היום הפגנת הלהטב'ים. אין הרבה הפגנות יותר מוצדקות ממנה.

poseidon111

Active member
היום הפגנת הלהטב'ים. אין הרבה הפגנות יותר מוצדקות ממנה.

קבוצה של אנשים, קבוצה ענקית של אנשים, מכל שדרות החברה
שאין קריטריונים בכדי "להתקבל" לחבורה פרט למשיכתם לבני מינם.
"הפשע הנורא" הזה מבדל אותם מהאחרים ומונע מהם לחיות את חייהם
כפי שאני, אתה ואת חיים.
את הדבר הבסיסי ביותר, ילדים, מונעים מהם ברגל גסה. הם לא מבקשים זכויות יתר, לא מבקשים תוספות שכר, לא מבקשים חופשות
ואפילו לא מבקשים הקלות במס או מענקים. כל שהם מבקשים הוא שיתנו להם את הזכויות שיש לאחרים.
הם לא משתמטים מחובות ולא משתמטים מלהיות פרודוקטיביים לחברה, זה לא הסיפור כמו מגזר אחר, כן זה שמשתמט אך מקושר היטיב לשלטון ומקבל את כל אשר יחפוץ ומעבר לזה.
זה לא כאן. מדובר בחייל, במפקד, ברופא, במרצה, בגננת ובפועל הבניין,
אשר חיים נושמים אוכלים והולכים לשירותים כמו כולנו רק שבערב
במקום לבלות עם המין השני מבלים עם בני זוגם.
אין להם קרניים והם אפילו לא מפיצים מחלות, הם חד מיניים.
זה המבדיל אותם מאחרים, מבדיל כמובן בהסתייגות. הרי זה לא משפיע על החיים שלי או של אחרים מה הם עושים ועם מי הם עושים את מה שכולנו עושים בחדרי חדרים.
אבל מה, ישנו מגזר של אנשים חשוכים, אנשים עם כיפה גדולה על הראש שבשבילם הם השטן בהתגלמותו. "הם פוגעים ביהדות" נשמעת הצריחה באידיש. היום זה הם מחר זה אלו שלא מקיימים את שמירת השבת ומחרתיים זה כל מי שאינו חרד כמוהם.
אליהם מצטרפים כמובן כל הטרמפיסטים שמצאו אנשים שנתפסים כחלשים מהם. סוף סוף יש על מי לרדת ולמי לבוז בכדי להרגיש יותר שייך, יותר מאצ'ו ישראלי.
המצחיק הוא שחלק לא קטן מאותם אנשים שמתנגדים למשפחות חד הוריות או אפילו לאימוץ חד הורי בטענה שילדים צריכים הורים סטרייטים הם אנשים שהתחתנו התגרשו התחתנו ושוב התגרשו בהותירם ילדים ללא דמות אב, ילדים שניתקו קשרים וילדים שישנאו לעד את ההורה.
הם המטיפים איך צריכה להראות משפחה!
הם כל כך עלובים, דמויות הפח הללו, שאפילו ללעוג להם זה פרס.
פרס בעצם ההכרה שיש להם זכות להטיף למישהו אחר לנוכח הקיום העלוב והכשלוני עד לעצם יום זה.

כל מי שזכויות אדם הוא נושא חשוב עבורו חייב למחות על העוול ולפעול לתיקונו.

חולשה ותוצאותיה אינם "עוול" .

הלהטבים יקבלו את זכויותיהם על פי כוחם .
כי
כל מה שהלהטבים צריכים לעשות כדי לקבל את מלוא הזכויות זה להיות חזקים במידה הנחוצה . מיעוטים אחרים בישראל קיבלו את כל דרישותיהם בגלל כוחם . אני מעריך שהלהטבים לא מספיק חזקים ולכן הם סובלים .

poseidon111

Active member
אז אם כך אין לכעוס על המצב בו מיעוט של חרדים כופה את אורח

חייו על הרוב. יש להם את הכוח.
זכויות אדם אינם עניין של חברה מתוקנת אלא עניין של קרבה לממשל, כך הלוגיקה שלך. זה נכון בפועל אבל שגוי במהותו.
דרך אגב, לא הבנת שכל הפוסט שלי הוא לא ענין של הלהטב'ים אלא ענין של כלל החברה ששואפת להיות מתוקנת?
זה לא קשור לכוח אלא לאיזו חברה אנחנו רוצים להיות, חברה מערבית או חברה
של מדינות הסהרה. אנחנו הסטרייטים צריכים לשלב ידיים עימם כי זו לא מלחמה שלהם כנגדנו אלא זו מלחמה שלנו כנגד היסודות הפונדמנטליסטים שמחריבים כל חלקה טובה.

