האיש שלא ידע...

האיש שלא ידע...

- הוא לא ראה שלטים של רבין במדי SS בהפגנת הסתה ב-1995 חודש וחצי לפני הרצח למרות שעמד מטרים ספורים מהם.
- הוא לא שמע קריאות "בדם ובאש את רבין נגרש" כאשר עמד על המרפסת ושילהב את ההמון.
- הוא לא ידע שבן דוד שלו,דוד שימרון, מייצג את יצרנית הצוללות שמוכרת לישראל ציוד צבאי במיליארדי שקלים ! עסקאות שהוא דחף עצמו בכל הכוח בניגוד לעמדת הצבא ותוך כדי הסתרה פושעת מצה"ל וממשרד הביטחון.
- הוא לא ידע שבן דודו השני שלו, נתן מיליקובסקי, הוא ספק חומרי גלם ליצרנית הצוללות טיסנקרופ שבמקרה מייצרת את הצוללות עבור ישראל במיליארדי שקלים.
-הוא לא יודע מי הוא "הגורם הבכיר הרשמי" שאישר לגרמנים למכור למצרים צוללות מתקדמות שמסוגלות לשאת נשק גרעיני וכך להפר לחלוטין את מאזן הכוחות במזרח התיכון
- הוא לא ידע בשביל מה ישראל צריכה עוד שלוש צוללות בנוסף ל 6 הקיימות ועוד שתי ספינות נגד הצוללות בעלות כוללת [ רכש ואחזקה ] של עשרות מיליארדי שקלים.מבלי שידע דחף בכל הכוח לחתימה על עסקאות האלו. אפילו פיטר את שר הביטחון משה יעלון כי התנגד בתוקף ומינה את ליברמן במקומו שחתם על חוזי הרכש 72 שעות בלבד אחרי המינוי.
- הוא לא ידע שאישתו מזייפת כמות אורחים ומשקרת שאין מבשלת במעון ראש הממשלה כדי לאכול עוד ועוד ארוחות גורמה על חשבון משלם המיסים במאות אלפי שקלים.
-הוא לא ידע שאישתו מתעללת ומרעיבה את עובדי המעון.
-הוא לא ידע מי ריקן את כל המיניבר בחדר מלון במוסקבה בעלות של $6000
- הוא לא יודע שבנו יאיר נוסע לזונות ברכב של המדינה עם מאבטחי שב"כ ודלק על חשבון המדינה.
- הוא לא ידע שאסור לו לקבל מתנות וטובות הנאה מטייקונים ואוליגרכים.
- הוא לא ידע שמשכורתו ומשכורות השרים בממשלתו קיבלו תוספות השנה של 5000 ש"ח לחודש כאשר קיצבת זיקנה לקשישים עלתה ב- 6 שקלים בלבד ! כן, שישה שקלים.
- הוא לא ידע שאלוביץ' הרוויח מיליארד שקל מהמיזוג של YES ובזק וכך הציל את עצמו מפשיטת הרגל.
- הוא לא ידע שאסור לנהל מו"מ עם בעל עיתון של ידיעות אחרונות ולבצע סחר מכר בעיתונאים.
- הוא לא ידע שעיתון "ישראל היום"הוא בעצם תרומה אסורה לו ולמפלגתו.
הוא לא ידע שנהגו האישי אנס ילדות קטנות ושלושה מקורבים שלו הטרידו וגם אנסו נשים.
- הוא לא ידע ש"חוק הלאום" יפגע גם בדרוזים.
-הוא לא ידע ש"חוק הפונדקאות" ישלול מעשרות אלפי אנשים את החלום שלהם להפוך להורים.
- הוא לא ידע שאיילת שקד מבית היהודי טוענת שהיא רוב עם 6.5% אחוז מצביעים בלבד וכבר החליפה בנחישות ובהתמדה שליש מהשופטי עליון וממשיכה לאיים על כל השאר.
- הוא לא ידע שנפתלי בנט מחדיר תכנים דתיים לתוך מערכת החינוך,כמעט לכל מקצוע, כולל למדעים וחשבון.
-הוא לא יודע שליצמן במקום להילחם בחברות טבק יטיב איתם ודווקא יאסר על סיגרייה אלקטרונית שפחות מזיקה ויסרב לפרסם תמונות קשות על גבי קופסאות סיגריות כדי להרתיע את הנוער מעישון.
- הוא לא ידע שאריה דרעי באמת ישתמש בחוק לסגירת המרכולים בשבת נגד ערים חילוניות ויבטל חוקי עזר עירוניים.
- הוא לא ידע שאסור לו למנות אנשיו לוועדה לבחירת מפכ"ל חדש שיחקור אותו.
- הוא לא ידע שאם ימנה מזכירו האישי והנאמן ליועמ"ש אז אחרון ישמור לו אמונים לפחות 4 שנים ולא ייתן לאף אחד להעמיד אותו לדין עד הבחירות הבאות.
-הוא לא ידע שיש לו 11 עורכי דין מהטובים בארץ שמנסים בכול כוחם להוכיח רק דבר אחד -
"לא היה כלום ולא יהיה כלום ! "
#האיש_שלא_ידע
https://www.facebook.com/miron.saitskiy/posts/10155943911353182?__xts__[0]=68.ARA6yRmsbyXK_788K1m9JvCqULcAo5teZK_O2HCsrZerYjFUBaqN9XZsepZyWqf9lMUMdmpeIwDQYSkRLRZQaUMbEwH1C_3QmYnlxVkW9sXFAqVBZ4lm0oytKszVI9FTke4dJKuyaTE2k0Y8zMe3AixCbRaYIbN2kN29jBYc5lziu3I8Mz1fUiq0xK__N1F9Q5GOhqBI9SAfFUQjkgPSygj9hN9FZznnCr_YwT1wcw&__tn__=C-R

