רוצים שנמשיך לעשן

רוצים שנמשיך לעשן

משרד הבריאות נלחם במוצר שיכול להוות תחליף לרעל כולל של סיגריה ומשאיר על המדפים לכל דורש את כל סוגי הסיגריות שיש.

מהשבוע חל איסור למכור סיגריות אלקטרוניות ג'ול למרות שאומרים שזה עדיף בהרבהההה על סיגריות רגילות

לא ברור מה האינטרס ://

E טי

New member
אכן סיפור הזוי

כבר מזמן הגיע הזמן לזרוק לפח את כל הרגולציות המטופשות האלה.
הם אלה שיחליטו לאזרחי ישראל מה לקנות?!
קומוניסטים.

Faria

New member
כתבת דברים לא נכונים בעליל.

מאושר לג'ול למכור מוצרים עם כמות ניקוטין מופחתת.
העובדה היא שג'ול הכניסו למוצר שלהם כמות ניקוטין שהיא פי 3 מהמותר ברוב העולם המערבי (חוץ מארה"ב). אז כן, אמנם הסיגריה האלקטרונית פחות מזיקה מסיגריה רגילה, אבל היא יוצרת תלות פיזית והתמכרות משמעותית פי כמה לניקוטין.
&nbsp
לג'ול יש מוצר עם כמות ניקוטין שעומדת בתקן האירופי, והיא מוכרת אותו בבריטניה. לא נאסר עליהם להפיץ את הסיגריה האלקטרונית, רק לא להפיץ את אלה עם החומר עם עודף הניקוטין. אין שום איסור עליהם להביא לארץ את מה שהם מביאים לבריטניה.
&nbsp
אגב, ישנם דיווחים שבארה"ב כמות הצעירים המכורים לג'ול גבוהה מאד.

היי לא נשמע שיש לך בעית עישון

"אמנם הסיגריה האלקטרונית פחות מזיקה מסיגריה רגילה, אבל היא יוצרת תלות פיזית והתמכרות משמעותית פי כמה לניקוטין"

- זה לא נכון בעעליל

והכוונה כאן היא שזה מתחיל מג'ול ויגמר בזה שהאלקטרוניות יוצאו מחוץ לחוק בכללי

וההסבר שסיפק ח"כ איתן כבל רק מאשר את זה: "מצפה שגם את החוק שלי ושל חברי ח״"כ יהודה גליק נעביר בהקדם במושב החורף ושיכלול גם סיגריות אלקטרוניות נוספות"

Faria

New member
עדיין - זה לא נכון

מותר לג'ול לשווק בישראל, אבל לא את הקפסולות עם כמות ניקוטין מעבר לחוק.
זה הכל. נחמד שחתכת חצי מהמשפט שלי.
&nbsp
זה לא יתחיל בX ויגמר בY, זה נטו חקיקה נגד מוצר שבאופן מכוון ממכר שלא לצורך מסיגריה רגילה.
&nbsp
ואני כן מעשן, וכן מנסה אלטרנטיבות (IQOS זה הרעל הנוכחי שלי), ואני כן בעד שיהיו פה סיגריות אלקטרוניות. אבל בהחלט מסכים עם ההחלטה לקיים רגולציה (שוב, כמו בכל מקום אחר בעולם המערבי חוץ מארה"ב) על כמות הניקוטין המותרת במוצר. וזה כל מה שנעשה פה, ג'ול יכולה להמשיך למכור פה.

shayCn

New member
בלי קשר למאבק

מאבק צודק או לא..לא יודע, יש שיטענו לבריאות ויש שיטענו לחופש בחירה. בהחלט בחירה קשה, אבל בלי קשר, ניסיתי כבר את הוופורייזר של פאקס ואני חייב לומר שסיגריה אלקטרונית זה חרא של דבר. אין שום דבר שמזכיר טעם של סיגריה, יותר מרגיש כמו לנשום אדים חמים. גועל נפש.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
קידום מכירות נוסף לפיליפ מוריס שלליצמן יש סיבה לקדם

למעלה