הגיע הזמן לקצת גאווה ישראלית

הגיע הזמן לקצת גאווה ישראלית

לינוי אשרם.
יש לי רק שאלה, האם מירי רגב התקשרה לברך אותה? ואני שואלת ברצינות כי לא יצא לי לשמוע. אם כן, אז איתה הסליחה.
בכל אופן,
בין כל הפוליטיקה והאקטואליה, סופות הטייפון וההוריקאנים ברחבי העולם,
בין מנדלבליט לאלשייך, בין הפועל באר שבע לריאל מדריד, מסתננת לה סגנית אלופת עולם בהתעמלות אמנותית, לינוי אשרם, והיא שלנו.
כל הכבוד!
מגיע לה

משתפרת

New member
מעתיקה הגדרה מויקיפדיה

"התעמלות אמנותית (באנגלית: Rhythmic gymnastics) היא אחת מענפי ההתעמלות. זהו ספורט אולימפי שבו המתחרות (נשים בלבד) מבצעות תרגילים המשלבים תנועות בלט, אקרובטיקה ומחול עם מכשירי יד: חישוק, אלות, חבל, סרט או כדור...."
אני כנראה לא רואה טוב כשאני קוראת את הצירוף ספורט אולימפי.

AnarchistPhilosopher

Well-known member
אז וויקיפידיה נהיה האורים והתומים של העולם.

אנציקלופדיה שנכתבת ע"י העם בשביל העם.
&nbsp
כל אחד שיש לו יותר מידי זמן פנוי יכול לרשום שם כאוות נפשו...
&nbsp

בלי שום קשר לתגובה של משתפרת.

ויקיפדיה זו אחת המתנות היקרות והחינמיות שזכינו לקבל.
אי הדיוקים שתמצא שם [ולבטח יש שם כמה כאלו] הוא זניח ביחס לעשרות אלפי המינוחים המדויקים.
ד"א זה גם לא נכון שכל אחד יכול לכתוב שם כאוות נפשו...

AnarchistPhilosopher

Well-known member
אין באמת באינטרנט דברים שבאים בחינם...

אתה רק לא יודע על מה אתה משלם.
וכן אתה יכול לרשום כאוות נפשך, זה שיש שם קהילה של משתמשים שמחליטים מה יישאר כתוב זה בערך כמו באנציקלופדיות הישנות.
&nbsp
&nbsp

מ'תומרת , ברצינות ? יש לך ויכוח עם אל באנדי, שאמר

בין היתר :
Synchronized swimming for women is not a sport. Mud wrestling for women is a sport. ”
למרות ששחיה צורנית גם היא מקצוע אולימפי, ואילו האבקות בוץ לנשים איננה ספורט אולימפי.
ותאמיני לי שאל באנדי מבין בספורט יותר ממך.....

משתפרת

New member
אין לי ויכוח אתך על כך שדמות בדיונית מסידרה

יכולה להבין טוב ממני (ומויקיפדיה) בספורט, ובעוד תחומים

ההיתממות שלך מגוכחת. בודאי שיש לך ויכוח איתי.

אני אפילו נהנה ממנו.
הבעיה שלך שאת עדיין לא מבינה את הפואנטה של התגובה שלי לפוסט הפותח.
ניחא.

משתפרת

New member
האמת? עד שלא גיגלתי לפני כמה דקות

לא היה לי מושג מי הדמות הזו. לא רואה הרבה טלויזיה. כך שכנראה אתה צודק במסקנה שלך על הפואנטה.

אני לא מבינה את פשר ההערה שלך

א. זהו ספורט אולימפי
ב. גם אם לשיטתך זהו לא ענף ספורט, לא כתבתי בשום מקום שזה ספורט. כתבתי רק שזה הישג וכל הכבוד לה.
ג. האם זאת פאראפרזה על האמירה ש'עם כל הכבוד זוהי לא מוזיקה קלאסית'?

חחח לא זה, פאראפרזה על מה שאמר אל באנדי: שחייה צורנית לנשים

אינה ספורט. האבקות בבוץ לנשים - זה ספורט.

einat162

New member
בנאדם רגיל לא מסוגל לעשות 95% ממה שהן עושות

וזה מחייב שמירת הגוף בכושר+גמישות מסויימת. לא משנה מה ההגדרה, מבחינתי זה יותר ספורט מגולף, מטווח (קשתים או נשק), באולינג, או הספורט המצחיק הזה שדוחפים דיסקית על פני הקרח ומטאטאים את הדרך לדיסקית.

משתפרת

New member
הבוקר התראיינה לינוי בערוץ 1 ובערוץ 10

כולה בת 19. הגיעה לאולפנים לבושה מדים, עם כומתה ירוקה (מודיעין). ידוע שספורטאים מצטיינים מקבלים תנאים שמאפשרים להם להתאמן במהלך השירות, אך אני מאד מעריכה את זה שהיא לא ניצלה את מעמדה כדי להשתחרר משירות.
היא דיברה בנועם ובצניעות מרובה על האימונים, התחרויות, הזכיה. התרשמתי לטובה.

E טי

New member
מירי רגב התקשרה לברך

ראש הממשלה בירך את סגנית אלופת העולם בהתעמלות אמנותית: "הישג יוצא מהכלל, כל הכבוד לך". הנשיא ריבלין: "את גאווה ישראלית". מירי רגב: "עשית היסטוריה"
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5351368,00.html

חבל שבכל דבר את מנסה לנגח את ממשלת ישראל.
אפילו בזמן חגיגת הישג ישראלי את רק מחפשת לריב.

חחחחחחחחחחח מה אתה רוצה מיחפה....היא גאה בהישג.

ולכל ה"תAמוYים" שלא מבינים מהחיים שלהם , תגובתי היתה על המשקל של אימרתו המפורסמת של אל באנדי [סיטקום Married with children] על ה"ספורט" שחיה צורנית :
"Synchronized swimming for women is not a sport. Mud wrestling for women is a sport."
ד"א Eטי , גם אתה יכול להיות גאה, המשיח ובניית בית המקדש ממש קרובים , תתכונן. סוף סוף נולדה בשעה טובה, יתברך שמה, הפרה האדומה הראשונה בארץ ישראל השלמה ,הרבנים החכמים בדקו בציציותיה ומצאו אותה כשרה למהדרין בהשגחה הכי מהודרת ובתנאי שלא תבריז פתאום ותחל לגדל שערות לבנות או שחורות.

אני ציינתי בפירוש (תלמד לקרוא עד הסוף) שאם היא כן הגיבה

אז איתה הסליחה.
אני לא מחפשת לריב איתכם, אתה ושכמותך לא מעניינים לי את קצה הציפורן של האצבע הקטנה בכף רגלי השמאלית, אני סתם לא אוהבת את השרה מירי רגב
וכאזרחית נאמנה למדינתי, יש לי את כל הזכות לבדוק בציציותיה של נבחרת ציבור.
אני לא מנסה לנגח את ממשלת ישראל,
אלא אני בפירוש עושה הכל כדי לנגח את ממשלת ישראל. זוהי חובתו של כל אזרח
נאמן למדינה לעקוב אחרי מה שעושה ממשלתו ומה עושים השרים וחברי הכנסת השונים. הם מקבלים משכורות מהמיסים שלי. אני אזרחית נאמנה לעומת כל העדר
שאומר אמן לכל מה שהממשלה עושה מבלי לבדוק למה כמה ואיך.

למעלה