מחאת הדרוזים = בכיסוי מלא של הקרן לישראל חדשה ושתי"ל.

puma141

New member
מחאת הדרוזים = בכיסוי מלא של הקרן לישראל חדשה ושתי"ל.

כמה לא מפליא.....:) כמה צפוי.
איפה התקשורת "לנפח" את העניין? איפה אמירות האמת?
אז מחר יש הפגנה מאוד יקרה! במימון האיחוד האירופי, הקרן להשמדת ישראל-בפועל!, ועוד שכמותם.
מעניין כמה קיבל הקצין שקרא לישראל "אפרטהייד" ככותרת למדינות אירופה.
הם קונים אנשים בכסף! אתם שומעים? האיחוד האירופי מ מ מ ן את ההפגנה מחר והקרן המסריחה הזו.
עד שלא תיפסק קניית ומכירת ישראל בכסף, ללא קשר לאובייקטיביות או דעות מתוך חופש הביטוי, נתניהו בדרך הנכונה.
שיהיה קיצוני-כמו העמותות והאיחודים האלה שהם קיצונים לכיוון הכחדת ישראל, לא פחות, ושימשיך לעושת דברים וחוקים שישבשו את התכנית הסמויה והנבזית שלהם.
אותה תכנית שלא נגלית בתקשורת הישראלית המשתפית, שמטרתה להוריד את נתניהו- גם במחיר מכירת מדינת ישראל.
מי שלא מבין את זה, הוא אדיוט רדוד בעיני. מתחסד מבוהל וחלש.

הדרוזים תרמו ותורמים המון למדינה הזו מכל הלב. מדינת ישראל מכירה בזה ועוזרת להם ככל האפשר, ואם אפשר אז שנעזור יותר.
אם היו באים ואומרים שמנסים לקנות אותם ואת "דעתם" בכסף, היה להם גיבוי גדול מאוד מאזרחי המדינה שמכירים לחלוטין בתרומתם.
אבל לא, הם בחרו להכפיש אותנו בעולם בהתאם להוראות שקיבלו מהקרן ומגורמים כמוה, בעד תשלום-כמובן!
הכל בסתר, הכל בהחבא בגיבוי התקשורת העוינת למדינה הזו שאני מניחה שחלק ממנה מקבלים גם הון.
השעה היא שעת מלחמה קרה בין אירגוני שמאל קיצוני שבונים הון ע"ח האזרחים בישראל, כלל המשפחות שלהם שעומדות למכירה מבחינתם. אז כסף קונה הכל, זו רק שאלה של מחיר?!

מדינה למכירה! לכל המרבה במחיר.........זו השיטה.
מחזקת את ידי נתניהו לביעור הנגע העויין פה, שכמו שרואים צועד כמו להקת כרישים ששוחים אל החוף, אל מותם......
הטיפשות המרירות והרוע בהתגלמותם.

הולכים ל"הפגנה" במתכונת הזו? :)

http://rotter.net/forum/scoops1/491977.shtml

puma141

New member
חלק מהמימון: משפחת ש ו ק ן, אונסקו,האיחוד האירופי, הקרן לישר

חדשה, ועוד.............................................................. :)

תופעה אובססיבית, ושלא יטעו אתכם ב"חופש ביטוי", "עוולות", "אפרטהייד",
כסף- כמניע להגשמת רוע. צביעות שקרים וחתירה אובססיבית להרס.

dory141

New member
תסלחי לי מאוד

מותר להחליף שלטון במדינה הזאת. מה שכן אסור, זה לקרוא לדיכטר נאצי וכלב. את זה אני מוקיע מכל וכל, מקסימום אידיוט או מושחת (כי זה מי שהוא). חוק הלאום שלו זה הסוף של ביבי, הלוואי.

puma141

New member
מותר ורצוי להחליף שלטון- בצורה ד מ ו ק ר ט י ת. לא בדיקטטןרה

מעוותת ומפותלת, שקרית ומושחתת.
אפשר ורצוי להתווכח על השלטון, אבל לא בדרך שזה קורה כרגע, במניפולציות ותוך כדי תשלום עבור דעות ועבור השפעה מבפנים.
נמאס לי להסביר לך את עצמי כל הזמן, ואתה נשאר באותה מנטרה לא כדעה, אלא
כאילו אתה לא מבין מה קורה פה בכלל.
לא מבין מה אני כותבת....
הם קונים את מוסדות הדמוקרטיה במדינה, וזה בלשון המעטה.
שוקן רץ לפרסם באנגלית את ההכפשות והשקרים שלו בראש חוצות בעולם. למה?
כי המטרה של הסוטה החולה והשקרן הזה, שמנצל קטינים תחת מרותו שונא את המקום הזה ןמעדיף את אבו שקר בשלטון ישראל.

dory141

New member
מה לא דמוקרטי בלהפגין?