שבת שלום לכולם

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אבל עובדה! הוא יודע להיות ראש הממשלה המבוקש ביותר במדינה
מאז ומעולם. יחי ביבי למך ישראל לעולם ועד!

אבי בן 1231

Well-known member
הוא לא מושלם אך אין אדם מושלם

וכרגע אין לו מחליף העולה עליו או אף השתווה.

dory141

New member
האמת שכבר נגמרו לי המילים לגבי נתניהו

יש מקומות בתפוז שבהם מנסים לרמוז שאני בביקורת שלי, מכפיש אותו ואף מלבישים עליי הוצאות דיבה ואיומים בתביעות. התגובה שלי היא הפעם מינורית, לא מסיבה זו אלא אחרת- הלוואי שבקרוב נראה בישראל מישהו שיחליף אותו. ממש לא משנה לי כבר אם ימין, שמאל, מרכז, או ירוקים. העיקר שיהיה מישהו אחראי עם חזון שאפשר יהיה לסמוך עליו, הן בתקופות מלחמה והן בשגרה. כיום אין מלך בישראל ואיש הישר בעיניו יעשה.

לכולנו נגמרו המילים...

הרמנו ידיים,
למי איכפת?
התגובות של האנשים הן -
אז מה?
העיקר שטוב לנו עכשיו...
למי איכפת אם ידע או לא ידע
אם לקח או לא לקח
כל זמן שעם ישראל כל כך מוכשר
וכל שני וחמישי יש לנו אקזיט במילייארדים
והמדינה מתעשרת, אז למי איכפת?
ואם המדינה שלנו מספקת נשק ומאמנת רוצחים
במדינות עולם שלישי וכתוצאה מכך זורמים אלינו כספים רבים,
אז למי איכפת?
העיקר סיר הבשר!
ידע או לא ידע כבר לא מעניין את האזרח פנחס הקטן
כי בשבילו נתניהו הוא מלך העולם והוא ישרת אותו
כל זמן שהוא יתבקש לכך.

dory141

New member
תראי, אני לא תמים, פה ושם צריך ללכלך את הידיים

ואם זאת, השאלה היא לאיזו מידה. הבעיה היא פחות נתניהו ויותר הדוגמא השלילית שהוא נותן, במגזר הציבורי והפרטי. גם אם הוא יילך, הנורמה תישאר. אם לפיד היה שקרן וגנב, הוא כבר מזמן היה ראש ממשלה. לצערו ולצערינו, עדיין יש לו מצפון.

אבי בן 1231

Well-known member
בינתיים מי שמלכלך את ידיו זה השמאל שעסוק כבר שנים רבות

ברדיפת הרוצח שלא רצח
הפושע של הוכח פשעו, הגנב שלא הוגש נגדו כתב אישום אחד.
והעיקר האיש שזכה במשפט על הוצאת דיבה נגד עיתונאי שקרן.
אז התוצאה במשחקי הליכלוך היא 1:0 לטובת השמאל בליכלוך.
נחכה ונראה אם תבוא תוצאת שיוויון לפחות.

