השבוע שודרה בערוץ 8 ערוץ המדע הרצאה של

SupermanZW

Well-known member
זה נכון רק באירופה ובמדינות מפותחות במזרח הרחוק

בשאר העולם הילודה גבוהה משיעור התחלופה ובמדינות הכי מפגרות (עולם שלישי ורביעי) הילודה היא הגבוהה ביותר, מינימום 6 ילדים לאישה.

קצב הילודה הממוצע בעולם גבוה מ3 ילדים לאישה והוא יורד לאט מאוד, האסונות הגדולים יקרו אחרי שכמות בני האדם בעולם תעבור את ה9 מיליארד. יכול להיות שמשם תתחיל האוכלוסיה להתמעט בעקבות אסונות ומלחמות ויכול להיות שזה יקרה מאוחר יותר אך ככל שזה יקרה מאוחר יותר יגדל הסיכוי להיכחדות סופית (ומהירה יותר) של בני האדם בעקבות האסונות שיבואו.

SupermanZW

Well-known member
לא סביר שאוכלוסיית בני האדם תגיע ל20 מיליארד אי פעם

הרבה לפני כן יקרו אסונות שיגרמו לאוכלוסיית בני האדם להתמעט ואם באיזשהו שלב יכלו בני האדם כמות קריטית מהמשאבים הנחוצים להישרדותם הם גם יכחדו ואפילו התרחיש הזה אמור לקרות לפני שתגיע האוכלוסייה ל20 מיליארד.

SupermanZW

Well-known member
בהודו הגבילו את כמות הילדים למשפחה ל4 וגם שם רצחו בנות

במדינות המפרץ מעולם לא הייתה הגבלת ילודה ואפילו בהן רוצחים תינוקות בנות, כך שההנחה שהסיבה היא הגבלת ילודה שגויה. הסיבה היא תרבויות שמעדיפות בנים על פני בנות במקום להתייחס באופן שוויוני.

העובדה שיש פילים אינה הוכחה שאין עכברים .

לךמדינת ישראל יש שכנים ואצלם יש פיצוץ אוכלוסין .
לישראל יש שכן בעייתי = רצועת עזה .
ברצועת עזה הוכלוסיה גדלה מ-300.000 בשנת 1948 עד 1.800.000 בימינו . לדעתי , החיכוך שיש בחודשים האחרונים הוא תוצאה של פיצוץ אוכלוסין .
אפילו אם הטיעון הפוליטי הוא הסתה דתית , גיהאד וכדומה . השורש נעוץ בכמות האוכלוסין הגדולה שחסרים לה אמצעי קיום . בלי סיוע חיצוני הם היו מתים ברעב .

רוב הזמן נח

Well-known member
אתה אתה בעד הפתרון של ת'אנוס?

בימים אלה חיים 7.5 מיליארד ואת הנזק כבר רואים .

צא וחשוב
כמה נזק ייגרם עד שתיעצר הילודה או עד שהצריכה תפחת באופן חריף ?
נניח תיאורטית שהילודה תיעצר עד שהאוכלוסיה תפחת למיליארד בודד . תהליך כזה יימשך 80 שנה עד שילד שנולד היום ימות . מה הנזק הסביבתי מ-80 שנה כאלה ?

E טי

New member
אתה פשוט ממציא נתונים - שהם שקר גמור

הנה הנתונים ממחקרים של האו"ם:
הממוצע העולמי בשנים 2010-2015 הוא 2.5 ילדים לאישה.
אחוז האוכלוסיה העולמית בשנים 2010-2015 בה יש ילודה גבוהה מ-5 ילדים לאישה הוא 8%.
אחוז האוכלוסיה בה הילודה נמוכה מ-2.1 הוא 46%.
https://esa.un.org/unpd/wpp/Publications/Files/PopFacts_2017-3_The-end-of-high-fertility.pdf

shayCn

New member
העובדה שיש עכברים אינה הוכחה שהעכברים שייכים לישראל

ואי אפשר לנגוס בעוגה ולהשאיר אותה שלמה. זה שיש רצועת עזה שבה יש גידול באוכלוסיה, שיבושם להם. רצועת עזה היא לא חלק משטח מדינת ישראל ומבחינתי שימלאו את הרצועה כמו עכברים,נמלים או ג'וקים, ממש לא מעניין אותי.
מה כן מעניין אותי, זה שאם הם חוצים את הגדר אז הם מקבלים טיל מול העיניים שיעזור להם גם עם הצפיפות.
אתה דואג לאמצעי הקיום שלהם? ההנהגה שלהם דואגת להיות מושחתת, לבלוע להם את התקציבים ולהשקיע בטרור במקום בתשתיות, זה למה מאז הסכמי אוסלו הם עדיין תקועים בצורך וסיוע ממדינות שכנות במקום לפתח משהו שיראה כמו מדינה שבדרך.

