אז תסבירו לי באמת - איך ממגרים טרור?!

puma141

New member
אז תסבירו לי באמת - איך ממגרים טרור?!

הרי הצבענו 80% וה"מנהיג" שלהם לא רצה לקבל!
מה נשאר לרוב השמאל? מציאות דמיונית? אוטופיה לא רלוונטית
שכולנו היינו רוצים, אבל אין בנמצא, אז דורשים מאיתנו להתאבד,
כדי לשמור על האג'נדה? או מרחיקים לכת במעשיהם *שמאל קיצוני* עד כדי מכירת המדינה, איבוד הדעת המינימלי, והרצון להון אישי כי הרי הכל ממומן ב ע נ ק?

החיים במציאות דמיונית........:) עובדה.

http://www.news1.co.il/Archive/003-D-33322-00.html

shayCn

New member
פומה, אני מאמין שמיגור טרור הוא לא ספציפי

היה פעם מישהו שנחשב קיצוני בחברה הישראלית, הוא היה גם חבר כנסת, קראו לו מאיר כהנא ואולי את זוכרת את הסלוגן שהגיע שנים מאוחר יותר, 'כהנא צדק'. צדק, כי הוא היה בעד טרנספר לערביי ישראל שהתיישבו פה בתוכנו.
היום אני יותר ממאמין בסלוגן שלו, רק שזה קצת מאוחר מדי לזה. ערביי ישראל התרבו פה כמו נמלים, תסריט 'האמא הערביה' של ערפאת יימח שמו וזיכרו, התגשם הלכה למעשה.
אני לא חושב שזה מעשי להעיף מכאן 2 מיליון איש. אם היו פועלים בעניין כבר ב'48 אז אולי זה היה אפשרי, אבל היום?...נאאא
אז את רואה פומה? טרור ניתן למגר אם מעיפים מאזור ההתיישבות שלנו מוסלמים, כי מחבלים הם מוסלמים ומוסלמים הם מחבלים או משת"פים למחבלים שזה אותו דבר מבחינתי, בשני המקרים הם גורמים לאיבוד חיים של חפים מפשע. אבל כיון שמעשית אי אפשר למגר מפה מחבלים פוטנציאליים, אנחנו נתקעים במציאות של לחיות איתם. זה עצוב, אבל זה המצב ואם קהלים בחברה מזדהים איתם ברמות שהשמאל עושה ב2018, זה עצוב עוד יותר.

SupermanZW

Well-known member
גם טרנספר לא היה עוזר

רק מלחמה הייתה יכולה אולי למגר את הטרור, אבל לא מלחמה עם תגובות "מידתיות" אלא בכל הכוח, עד שלא נותרת לאוייב שום תשתית שמאפשרת מלחמה ושום נשק פרט למקלות ואבנים. סביר להניח שגם אם ישראל הייתה מגיבה לטרור במלחמה הטרור עדיין לא היה ממוגר בשל ה"מידתיות".

הסיבה שטרנספר לא היה עוזר היא שאפילו לו הייתה נמצאת מדינה שתקלוט אותם (כולם בנו על ירדן) הם עדיין היו נלחמים בישראל, אפילו משם (לאור העובדה שירדן גובלת בישראל ברור שזה היה קורה), סיבה נוספת היא שבפועל אין מדינה שהייתה מסכימה לקלוט אותם ולכן טרנספר היה מלכתחילה פתרון בלתי אפשרי.

shayCn

New member
כמו שאמרתי, אי אפשר לעשות להם טראנספר

הם התרבו ליותר מ2 מיליון איש בקירבנו, מעשית זה לא אפשרי ואפשר לקחת בחשבון גם את העובדה שאין מדינה שתסכים לקלוט 2 מיליון איש.
מלחמה גם לא משיגה תוצאות, אלא רגיעה זמנית עד הפעימה הבאה. צוק איתן הוכיחה זאת. מישהו יודע מאיפה יש להם מצבור של 150 רקטות לשלוח בלילה אחד?? צוק איתן היה אמור לגמור להם את המנהרות ולסגור להם את כל הנתיבים להשגת נשק מבחוץ. אניות "שלום" כמו המרמרה ואלו שבאו אחריה לא הורשו להכנס לגדה, אז מאיפה להם כלכך הרבה נשק??
הביטחון לא הצליח אפילו לחסל את תופעת מעיפי העפיפונים בלי "הפסקת אש", אז על מה העניין?

SupermanZW

Well-known member
זו הייתה מלחמה בעדינות (מהצד שלנו) ולא מלחמה כמו שצריך

בכלל לא ניסו להגיע להכרעה אלא הסתפקו בהפסקת אש, גם לא הרסו את כל המנהרות וכל מצבורי הנשק אלא רק חלק. עשו עבודה לא יסודית וסיימו את המלחמה מוקדם מדי. כל זה היה מכוון, לא התכוונו לעשות את זה כמו שצריך מלכתחילה.

puma141

New member
הלו שי.....