ואגב, אני בכלל לא קורא את הארץ, חוץ מהקטע של הספורט. אני מקוראי ידיעות ו-YNET. חוץ מזה, אפשר להיות עבריין מין וימני, עייני ערך משה קצב. בחיי שאם היה חוקי, הייתי מוריד לו את הראש ומעיף את הפסל שלו ממשכן הנשיאות לחירייה או לתל ברוך.

puma141

New member
איפה ראית שכתבתי או רמזתי שלא דמורטי להפגין?

dory141

New member
תסתכלי בכותרת של הפוסט הנוכחי, שאת חיברת בעצמך

אם לשיטתך כמובן, הקרן החדשה עומדת מאחורי המימון של העצרת, הרי שהיא לא לגיטימית. או שטעיתי? אגב, כפי שכתבו למטה, אין דבר כזה, תקשורת אובייקטיבית. מעולם לא הייתה. מנגד, שאלה: למה זה היה הוגן, ברור ומוצדק לקרוא לאולמרט להתפטר לאחר שהצליח להצית את הדרום ואת הצפון בתוך שנתיים; ונתניהו, שמהסס מול הטרור ומנהל את הממשלה בצורה שמאלנית להחריד, חסין מביקורת? כדאי שתומכיו ישאלו את השאלה וגם יענו, כדי שנדע.

poseidon111

Active member
אני נאלץ לקרוא לכלב בשמו" זה פוסט מתלהם, שטוח ומאוד מעליב

את הדרוזים".
גם אם אני מוריד את הפאתוס וההיסטריה ומתרכז רק ברעיון הרי שהוא חסר הגיון לחלוטין. פשוט הריגת השליח במקום להתרכז במהות.
אז מה את בעצם אומרת, לא משנה מה מטרת ההפגנה, לא משנה שאולי יש משהו בתחושת הפגיעה של הדרוזים, משנה לי מי משלם עבור האוטובוסים שבהם יגיעו המפגינים. חשוב לך שהקרן החדשה עוזרת לדרוזים ולכן כל העניין הוא אנטי ציוני.
כמה קל, כמה שטוח וכמה מתלהם. אם זה כך למה את לא קופצת על ארגוני הנשים המוכות שגם ממומנות על ידי אותה קרן? למה לא לקפוץ על מועצות מקומיות שנעזרות בקרן למימון מתנס'ים? גם הם שמאל אנטי ציוני רק מכיון שנעזר בקרן המשוקצת?
אין לך יכולת להפריד בין הפעילות הפוליטית שאכן לעיתים קרובות היא משוקצת
לבין הפעילות החברתית שלהם?
עשית מהדרוזים חבורה של מטומטמים שנדחפים ומוסתים על ידי הקרן כאילו אין להם דעה משלהם והם " הם בחרו להכפיש אותנו בעולם בהתאם להוראות שקיבלו מהקרן ומגורמים כמוה". זו התודה שלך לדרוזים, לעשות מכולם בובות חסרות דעה? אז דעי לך, הדרוזים הם ימנים והם שמאל מתון אבל אף אחד מהם לא שמאל קיצוני.
עכשיו, אם היית מסתכלת טוב טוב על הלינק שאת הבאת היית רואה בתיאור שלו את העניין הבא: " ומטרתה
"קידום קמפיינים דיגטליים בכל נושא שחשוב לשמאל האנטי ציוני"...
את מבינה את האבסורד בהקשר שעשית? כל אלו שחושבים שאכן יש בעיה עם החוק, כל אלו שחושבים שהדרוזים צודקים, כל המפקדים בצהל, כל אזרח פשוט
שחושב שאכן יש עיוות עם החוק, כולם הם חלק מהקמפיין האנטי ציוני?
שוב פעם "אם אתה מתנגד לביבי אתה שמאל קיצוני כי אחרת לא היית מפגין נגד החלטתו"? איפה ההגיון הלך לאיבוד ובמקומו הגיעה ההתלהמות? מתי זה קרה?
הדובדבן בפוסט שלך מגיע דווקא באמצע :"מעניין כמה קיבל הקצין שקרא לישראל "אפרטהייד" ככותרת למדינות אירופה".
הקצין הוא תת-אלוף. היה כדאי שתבדקי מה עשה בצבא ומה היתה תרומתו למדינה
לפני שאת מאשימה אותו בקבלת שוחד על מנת ללכלך את שם המדינה.
כל כך קל להשמיץ, כל כך קל להאשים ולנסות לעשות ממנו סוג של בוגד בשביל בצע כסף (בדיוק על זה מוגשות תביעות של לשון הרע כנגד טוקבקיסטים).
מה אגיד, נתניהו לא פגע בעדה הזו כמו שאת פגעת בה בפוסט הזה בהתיחסותך אליהם כאל חבורה של רפי שכל המוכנים להשמיץ את המדינה תמורת שוחד.