השבוע שודרה בערוץ 8 ערוץ המדע הרצאה של

STEPHEN EMMOTT על הנושא 10 מיליארד בני אדם על כדור הארץ . הרצאה מאד פסימית שבה הוא מספר כמה מים דרושים ליצור בקבוק פלסטיק למים מינראלים = 4 ליטר . כמה מים נחוצים לייצור המבורגר אחד = 1700 ליטר . ועוד פרטים .
הוא גם מציג את תצרוכת הדלק , תצרוכת המזון וכדומה . המסקנה שלו היא שאוכלוסיית העולם עברה את נקודת האל-חזור מבחינת עומס האוכלוסיה על מקורות המחיה , הרס הטבע ואבדן אלפי מינים של צמחים ויצורים חיים אחרים .
להערכתו במאה הזו מדינת בנגלדש תיעלם תחת מי האוקיאנוס הגואים . להערכתו אגן ההיקוות של האמזונס ייעשה מדברי ועוד כמה נפלאות .
המסקנה מזה היא שמיליארדים יירעבו וייחסרו צרכים בסיסיים ולכן ינועו לכוון אירופה וצפון אמריקה . מדינות ייקימו צבאות חזקים כדי להגן מפני פלישה כזו .

רצועת עזה היא דוגמא למה שעומד לקרות בכל העולם .

רצועת עזה היא פיצוץ אוכלוסין על גבול ישראל וצבא מונע כניסתם למדינה מפותחת = ישראל . פיצוץ אוכלוסין במקומות אחרים מוביל לצורך בצבא על הגבולות של מדינות מפותחות אחרות .
אולי זה לא מעניין אותך אבל זה מה שמתפתח בעולם .

shayCn

New member
תן לי להרגיע אותך, זה לא יקרה בכל העולם

אתה מבין?, המזל החרא שלנו הישראלים שהמדינה שלנו נתקעה במזרח התיכון כשמסביבה מדינות ערביות לא מפותחות שזה הגורם לחשש שלך. כל עוד הצבא שלנו חזק והם נשארים מטומטמים, הכל יהיה בסדר. תלחיץ אותי ביום שהטילים שלהם יגיעו מאיראן ויעקפו את כיפת ברזל. בינתיים, הכל טוב.
במדינות אירופה זה לא יכול לקרות וכך גם באוסטראליה, ארה"ב וקנדה. רק אנחנו נתקענו איתם ורק אנחנו יכולים להתמודד מולם, אבל לא תבוא הצפה מצידם. לא נראה לי שהם עד כדי כך טיפשים להתרבות בכמויות כאלו. ואם כן, אז ראית את הסרט עם בראד פיט והזומבים? מעלים מסוקים לאויר ומעיפים טילים. פשוט, לא?

אני לא מתכוון לנהל ויכוח . אני רק מספר למי שרוצה לשמוע

שזו בעיה עולמית .
בערוץ 8 הוקרנה הרצאה של אחד STEPHEN EMMOTT בפני הרויאל תיאטר בלונדון . ההרצאה היתה בשנת 2012 . מה שהוא אמר אז מתחיל להתגשם באירופה היום וגם בארהב ואוסטרליה . רצועת עזה ממש לא ענינה אותו ולא הוזכרה .
אני עושה השלכה ממה שהוא אמר אל המזרח התיכון שבו אנחנו המדינה המבוססת ועשירה-יחסית וזה מתאים בול לסצינאריו עם רצועת עזה .
פיצוץ אוכלוסין עני שרוצה הטבות מהעשיר הקרוב .

Ron W

New member
היו תחזיות הרות גורל מהמהפכה התעשייתית ואפילו מקרונות רכבת

ההשלכה היחידה שניתן לעשות היא מהטבע והחי היקום מאות מליוני שנים
המתאזן לבד כשאחד המינים פורה מעבר לתכסית כמו הארנבים והכבשים באוסטרליה.
הההשוואה לעזה היא דמגוגיה ימנית נלעגת. בעזה אין בעיה של צפיפות נטו
אלא של מצור מדיני על פליטים שהורחקו מכפריהם בארץ ודורשים זכות שיבה.
אם יגיעו לפת לחם סביר יותר שיצמצמו ילודה או יגוועו מעצם הקושי להתקיים.
צפיפות מולידה אלימות פנימית סכסוכים ופלגנות בתוך אותם שטחים ומאבקי כח.
הסכנה העולמית נשקפת דוקא ממוקדי הכח כמו ארגוני טרור או מדינות טרור דתי
שישראל הופכת חלק מהן הרואים או שומעים בת קול פנימית וחשיבות
בעתיד עם מוסלמי / יהודי / נוצרי על פני שאר העמים ומוצאות כל תרוץ
להקדים מכה למען שרידותו של הנצר הדתי ההזוי והרצחני הזה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אכן נשמע רע מאד. ואכן, לא יתכן שהאוכלוסיה תתרבה ותתרבה, מבלי
שישולם על כך מחיר כבד. אז או מלחמה גרעינית שתחסל כמות נכבדה מהאוכלוסיה, או.... או רעב, אסונות טבע, צבא לוחמני ומי יודע מה עוד.

למעלה