אני אתחיל מהסוף-
השמאל היום ברובו קיצוני, בעד ערבים ויותר מזה בעד מחבלים! אתה קורא את זה גם כאן...
המלכה של פריה היא נעמי חזן. פתחתי כמה הודעות בנושא שלה של BDS שוברים שתיקה שהתלוננו באום נגדנו, ועוד כאלה שמוכרים את נשמתם בזול....עבור כסף.
לא רק את נשמתם גם את המדינה הזו, תוך ניצול הדמוקרטיה לגמרי והריסתה על הדרך. ממש ככה שי וזה עוד בלשון המעטה!
קראתי אתמול שהקרן לישראל חדשה מממנת ימי נופש לפלסטינים, מכסף שלנו!
אתה מבין את זה?! אם זה לא אבסורד, וזו לא דמוקרטיה וניצולה, מה כן?
מעבר לחופש המידע שהם מנצלים כדי למכור בחול. כמובן ע"י הון עתק שמספקות להם מדינות אירופה או עשירי העולם האנטישמיים בקיצוניות ברובם.
גועל צרוף!
סליחה על הפרוט הארוך, זה נושא שלדעתי הוא בראש סדר העדיפויות צריך להיות לטיפול.

אני לא חושבת שכהנא צדק, הוא היה קיצוני מאוד וקיצוניות זה הרסני!
קיצוניות ופאנטיות בלי מחשבה על ההשלכות ובכלל, היא דבר מסוכן ולא טוב בשום מקרה.
בעיני זו גם ירידה ברמת האדם שאמורה להיות באדם. אי אפשר לנצל כח, כדי לפגוע בחלשים, זה בגדול. כי בסך הכל אתה הופך להיות כמוהם חלילה, ואז לא יצא מזה כלום בעצם כחברה. יש שם הרבה חפים מפשע.....כמו שבויים.
אבל אני כן יכולה להגיד לך, שכמתים כאן חפים מפשע, הכעס מבעיר בך את תחושת הנקמה, בלי שום רצון לנסות אפילו להרגיע את עצמך.
אלו בכלל תתי אדם מתוכנתים לרצח ברוב המקרים. אני בהחלט בעד לירות ולהרוג מחבלים באשר הם עוד לפני שהצליחו לבצע מה שרצו אם זה אפשרי.
זה באמת מורכב מאוד העזה הזאת שנפלה עלינו משום מקום וללא צדק מבחינת זיבולי השכל על כיבוש.
הדברים של עמוס עוז כ"כ סותרים אז והיום, כנראה שמילאו אותו בכסף....:) קנו את דעתו, כמו את השאר.
לפעמים אני רואה באלו אויבים גדולים בהרבה, מהאויבים שלנו. הם בפועל עוסקים בתחכום בחיסול מדינת ישראל, ובסתר כמובן... הכל בסתר. כיאה לפחדנים.

shayCn

New member
כשמתחיל ריקבון בשן, צריך לעשות עקירת שורש

וככה בדיוק עם החיות אדם האלו. חסרי חינוך, חסרי תרבות אז ניתנים בקלות להשפעה שמגיעה מהמנהיגים שוחרי המלחמה שלהם. למה ישראל לא חיסלה את מנהיגיה והנהיגה שם דמוקרטיה כמו ארה"ב בעיראק?? התשובה היא פחד. פחד מתמיד של מנהיגי ישראל מדעת הקהל העולמית. הרי הגיעו אצלנו מזמן למסקנה שאין בצד השני פרטנר, אז למה מחכים?
לגבי השמאל אצלנו, הוא כמעט לא קיים כבר. עמוס עוז, קולו חלש לעומת יוסי שריד ואורי אבנרי דאז. הגיע הזמן שיפסיקו להאשים את השמאל בכל דבר, כי העם לא קונה שיש השפעה לשמאל.

dory141

New member
תשובה

טרור אי אפשר לגמר הרמטית, מזה אפשר לשכוח. מה שכן, לקבוע כללים לניהול הסכסוך. מה עושים? מאפשרים לרשות הפלסטינית לחזור ע"ח חמאס לרצועה, מעיפים את אבו-מאזן וממנים ביטחוניסט על חשבונו לראש הרשות. למשל, מוחמד דחלאן. נכון, לא מדובר באוהב ציון (בדיוק ההיפך), אבל עם פרמגטיסט כמוהו אפשר לדבר על כללי משחק. שלום זו אכן פנטזיה למתקדמים, מסכים ב-100%. לפחות בעשורים הקרובים.
ומבחינה טקטית יומיומית- גביית מחיר ברור, איש ממפקדי הטרור לא חסין. שכל אחד מהם יידע שהוא מת חי ושמחר בבוקר הוא יכול לחטוף כדור בראש ולמות. חיסולים ממוקדים, תגובה חזקה לכל הפרת סדר. ואחרי זה עוד אומרים עליי שאני שמאלן.
בענייני בירה, נגמלתי אחרי פעם שלישית. הקאתי והרבה. זוועה עולמית.

