא שאלה. זה באף חברה באף תרבות.
הויכוחים הם על הדברים הקצת יותר מורכבים."
&nbsp
אז הדיון הוא לא באמת על "שחיתות".
הדיון הוא על "דברים מורכבים".
נו שוין

זה נשמע סביר .

נניח שאת חיה במדינה שבה כנופיות פשע הורגות מתחרים בכמויות . מקסיקו למשל . את לא חברה באירגון פשע בגלל המצב את פוחדת לצאת לקניות או סתם לטייל ברחוב .
יש בחירות ויש שני מועמדים . אחד ליברלי מתון שמתגד ליד קשה נגד פושעים והוא לא מושחת . אחד נוקשה שבעד עונשים קשים לעברינים אבל גם מקבל שלמונים .
בעד מי תצביעי ?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
את יודעת למה זה מופרך? זה מופרך, כי ביבי יותר ימני מאולמרט,
והשחיתות של אולמרט הפריעה לו מאד... או שבעצם, אולי תבואי ותטעני, שהוא נאחז
בה, כדי לפנות את המושב הנכבד לעצמו? לאאאא. הוא לא כזה. הוא אדם חביב,
נחמד וישר דרך. לא יתכן שזו הייתה הסיבה עבורו. ממש לא. אל תנסי אפילו לחשוב כך...

אתה טועה . נתניהו שמאלני . למה זו דעתי ? כי

הוא נמנע מפתרונות לוחמניים מכל הסוגים . הוא מחפש הסדר בעזה . הוא מתואם עם אבו מאזן ביהודה ושומרון . הוא נמנע מהגדלת ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון .

shayCn

New member
אם ננתח אותם פסיכולוגית

אז ימניים הם פחדניים יותר משמאלנים. יש להם פחד קיומי טבעי גדול יותר משמאלנים, לכן הצורך שלהם לביטחון חזק יותר מלשמאלנים.
הפחד והצורך בביטחון לעיתים קרובות גורם לבלבול שגורם לרצון גדול יותר בביטחון וזה גורם להם לקבוע חוקים נוקשים אישיים וגלובליים.
הפרפקציוניזם מבחינתם זה להחיל את חוקיהם על עצמם ועל סביבתם, בעוד ששמאלנים בטוחים בעצמם ולכן אין להם צורך חזק בביטחון חיצוני שיחפה עליהם.
פרפקציוניזם שמאלני הוא פיתוח העצמי והחלה על הסביבה בתנאי שהסביבה מעוניינת בכך.

חביף

New member
מחקר חשוב מאוד, כי הוא מבסס בנתונים

דעות [ שיש החושבים שהן מעל ומעבר לצורך בתיקופן, כי הן תמיד נכונות], עמדות ואינטואיציות בלתי מבוססות.
הימין הוא בבסיסו המשפחה, השבט, הלאום ה"לנו". כל תפיסת ההלשנה שרבים מתייחסים אליה כמו עבריינים <מלשינים לאו"מ עאלק..> נעוצה בקשר הדם החיוני לשמירה על הקבוצה. [ מאיפה התחיל הפאשיזם, בדיוק מחווית השבט, המשפחה, הגשטאלט הקבוצתי שהיחיד נכנע לו ].

יש לי אליך בקשה .

היות ואני טוען שמעשה המתאים למצב X אינו תמיד מתאים למצב Y אף כי לפעמים דווקא כן ............ אז בבקשה תראה שחווית השבט, המשפחה, הגשטאלט הקבוצתי שהיחיד נכנע לו . היא MEME מוטעה .

חביף

New member
וואלללה? אבל אתה יודע שאני מעולם לא לקחתי

אותך ברצינות. הדבר היחיד הוא שהבנתי שאתה לא חניך החרדייה הממוצע כמו Eטי.

חביף

New member
כבודך הושב אליך? זהו ירית, שחררת, פלטת ולא בלעת?

שאפו בדחן.

tgranot

New member
ימנים נזכרים לזנק רק כשהשחיתות השילטונית פוגעת בהם אישית.

כאילו שהשמאל נוהג אחרת

למעלה