משהו שכתבתי, משתפת גם כאן:

einat162

New member
משהו שכתבתי, משתפת גם כאן:

לא אכפת לי מי היה אבא שלך, מה הטייטל שלך, כמה כסף יש לך, ועם מי אתה עושה סלפי- אם אתה מרשה לעצמך להגיד לאדם אחר "את אפס את כלום" רק כי אתה יכול, כי אתה נהנה מזה- אתה לא שונה בהרבה מהארווי ויינשטיין .
הוא שלף את הזין, אתה שולף משהו חוקי יותר. אבל גם אתה תיפול מתישהו, כי אתה כל כך בטוח שאי אפשר לגעת בך וזה מנפח אותך יותר, ואתה תעשה טעות או תתעסק עם מישהו שיקפוץ לו הפיוז, מישהו ש"לא נראה כזה".
לא אני, לא היום- אבל מתישהו, כי זה לא רק איתי, וכולם יודעים.
וכשזה יקרה כולם יעשו את ההצגה שמצופה מהם, בשביל האחרים, כי יש להם תוכניות לטווח הארוך והם מפחדים או לוקחים את זה כחלק מהעסק, כי Boys will be boys ואין מה לעשות. ובינתיים אני פה, וכל יום שעובר זה ניצחון קטן כי אני עדיין פה ויש לי סיכוי לראות את זה קורה (גם אחרי/ מחוץ למסגרת- בחיים) . אולי אני אלך לפניך ואולי אתה לפני - אבל המוות לא משנה את מי שהיית, לא בציבורי ולא בפרטי. בינתיים אני כאן, תוקעת אצבע משולשת לקיום שלך.

dory141

New member
זה מקרי אמיתי?

התלוננת עליו "בזמן אמת"? אני יכול להגיד לך כך- אם מי שזה לא יהיה עשה לך מה שאת מייחסת לו, ויש לך הוכחות כלשהן, לכלא ולהרבה שנים.

einat162

New member
כן. אין לי הוכחות חוץ ממילה שלי, ואנשים שמעו אבל יגבו אותו

מאשר אותי.
זה בעיה כי אותו אדם הוא עו"ד- בתכל'ס לא נראה לי אפילו שזאת עבירה על החוק.

einat162

New member
- בוא נגיד שגם מהמערכת עצמה מעדיפים להאשים אותי

אני מגחכת כל פעם שאני רואה את ה"חוק נגד הטרדה מינית" ומי ה"אחראי המשרדי" שתלוי במטבחים. אם זה המצב עם משהו שהוא לא הטרדה מינית, אני רק מצטערת על מי שכן מותקפת .

poseidon111

Active member
לא הבנתי, הפוסט הזה נכתב כי הוא אמר לך שאת אפס?

הפוסט הזה נכתב כי נפגעת מהאמירה שלו?
הפוסט נכתב כי את מלינה על נימוסיו?

einat162

New member
זה לא מקרה בודד, אבל כן- זה כן עניין של שליטה

מה שנוסף לפלטפורמה אחרת שהעליתי, ובה יש אפשרות עריכה זה שהוא סיים ב "למה את כל כך ממהרת? בכל מקרה אין לך חיים".

dory141

New member
יש הבדל בין הטרדה להשפלה

האפס זה הוא,שהוא מתנהג ככה. אולי את לא האדם המתאים למשרה, אבל הוא לא מנהל טוב. להיפך, ממש גרוע.

einat162

New member
הוא לא הבוס הישיר שלי, ואלו דברים שחוזרים על עצמם

לא רק איתי

dory141

New member
שתי אופציות ראשיות- עימות או בריחה

או שאת מחליטה להתעמת, גם במחיר יצירת אויבים מהמשרד, או שאת מחליפה מקום עבודה. יש גם אפשרות של הזמנת רוצח שכיר (או לפחות גורם מאיים), אבל בשלב זה הייתי מסתפק באחת מהשתיים האלה, בהתאם לנטייתך הטבעית.