SupermanZW

Well-known member
אני מסכים עם רוב דבריך

החלק היחיד עמו איני מסכים הוא שטרור אי אפשר למגר הרמטית, אני חושב שאפשר, אבל רק אם מוכנים למלחמה "לא מידתית" עד שלצד המובס לא נותרים אמצעים בשביל להילחם.

בנוגע להתכנות שלום במזה"ת בכלל ובישראל בפרט אני אף יותר קיצוני ממך, אני סבור שלעולם לא יהיה שם שלום.

puma141

New member
ואם אבו שיט לא רוצה לחזור? הוא גנב

מהם מספיק כסף, כדי לא לחזור לשם...
לא יודעת מי זה דחלאן, ואין לנו זכות להתערב בבחירות בעזה!
מה לנו ולהם? שיבחרו הם בדרך הטובה להם.
גביית מחיר יומיומית- יכולנו, אבל כנראה שלא כדאי לנו וכנראה שאתה לא מבין
שבמקום חמאס יכנסו לשליטה בעזה האיראנים למשל, מה שגרוע לנו.
זה שאתה רוצה שרוצח ילדים ימות, לא מעיד עליך אם אתה שמאלן או לא, בעיני לפחות...
אין קשר.

dory141

New member
אני רוצה שהוא יחזור?

זה לבחור בין דבר לחולירע, קרי חמאס ופתאח. את מי תרצי שישימו בשלטון, את אלן דרשוביץ'? אשמח לשמוע פיתרון שלך למצב.

puma141

New member
אבל זו לא בחירה שלנו! בחירה שלהם. אז מה הקשר

מה אתה רוצה או לא?
מעבר לזה כשהייתה שם הרשות הכל היה אופטימי יותר, אבל כשזה הגיע לידי ביצוע כמו שאמרה ליבני, אבו שיט תפס רגליים קרות.
אמרתי שיש לי פתרון? אין לי. אבל אני כן חושבת שלפני הכל צריך לומר את האמת להסתכל למציאות בעיניים, ואז לנסות כן להגיע לאנשהו...
לא כמו הדמיון הפורה של עמוס עוז כהודאתו, לחיות במחשבה אוטופית שהייתה רצויה אבל לא בנמצא.
במיוחד כשאנחנו שומעים על השוחד שמקבלים כל מיני אנשים בארץ, מעמותות שונאות ישראל כולל עמותות של ישראלים.
אם אחרי כל השרשורים שהבאתי בנדון העמותות האלה אתה עדיין לועג לזה, אין לי מה להסביר לך יותר.

dory141

New member
לא לעגתי, צריך לעבור לפסים מעשיים

מצד אחד, לקצץ במינון הממשלתי של הארגונים (או להפסיק אותם).
מצד שני, זו גישה נביאית שזו בחירה שלהם. בפעם האחרונה שחשבנו כך, החמאס השתלט על עזה. רוצה שזה גם יקרה ביהודה ושומרון? כל ת"א רבתי תהיה בטווח הטילים, העפיפונים והבלונים שלהם.

puma141

New member
מה ז"א? אז איך תשפיע ישראל על הבחירות בעזה? לא הבנתי...

dory141

New member
משת"פים

מה הם בדיוק יעשו וכיצד יעזרו לביצוע "הפיכת חצר" בפתח, את זה אני משאיר לטיפולו של השב"כ.

puma141

New member
הבנתי....אתה מצפה מהשבכ לקיים את הבחירות בעזה עם משתפים. :)

אוקיי דורי.

SupermanZW

Well-known member
בשביל למגר טרור צריך החלטיות, נחישות ואומץ

תכונות שלביבי אין ולכן הוא לא ימגר את הטרור.

אני לא טוען שהשמאל ימגר את הטרור, גם מנהיגי השמאל רופסים ולכן הטרור לא ימוגר ואפילו יחמיר.

E טי

New member
כבר עשינו את זה במבצע חומת מגן

פשוט צריך לחזור על אותה פעולה.
הצלחה מובטחת.

dory141

New member
מסכים ב-100% עם דבריך

ודרך אגב, בוגי שהפך ע"י נתניהו בהבל פה לשמאלן, היה המוח שמאחורי חומת מגן. אשמח לראות אותו בעתיד כראש ממשלה. הוא אדם אחראי, ציוני ואכפתי.

E טי

New member
העובדה שהיה קצין טוב לא הופכת אותו לראש ממשלה טוב

למעלה