שתי מילים - נאצים + אפרטהייד

שתי מילים - נאצים + אפרטהייד

אין במדינת ישראל נאצים .
אין במדינת ישראל אפרטהייד

שתי מילים אלו הן חוד החנית של השמאל בישראל .
מילים שהשימוש בהן נועד לזעזע . שימוש שהוא לגמרי דמגוגי ומבוסס על שקר .

dory141

New member
לא קשור לשמאל, קשור לטיפשות של אדם אחד

איש זה לא שייך, אני מקווה, לחוד החנית של העדה הדרוזית ושל נציגות המאבק. הוא חמום מוח וטיפש, אל תעשה ממנו סמל. דיכטר הוא אדם מתועב שמחוקק חוק גזעני ולא היה צריך להופיע בטקס, אבל המילים שציינת, אותן אני אפילו לא מסוגל לכתוב, מגונות וראויות שלא להיאמר. בכלל, כל אזכור מאין זה של השואה צריך להיות עבירה פלילית, כמו בגרמניה.

puma141

New member
אבל הם מקבלים מלא כסף! אז מה אכפת להם

להגיד אפרטהייד או נאצי?
ועוד שיש מטומטמים שמנסים להיות חכמים ולגבות את זה בצורות שונות ומעוותות, מבלי להתיחס לאמירות המכוערות האלה...
כי גם אותם קנן בשם האגנדה, בחינם אין כסף.

dory141

New member
רוטר זה אתר על בסיס שמועתי- אין הוכחה למימון של הקרן החדשה

ובלי קשר, אסור שזה יהיה. התבטאות כזאת צריכה להיגמר בקנס ובעבודות שירות.
מותר להגיד דברים נגד נתניהו, דיכטר, ציפי לבני, אבי גבאי וכל מחוקק אחר, בצורה עניינית ולא מכוערת. לא מחליטים, לצד זאת, שמאבק פסול, כי אחד מהמוחים איבד את שפיותו וחצה קווים אדומים שאסור לחצות.

puma141

New member
כשזו שמועה זה לא מגובה בכזו הוכחה כתבה :)

אבל תתעלם חמוד, זו רק המציאות, לא אמורה לגעת בך...

dory141

New member
המציאות היא, שאסור לזרוק לכלבים את מי שנאמן לנו

אם תשאלי אותי, זה פתח בור שלא נדע איך לצאת ממנו. דרוזים רבים לא רק שישתחררו מצה"ל או יהיו סרבני גיוס, יחברו לארגונים עוינים כמו חמאס ודאע"ש. זה האינטרס של המדינה?

puma141

New member
אף אחד לא זרק אותם לכלבים, מה זה נסחפת...

הדמיון שלך פורה מאוד......:)

אל תחליט מתוך חרדות ודמיונות שבכלל לא מציאותיים...
עובדה היא שיש דרוזים שחושבים שמה שעושה חוק הלאום, נכון.
כנראה שאותם לא הצליחו לקנות בכסף.

חחח תמשיך להתעלם מזה.

אם תבחן את מקבלי כסף מהקרן לישראל חדשה

תגלה לא רק שראשי הארגון הם שמאלנים , אלא שרוב הכסף מופנה לפעולות שהן שמאלניות מובהקות . נעמי חזן הייתה חברת כנסת מטעם מרץ ואחר כך ראש הקרן לישראל חדשה .

זכותך לחשוב אחרת ממני .

אני
מזהה פעמים רבות את השימוש במילים אלו על ידי אלו אשר מביעים עמדות שמאלניות מובהקות .
קשה מאד למצוא התבטאות של ימנונים הטוענים שמרץ למשל בעד אפרטהייד או שחברי מרץ הם נאצים .אבל להיפך זה בהחלט קיים . זה הוחדר לשיח הציבורי ויש בו שימוש מעת לעת .למשל זה מופיע הרבה בטענה שההתנחלויות הן אפרטהייד .
אני לא בטוח שלייבוביץ היה הראשון אבל הוא בהחלט מהראשונים והבולט שבין אותם ראשונים .
עמל אסאד אינו טיפש , אלא אם נסכים שגנרלים באופן כללי טפשים .

Faria

New member
כי מרצ לא בעד אפרטהייד, ומרצ לא תומכת בניאו נאצים

אז להגיד דבר כזה יהיה אידיוטי.
הימין תומך בהמשך הכיבוש - לכן הוא תומך באפרטהייד.
הימין מקיים קשרים אדוקים עם ארגונים ניאו נאצים לכן ההגדרה של תמר זנדברג לליכוד "חברים של נאצים" היא נכונה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אל תשחק אותה תמים . מרצ ושמאלנים אחרים כלל אתה כאן בפוסט הזה

מכנים את ישראל אפרטהייד . אתם גם עושים כל מאמץ לקרוא אנשי הימין נאצים . אם נדמה לך או לתמר זנדברג שלהגיד "חברים של נאצים" מנקה אותה או אחרים או אותך
אתם טועים . חברים של נאצים זה אתם .
כי
האידאולוגיה המדינית שלכם מובילה לאותו סיום שאליו רצו הנאצים להוביל את היהודים = הכחדה .

dory141

New member
ביטויים אנטישמיים והכחשת שואה

מאחמדינג'אד, הנשיא הקודם של איראן, נמנע מלראות את מונדיאל 2006, בגלל הביטויים האנטישמיים שהשמיע וכן הכחשת השואה.

Faria

New member
זה אולי

אבל מפה ועד שבגרמניה "כל אזכור של השואר" זאת עבירה?

dory141

New member
לא ראיתי את החוק כלשונו

מכר שגר בגרמניה אמר לי את זה.

Faria

New member
גם העניין של אחמדיניג'אד במונדיאל נראה לי מפוקפק

dory141

New member
במקרה אני זוכר את זה היטב

צבי יחזקאלי (אז עדיין חילוני) שידר את זה בלונדון וקירשנבאום. הוא אמר בדיוק את מה שאמרתי עכשיו.

Faria

New member
חיפשתי מעט באינטרנט

לא מצאתי שום ידיעה בנושא.
הכי קרוב שראיתי זה שמרכז ויזנטל שלח בקשה כזאת לממשלת גרמניה. אפילו ראיתי כתבות שדיברו על כך שיהיו הפגנות ומחאות נגדו מצד אירנים בגרמניה אם יבוא. אבל בשום מקום לא מצאתי שום הודעה רשמית שממשלת גרמניה לא תאפשר לו להכנס.

למעלה