אז לכבוד זאת הנה עוד קבוצה של שמאלנים קיצונים החושבת שמאבק הדרוזים מוצדק. קיצונים שמאלנים מסוכנים!
https://www.mako.co.il/news-militar...61004.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1434139730

בתשובה לשאלתך בסוף, אם היה מתאפשר לי הייתי נוסע בחדווה ותחושה של רצון לתקן עוול.

puma141

New member
כתבת יותר מידי לטעמי ואין לי

זמן או חשק לקרוא את כל זה כרגע.
קראתי מעט מההתחלה, ולזה אתיחס. אם יהיה לי מה להוסיף אוסיף לייטר.

יש תמונה שטוחה כפי שאני קוראת בפתיח שלך, ויש תמונה רחבה.
יש גם סדר עדיפויות של הפרטים והנושאים בתוך אותה תמונה רחבה וכוללת.
על פי התיחסותך הראשונית ממה שקראתי בהתחלה, אתה לוקח את הנושא ומנתק אותו מהתמונה הרחבה של המציאות.
הכל קשור להכל, בעיקא כשיש מעורבות של אלו המוערים ובוגדים במדינה. זה כבר אומר ה מ ו ן מבחינתי.
האינורס שלהם כספי, האינטרס שלי זו המדינה שלי ומה עומד על הפרק.
כלומר ניגוד אינטרסים מוחלט, ומבוכן מהצד השני.

קראתי עוד משהו כעת הסוף, לגבי הקצין.
דווקא מעריכה אותו מאוד, בניגוד למשל לאמנון אברמוביץ הכתב הנאלח והדוחה בדעותיו וצביעותו.
אבל המצב השתנה. כנראה שאת כל אחד אפשר לקנות בכסף, בלי קשר להערכתי על מעשיו.
מותר לי לבקר אותו. ביקורתי זו הייתה בלשון המעטה.
הרבה אנשים נקנים פה בכסף בתקופה המסוכנת הזו, ושום דברי התחסדות צבועים לא ישנו את העובדה המוגמרת הזו.
עשה ריסטארט לדעותיך, או לפחות ריענון.

puma141

New member
מזל שלא קראתי...:) כתב אישום נגדי כתבת.

בלי קשר לכלום ושום דבר.
נקודת המבט השטחים והתוקפנית שלך, שמנסה לתקוף אישית ולהוריד את הכותב העונה לך, לא עובד עלי....
נקודות המבט שלך ושלי על דברים שונים בץכלית, לשמחת שנינו אני מניחה.

בלי לפגןע אני חושבת שקשה מאוד לשוחח איתך, אתה מביא את הדברים למקום הכי לא מהותי שלהם.

poseidon111

Active member
את חושבת? בגלל זה לא התייחסת לשום דבר מהותי שבו עוסק

הפוסט?
יש שם שש נקודות ענייניות לפחות שבהם עוסקת הודעתי אבל את רואה זאת ככתב אישום
כנגדך במקום "להתיחס לתמונה הרחבה" ולראות שאת מייצגת גישה של חלק בציבוריות, גישה מסוכנת. על זה הודעתי.
טוב שלא כתבת גם לי שאין טעם כי אי אפשר לשכנע שמאלני קיצוני.
וכן, לאנשים מסויימים מאוד קשה לשוחח איתי וזו נקודה לזכותי.

puma141

New member
חחחחח הכל לזכותך ןאתה גם

צודק בהכל, טוב?
התמונה הרחבה שלך, היא תקיפה. אני משערת שאתה מרצה את מי שצריך מבחינתך. :)
העיקר שאתה מרגיש טוב עם זה.