Ron W

New member
המשטרה והפרקליטות הם שמאל? גדול עליו..

שכחת ששרה כבר הורשעה נגד מני נפתלי ודרעי שישב בכלא
נבחר לכהן כשר. ראש הקואליציה נחקר - הכל זה שמאל?
או שלא היה רצח פוליטי? הנסיון להכפיש את השמאל
הוא בעיני פשע הגדול מכולם של ממשלת מושחתת הימין.

אבי בן 1231

Well-known member
סליחה, אך לא ידעתי ששרה יושבת בממשלה ה"מושחתת"

שמה הוא שרה אך אין היא שרה בממשלה.

Ron W

New member
שרים בממשלה יוצאים מגדרם להגן על שרה בפומבי - אז וודאי שכן.

כפי ששרים יצאו להגן על חייל שירה במחבל פצוע - על פני שר בטחון
כל מי שהם מגוננים עליו משמע הוא חלק מהאסטרטגיה שלהם
שרה פישלה ועוריכ דינו של ראש הממשלה מגוננים עליה
מתקציב המדינה - היא חלק מבית ראש הממשלה וחלק מהחקירה
נגד נתניהו וחלק מכתב האישום - אז בהחלט שרה היא הצרה הצרורה
כמו כל הממשלה ולא נרד ממנה לרגע

dory141

New member
היא לא יושבת בממשלה, היא הסתננה לשם

אשת רה"מ לוקחת על עצמה סמכויות שאינן בתחום אחריותה, שכן היא כאמור לא בתפקיד רשמי. היו בעבר נשות ראש ממשלה, שהיו דומיננטיות אבל היא פשוט מחרבת כל חלקה טובה. תראו, יכול להיות שהיא גם עושה מעשים טובים (כמו סיוע לחולי סרטן, שזו מצווה ואין על כך עוררין) אבל זה מתגמד לעומת הנזק שהיא והבן יאיר גורמים למדינה. איך ראש ממשלה יכול לתפקד בתנאים כאלה ולקבל החלטות, בהן כאלה שגם משליכות על מה שהוא מכנה "החיים עצמם"? סיטואציה כמעט בלתי אפשרית. האמת, אני אפילו קצת מעריך אותו על כך שהוא מצליח לתפקד ולא להתמכר למשככי הרגעה, בתנאים שכאלה.

Ron W

New member
ומנגד התפטרותו המכובדת של רבין ז"ל על חשבון ה $ של לאה ז"ל

הרי יכול היה להתנער שאין לו חלק בכך (ככל הנראה) ולהשאר בתפקידו.

dory141

New member
אגב, המשוגע ממשיך לטנף עליי בקומונה

את יודעת שהוא איחל לי לסיים את חיי במוסד סגור?

אל תקרא שם!

מה שלא קוראים, לא היה ולא נברא. הם יכולים לכתוב אלף סיפורי לילה ולילה, אם לא קוראים, הם לא קיימים. אני מזמן לא קוראת. למה אתה ממשיך? הם חולי נפש, לא חבל עליך?

dory141

New member
צודקת, מחקתי אותו מהתודעה

השני עוד איכשהו הגיוני, אבל הוא כבר ירד מהפסים. לגמרי.

dory141

New member
אני לא צריך את כל הבלגן הזה

אין לי עניין להשתיק אותו, רק שיעזוב אותי בשקט. הוא לוקח ציטוטים שלי, מנתח אותם כיבכול, מוסיף איומים וקללות וכל זה במסגרת חופש הביטוי לכאורה. אוקיי, דעתי לא כדעתו. למה לעשות לי רצח אופי? אני משתדל לשמור על כבודו, אבל בסוף אני אתפוצץ עליו וזה ייגמר רע.

שאלת תם----למה אתה כותב שם?

אם יש גולש שמתנהג בצורה שלא מתאימה לך, כולל איומים וקללות.

אם מנהל הקומונה שם, לא מטפל בנושא,

אפשר תמיד להתרחק מאנשים מפיצים רוע.

לא חייבים, ובטח לא במרחב הוירטואלי, להיות במקום שנוהגים כלפיך לא בהגינות.

שימשיך להרעיל את סביבתו , לא אותך.

למעלה