סופסוף ריאליטי עם תוכן ולא אותו שקר שחוזר על עצמו

shayCn

New member
סופסוף ריאליטי עם תוכן ולא אותו שקר שחוזר על עצמו

מחר אחרי החדשות ברשת 12, נינג'ה ישראל. הריאליטי של המסלול מכשולים.
ולא, זה לא המשימות המעפנות של המרוץ למיליון או הכוונה הטובה של הישרדות שהתערבבה עם פוליטיקות לא קשורות והתערבות של ההפקה.
הפעם זה נראה שאנשים יבחרו על פי היכולות שלהם.

ליצנציה פואטיקה שמורה גם לסדרות ריאליטי, מיטב השיר כיזבו.

השאלה מה יותר מעניין - הבדיה או האמת.

dory141

New member
ריאליטי מעולם לא דיבר אליי

מי שרוצה, אדרבא, שייהנה.

shayCn

New member
נהניתי חוץ מהסבל שנקרא אסי עזר

עוד יגיע היום שיפרסמו מחקר שמראה איך הוא מוריד את רמת האייקיו בישראל..
כמה שטויות יוצאות לו מהפה, זה לא יאומן. הורס כל ריאליטי שנקלע לדרכו.
ראיתי את הפורמט האמריקאי, המנחים שם כמו שופטי ספורט. שוויוניים ועם זאת יודעים לא להתבלט. המצלמות בקושי מראים אותם ואם כן, אז בחלון קטן בצד.
אצל עזר זה הפוך. הוא חושב שהוא הפורמט והמתמודדים הם בדרך אגב נקלעו לתכנית 'שלו'. והבדיחות שלו הם בדרך כלל ירידות על שאר המתמודדים ועל רותם סלע וניב ריסקין.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
האמת שאפשר לוותר על עזר ולהותיר רק את רסקין.

shayCn

New member
אני בעד לוותר על שניהם

לתת לאנשים חדשים מקום בטלויזיה. את רסקין אני רואה כל בוקר, ובוא נגיד, הוא דיי קומסי קומסה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה שאיני אוהב במיוחד בתכניות הבוקר של הקומסי קומסה הזה...
זה קטע השותפים שהוא מביא. המחייכת הנצחית ההיא. אשתו של סטיב.. ועוד כמה.. ודווקא אתמול הוא היה די סביר. אבל מצידי.. שיתנו צ'אנס גם לאחרים. אין לי בעיה עם זה. והכחמות של עזר באמת שלא "עושות לי את זה". לא אהבתי אותו העוזר של ארז טל באח הגדול ופחות נחמדה בעיניי ההנחיה שלו עם רותם סלע, שגם כפרזנטורית של טורנדו רק מעצבנת אותי.

shayCn

New member
נכון, לגמרי אורחים הזויים הוא מביא

זו לא רק מירי החייכנית הניצחית חסרת התוכן, אלו גם צמד השובי-דובי בימי חמישי והמתלקק עם הפפיון שהוא גם בן בריתו לשעבר של ביבי ויש גם את ההיא עם הרעמת שיער אריה..אולי מנסים לשדך לדץ מתולתלת בלונדינית תואמת?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
נכון. אבל האמת היא שאני אוהב גם את תחרויות השירה, גם אם איני
מתעלף לפעמים משיקולי השופטים. זה 'סתם' יפה, ואגב, מפתיע אותי בכל פעם מחדש, להיווכח כמה כישרונות צעירים יש בארץ הקטנה הזו....

ת'אמת? לא שרדתי

אנשים עם כושר ספורטיבי עושים מסלול מכשולים
ובודקים מי יפול קודם למים?
מה הרעיון?
(מודה על האמת ראיתי מאד בחפוז, לא כל כך הבנתי אחרי האדם השלישי מה הרעיון, זפזפתי וחזרתי שוב לאדם ה10 וזה היה אותו דבר)
או שפספסתי משהו אמיתי כאן?

למעלה