זהו בדיוק . קציני צהל הבכירים בהווה ובעבר + קציני משטרה ושבכ

הבכירים הם לא ציונים . זו עובדה שהיא תוצאה של ההגדרה של הציונות . זו עובדה המשקפת את מהלכיהם הציבוריים מחוץ למדים . זו תוצאה של עבודתם היום-יומית בצל אמנת ז'נבה ומורא בגץ .

dory141

New member
וואו, איך הגעת לשם?

לפי משנתך, אלאור אזריה צריך לקבל פרס ישראל, פרס ביאליק ופרס נובל.

כאשר תכתוב לנושא תקבל תשובה .

הקצונה הבכירה של צהל , משטרה , שב"ס , שבכ = אינם ציונים .
אם תרצה תוכיח שהם כן .

אלאור עזריה לא שייך להגדרת הציונות . גם פרס ביאליק ופרס נובל לא שייכים לנושא .

מי שבוחר את אתר רוטר כמקור מידע מהימן

סופו לגלוש להכללות (תמונה רחבה, צרה,עקומה ישרה וכו)

גם בידיעות אחרונות ובמקורות אחרים יש מידע על מקורות המימון (אגב אחרים! אבל זה לא חשוב).

כולל התייחסויות שונות של גורמים שונים בתוך העדה הדרוזית (כן- גם הדרוזים אינם מקשה אחת) -לגבי תמיכה כלכלית של גופים שונים.

אבל גם אם אלך לשיטתך וכל מחאת הדרוזים נגד חוק הלאום היהודי כולה קונספירציה מתוכננת וממונת על ידי השמאל המשוקץ, וגם אם כל תומכי המחאה, לא ידעו בכלל על מה הם חותמים כפי שטענת לפני מספר ימים וגם אם......

עדיין נשאר חוק הלאום פוגעני (במקרה הטוב בשגגה, ובמקרה הנבזי במכוון ) ויכול להצית חבית חומר נפץ (אם זה מה שחשים הדרוזים, מה עם הבדואים, ערבי עכו, יפו.... וכן הלאה).

puma141

New member
אתר אמין מאוד רוטר, בתנאי שיש

אינטליגנציה מינימלית, לברור מה נכון ומה פחות. :)
ממש מינימלית. בעיקר כשיש כתבה מקורית-באנגלית.
אבל מי שרוצה לבוז לאתר כלשהו, רק כי הוא מגבה צד כלשהו, ואובייקטיביות לא מעניינת אותו, או אז נכון מה שכתבת.

חחח לא ייאמן! את כותבת על הכללות אבל מכלילה ושוללת כל כתבה ב"רוטר".
יאללה שיהיה! תהנו מהאשליה הזו של מחיקת חלק גדול מהמציאות.

SORRY . חוק הלאום אינו פוגעני .

לדעתי
חלק קיצוני בעדה הדרוזית רואה פגיעה בהם ולא היא . אנשים אלה סחפו רבים בעדה בעקבותיהם , כאשר מצוקות כלכליות מסויימות אצלם היו הקרקע הפוריה לקליטת הטיעון של אותם דרוזים קיצוניים .
אבל אסור לשכוח
הדרוזים בחרו לשרת במסגרות צבאיות , משטרה , משמר הגבול , שב"ס ושבכ . הדרוזים בחרו להמנע מבניית רבי קומות בדיוק כמו שהמוסלמים בישראל בחרו לבנות נמוך . הדרוזים בחרו להמעיט ברכישת קשת רחבה של השכלה אקדמית ופרנסה בתחומים אלה . הדרוזים בחרו מסיבות אסטרטגיות מסורתיות לגור במקומות הקשים לגישה וקלים להגנה . לכן בהכרך הם סובלים ממחלות חברתיות האופייניות לפריפריות .

dory141

New member

למעלה