בשישי נתניהו וזרועות החוק ייפגשו שוב

E טי

New member
מי שמתייחס לציונות בצורה כזאת הוא לא ציוני

אבות הציונות ומקימי המדינה, אם עוד היו חיים בקרבנו, היו מתביישים באנשים כאלה.

על זה אני חותמת בשתי ידיים!

RossieL

Active member
"שתפסידו"

אז נתניהו הוא ראש ממשלה רק של חלק מהעם ...

dory141

New member
נתניהו מנסה להתחפש לטראמפ

אני מאוד מקווה שהשופט המטרידן, לא יזכה לכהן כנשיא ביהמ"ש העליון בארה"ב. פחות מעניין אותי מי טו, אלא שהוא תומך בכך שהנשיא לא ייחקר בחשדות פליליים כל עוד הוא מכהן. זה ייתן תמריץ לאיילת שקד לעשות שמות במערכת המשפט ולמנות כלבי שמירה למפלגתה ולמפלגת הליכוד. כמו מגיפה- כשמשהו, לא בהכרח חיובי, עובד, כולם רוצים לחקות אותו.

dory141

New member
חס וחלילה, אם אשווה אעמוד לדין על הסתה

אני גם לא חושב שנתניהו נאצי, הוא פשוט מיצה את תפקידו כראש ממשלה. זהו.

E טי

New member
שתפסידו = השמאל מהמשפט הקודם

נתניהו הוא ראש ממשלה שנבחר על ידי רוב העם.
כמו כל ראשי הממשלה בישראל.

dory141

New member
שני דברים

א. בחרו בנתניהו 40%, זה לא רוב העם. זה רוב יחסי של העם. מכאן שיטת הבחירות היחסית, כך לפחות לימדו אותי בשיעורי אזרחות.
ב. לא כל בחירה של הרוב היא מוצלחת. פוטין וארדואן בחירות טובות? אני מעדיף שלא ללכת אחורה בהיסטוריה עד מפלגת הבעת' בסוריה ובעיראק, או קדאפי בלוב.

E טי

New member
שתי טעויות

א. בחרו בנתניהו רוב נציגי הציבור בכנסת. ככה זה עובד בדמוקרטיה ייצוגית. תחזור על שיעורי אזרחות.
ב. על פי השיטה הדמוקרטית כל בחירה של הרוב היא המוצלחת ביותר. זאת מהותה של השיטה הדמוקרטית.

dory141

New member
שתי הסגות

לגבי הראשונה, עם נציגי ציבור שכאלה, שלא נדע. הכוונה היא לא רק לליכוד או לימין. יוצאי דופן- יש עתיד, שחבריה לא הורשעו בפלילים. פלא בפני עצמו, אגב.

לגבי השנייה, ממש לא. לפעמים האדם שנבחר הוא פשרה, ברירת מחדל. ע"ע מיודענו אהוד אולמרט. אם יש משהו ששרון טעה בו מרות כראש ממשלה, זה המינוי האומלל של אולמרט כסגנו. האיש הזה המית על המדינה 2 מלחמות ושיחק בחיי אדם כאילו זה לגו. אדם מתועב, חבל שלא נרקב בבית הסוהר.

E טי

New member
תשובה

א. אלה הנציגים שהציבור בחר. לא מרוצה - אל תבחר בהם.
ב. אין שום פשרה. יש בחירות דמוקרטיות. אין אופציה של פשרה בפתקים שמכניסים לקלפי.

למעלה