shayCn

New member
בארה"ב היא היתה יכולה להדפיס M16 בבית

ואח"כ תופרת אותו במשרד..כמו ברמבו כשסטאלון חוזר מוייטנאם למפקדה ומפרק ביריות את כל המשרדים והמחשבים שם.
חס וחלילה, לא קורא כאן לאלימות..
&nbsp

dory141

New member
אם זה היה עד לפני 3 שנים, היה לי פיתרון

חבר טוב, שהספיק להגר לפלורידה, עבר בחייו "2 תקופות שיער". באחרונה שבהן, הוא לא הסתפר (ובניגוד לראשונה, גם גידל זקן מפואר) במשך קרוב ל-3 שנים. מספיק מבט אחד והבוס שלה היה בורח. אגב, היום, הוא נראה נורמלי לגמרי. הערה- הוא לא.

einat162

New member
M16 לא ..

אולי דמוי גלוק, אבל גם הוא היה מתחרבש אחרי כמה יריות (ממש בלי קשר למקרה הנ"ל- אני מתעניינת במכניקה של דברים).

poseidon111

Active member
אז הוא אדם עם מינוס בנימוסים. לא מתרגש מזה, לא חושב שמישהו

צריך להתרגש מזה. זה המחיר של לחיות בקרב אנשים.
חלקם לא ממש סימפטים או אפילו בהמיים.
אז מה?

נכון, ככה זה, ולפעמים למדתי מפי גסי רוח לא מעט.

ויש גם כאלה שמלבד גסות רוח אין בהם מאומה - ואלה הכי מסכנים.

לא בטוחה שהבנתי את הפוסט

מישהו (הבוס שלך?) אמר לך " את אפס , את כלום"

לא ברור מה הוא שולף חוקי יותר ? (מה הכוונה שולף? מה חוקי ?)

למה אי אפשר לגעת בו אם הוא עושה דברים לא חוקיים(או חצי חוקיים או רבע חוקיים?)
לאן הוא ילך? או הכוונה שלך כשהוא יפול? כי--- .....
מי ילך קודם (עכשיו במובן מוות? )
בקיצור
אפשר תרגום בגוף הסרט למתקשים?

einat162

New member
תרגום -

הועלה בפייסבוק במקור - ככה שמי שיודע ומכיר, מבין קצת יותר.
הכוונה ב"ליפול" יכולה להיות אחת משתי החלופות (הגאווה שהוא לא נתפס עם הזמן תגרום לו לעשות משהו יותר חמור, כמו הטרדה מינית- ועל זה לא ימחלו לו, וגם שהוא יסתבך עם מישהו שיסגור איתו עסק, היו מקרים דומים).

אולי הלכת קצת רחוק

בן אדם שאיתך בעבודה
מגעיל
בוטה
איכסה באופן כללי ביחסי האנוש שלו.

איך זה הגיע
לכך ששתי חלופות -אחת שהוא יטריד מינית?
והשנייה- שמישהו יסגור איתו חשבון?
יכול גם להיות שהוא ימשיך להיות איש מגעיל יהיר ומחזיק מעצמו, ימשיך להעליב את זולתו ---עד שיפרוש לפנסיה.

einat162

New member
טיפוס שנהנה להשפיל- יכול מאוד להסלים

אם מצליח לו, ולא עושים נגדו כלום (היו עוד מקרים ששמעתי עליהם).
ומי המטרות המועדפות? מי שנראה תמים, כזה שלא מסוגל לדבר להעלות דברים, כזה שלא יהיה אלים .
יכול להיות שימשיך ככה עד לפנסיה.

dory141

New member
זהו, היית צריכה לכתוב בשפה קצת יותר מפורשת

ככה היו נחסכות הרבה אי הבנות. אגב, מה את אומרת על המקרה של איתן ברושי? אם היית אבי גבאי, היית מבררת קודם איתו האם עשה מה שעשה או ישר מכתירה אותו כעבריין מין, כפי שקרה בעצם?

einat162

New member
בכוונה נמנעתי מכתיבה מפורשת מידי

כי אלא אם אני מחליטה לעשות מעשה- לקום ולרצוח, לא שווה לי להגרר לכלא ומשפט

למעלה