ארגון השמאל בהסתה פרועה נגד בית המשפט העליון

E טי

New member
ארגון השמאל בהסתה פרועה נגד בית המשפט העליון

נשיאת הקרן לישראל חדשה תקפה הבוקר את בית המשפט העליון והשתלחה בשופטי בג"ץ.
https://glz.co.il/גלצ/תוכניות/מה-בו...ן-במצפה-כרמים-צריך-להתבטל-שופטים-טועים-לפעמים

אין גבול לארגוני השמאל האלה. הם רוצים להרוס פה את המדינה ולא בוחלים בשום אמצעי בדרך לשם.
בושה וחרפה

puma141

New member
יש כמה שופטים כאלה- הם בד"כ מפוטרים לאלתר או

שמתנקלים להם....
היה איזה שופט אחד שבוע שעבר לא זוכרת את המקרה, ששפט בניגוד לדעתם של אנשי הקרן להשמדת ישראל והוא התבקש להתפטר!
יש מעט מאוד שופטים היום בבית המשפט, שהקרן עדיין לא קנתה אותם בכסף, נקווה שגם לא תקנה!
אבל שים לב איזה להט מצידה של הקרן! פעם פעמיים לא הצליחו לישם את פסק הדין שהם רצו....
הם חושבים שהם השליטים בכסף, והכל שלהם כבר.
טוב לדעת שיש מקרה זניח כזה או אחר, שלא.

puma141

New member
בכל מקרה אתה צודק!

ככה מכשירה הקרן בתשלום שהוא הון תועפות שופטים מטעמה, והכעס שלהם "מוצדק" בעיניהם, אם לא נותנים פסקי דין כמו שהם רוצים.
זה קורה באופן נדיר ביותר! כי יש להם שיטה להכשיר ולפצות את ה"מוכשרים" בכסף להם ולמשפחות שלהם, וככה להזדחל לבית המשפט, ולהשפיע.....

דוגמה קטנה לאיך הם עושים את זה.
https://mida.org.il/2015/01/27/כך-שולט-השמאל-הקיצוני-במינוי-השופטים/

poseidon111

Active member
זה עוד כלום: " שקד נגד בית המשפט העליון" הסתה נגד אושיות

הדמוקרטיה הישראלית.
https://www.srugim.co.il/229315-בנאום-תוקפני-יוצאת-שקד-נגד-בית-המשפט-הע
זאת דוגמא אחת קטנה עד כמה הימין מנסה להשפיע ואם לא מצליח אז תוקף את בית המשפט העליון ואת בג'ץ. אבל אתה תמשיך כמו חבריך מכאן לעטות את הרטיה שלא מאפשרת לך לראות קצת מעבר לחוטם. השמאל אשם ורק השמאל מנסה לפגוע בדמוקרטיה. בחיי שזה נשמע כמו פיליטון של אפרים קישון, אתה והחבר'ה הכל כך מודאגים אעלק.
דרך אגב, "הסתה פרועה"? לא ניסית להטיף שהסתה כשלעצמה היא חסרת משמעות אם אין בה "הסתה לאלימות"?
בחיי שאתם מצחיקים, אנשי הימין הוותיקים ואלו שקפצו על העגלה האופנתית זה לא מכבר רק מתוך כמיהה להיות שייך למשהו פופולרי.
" אין גבול לארגוני השמאל האלה. הם רוצים להרוס פה את המדינה ולא בוחלים בשום אמצעי בדרך לשם.
בושה וחרפה", כך כתבת.
אני רואה אותך מגניב חיוך מתחת למשקפיים כשאתה כותב את זה, אבל מסתבר שיש את אלו שלוקחים את הבדיחה הזו ברצינות.

המוניטין של ארגוני השמאל חשובים בעיני כקליפת השום,

ועם זאת עלי לציין שלא מצאתי בפרטי הפרשה תקיפה, השתלחות או הסתה כלשהם, רק ביקורת.

E טי

New member
מכבסת המילים עובדת שעות נוספות

כשזה בימין זה - הסתה, השתלחות, תקיפה ...
כשזה בשמאל זה בסך הכל "ביקורת"

מעניין איך זה במחנה השחור. קבל עזרה.....

המחנה השחור - כולם צדיקים גמורים.

גם הביטוי " לעלות על בג"ץ עם D9" הוא סה"כ ביקורת [על איכות הבניה של ביניין בג"ץ]

גגלו "הפגנה עמונה" ביוטיוב, ותמצאו את המחנה השחור תומך במלוא עוזו בבג"ץ....

וזאת , אחרי שכל משפחה קיבלה כמיליון שקל בעקבות הפינוי , כאשר בפועל היא לא השקיעה אגורה בבנית ביתה בעמונה וגם לא תשקיע אגורה בבנית ביתה במיקום החדש.

מספיק לראות את 12 השניות הראשונות בוידאו בכדי להבין

עם מי יש לנו עסק.
נכון E טי ?

dory141

New member
אני יכול להגיד לך במה אני צופה

הפסיכולוגית- קומדיה עם קרן מור וטל פרידמן, כאן 11; אנחנו על המפית- בהנחיית השף ברק יחזקאלי, כאן 11. כרגע רוב הסדרות שלי בפגרה (בארץ ובחו"ל) ובשבועות האחרונים, אני צופה בעיקר בשתיהן. מומלץ. נ.ב.- אם הפסדת פרקים, אפשר לראות דרך האתר הרשמי או ביוטיוב.

עניתי בזריזות רבה מדי . יש דברים שאני מבשל אבל לא

FENSI-SHMENSI
אני גם אוכל פה ושם במסעדה ואף פעם לא את החנטאריש בנוסח כוכבי מישלן . אני גם יודע לקרוא ויש סיפרי בישול למי שמעונין .
כשחייתי בצרפת אכלתי כמה פעמים במסעדות עם כוכב אחד והרבה פעמים במסעדות "נורמליות" . במסעדות עם כוכב אחד יצאתי , לא שבע .

dory141

New member
בבקשה, איש לא מכריח אותך לראות שום דבר מהנ"ל

אני רק המלצתי.

סבבה

הבעיה שלי איננה שיש תוכניות בישול . מה שמפריע לי שיש הרבה כאחה וזה בא במקום תוכניות עם תכנים אחרים שפונים לשכל ולא לקיבה .

dory141

New member
מסכים אתך חלקית

אתה גם צריך שכל, כדי לבשל טוב ולא להרוס מתכון. בלי קשר, אני מעדיף תכניות כמו אנחנו על המפית, מאשר תוכניות בישול שמשלבות ריאליטי. ריאליטי בכללו אני לא סובל.

יש המון תוכניות בישול, המון תחרויות שירה אין ספור חידונים

האמת?
כששוחקים נושא עד תום--זה נמאס בכל מקרה.
אני מבשלת ולא אוהבת את תחרויות הבישול ,אפיה והשאר
אבל כן אוהבת את גידי ואהרוני, או על המפית- שנותנים איזשהו נופך אחר חוץ מצילחוּת והגשה של גרגירי זהב מאודים.
אולי כי אלו תוכניות שמציגות תרבויות אחרות גם באותה הזדמנות.

אהבתי את המרדף(בעיקר בגלל הצ'ייסר עצמו שהוא נראה איש חכם צנוע ונעים) אבל גם פה הגעתי לאיזושהי רוויה.
ראיתי את המרוץ למיליון (שוב, בגלל הנופים והמקומות האחרים) אבל נמאס במידה רבה בגלל המשימות ההזויות.

ואני חובבת סרטים וסדרות דוקומנטריות .
כל אחד והשריטה שלו

למעלה