המממממ........ בוא נחשוב קצת

האם אני כועס ? לא . אני מבין את מאזן הכוחות . אי אפשר לכעוס כשמבינים .
חברה מתוקנת ? בוודאי . זו החברה שאני רוצה לחיות בה . לדעתי לא זאת רוצים ה
.
אבל מלבד רצוני בחברה מתוקנת אני רוצה בקיומו של עם ישראל . לא סתם קיומו במצבו העכשווי , אלא בהתאוששותו . זה עבורי חשוב יותר מהצורה המערבית או האפריקאית# של החברה בישראל .
אחד הדברים החשובים שלמדתי מדרווין זה "התאמה למצב הקיים" . המצב הקיים בישראל והמצב הקיים של העם היהודי שונים מהמצב הקיים בקנדה- ארהב- UK- צרפת- בלגיה . מזה אני מסיק שלא בטוח כלל שסגנון החיים המערבי הוא האופטימאלי עבור ישראל . זה גם אומר שוינסטון צ'רצ'יל טועה בטענתו לגבי הדמוקרטיה למשל .
#מדינות הסהרה הן באפריקה .

poseidon111

Active member
בוא נחשוב אתה מציע, אז בוא:

1. בהתחשב בעובדה שהומוסקסואלים היו בין היהודים מאז ומעולם אתה יכול לציין מתי זה פגע בהתרבות של עם ישראל כשאתה מציין : "אני רוצה בקיומו של עם ישראל . לא סתם קיומו במצבו העכשווי , אלא בהתאוששותו"...
אתה לא סתם מציין זאת אלא כותב זאת בהקשר של " זה עבורי חשוב יותר מהצורה המערבית או האפריקאית# של החברה בישראל" . אז לא, שני המושגים אינם באים אחד על חשבון השני וכאחד שמבין סתגלנות מהי אתה בטח אמור לדעת שהמין האנושי מסתדר עם זה וממשיך להתפתח ולגדול.
2. המצב שבו אנו נמצאים הוא מצב שבו אנחנו בחרנו להיות וממשיכים לבחור.
הטמענו במדינה את התרבות המערבית ובעזרתה הפכנו להיות המעצמה האזורית, המדינה שהיא אי בים ולא גל חולף. נאמץ את הצעתך המרומזת ונשקע לתוך אבדון מזרח תיכוני כמקובל אצל שכנינו.
3. מדינות הסהרה הן באפריקה??
תודה על הניוז-פלאש. הייתי משוכנע שסהרה בכלל במזרח אסיה או במילים אחרות,
מה היתה אמורה להיות ההערה הזו?

SupermanZW

Well-known member
התרבות בישראל אינה תרבות מערבית

זה מה שהיית רוצה שיהיה אבל זה רחוק מאוד מהמציאות.

הבן, Wishful thinking אינה מציאות.

1-2-3

1- המין האנושי גדל אבל היהודים פחתו . מאה השנים האחרונות פחתו במספר המוחלט ולאורך ההיסטוריה פחתו באחוזים . מ-3% בימי בית שני עד 0.2% היום .
2 - מעמצה אזורית כן אבל מיספרית אנחנו בצרות . ערביי פלסטין מ-400.000 ל-8.000.000 . המצרים מ-17 מיליון ל-105 מיליון הסורים מ-3 מיליון ל-16 מיליון אחרי ש-6 מיליון נעשו פליטים . בנקודת זמן עתידית תהייה לזה תוצאה רעה עבור ישראל .
3 - היות ואני כתבתי אפריקה ואתה כתבת סהרה אז ייצרתי קשר .

poseidon111

Active member
כדאי מאוד שתתחיל להיות ברור בהודעותיך. כך למשל המספרים

בסעיף 2. לאיזו תקופה הם מתייחסים?

100 שנים האחרונות .

שנת 1939
18 מיליון יהודים מהם רק 400.000 בפלסטינה .
400.000 ערבים בפלסטינה
3 מיליון סורים
17 מיליון מצרים

שנת 2018
14 מיליון יהודים מהם 6 מיליון בישראל
8 מיליון פלסטינים פזורים . מהם 4 מיליון בגבולות המנדט .
16 מיליון סורים + 6 מיליון פליטים סורים טריים .
105 מיליון מצרים .

poseidon111

Active member
זה נחמד שלקחת את שנת 39' כתחילת הספירה וגם ברור לי מדוע.

אני הייתי לוקח את שנת 48 כדי לבדוק את היחס. 48' כי אז המדינה התחילה.
אבל גם עם הנתונים המגמתיים הללו שהבאת אנו רואים"
שהישוב היהודי כאן גדל פי 15.
הישוב הפלסטיני כאן גדל פי 10
הישוב הסורי גדל פי פחות מ6 (כן ברור את יהודי השואה החסרת ואת הפליטים לא אבל לקחתי בחשבון).
המצרים גדלו פי 6.5.
אז אתה צריך להיות שמח, אנחנו מתרבים כמו שפנים וקצב איכלוס הארץ עולה בהרבה על שכנינו.
על מה אתה מתלונן אם כך. בסוף נהיה יותר מהם גם כמותית.

SupermanZW

Well-known member
הוא ספר את כמות היהודים בעולם

ב1945 לאחר תום מלחמת העולם השנייה היו בעולם כולו 12 מיליון יהודים, היום יש בעולם כולו 14 מיליון יהודים. מכיוון שרוב היהודים לא חיים בישראל לספור רק את כמות היהודים בישראל זו הטעיה מכוונת.

poseidon111

Active member
אתה שוב מתפרץ למקום ללא הבנת הרקע למה כתבתי מה שכתבתי.

לא רק זאת אלא אתה מחלק ציונים מבלי לדעת על מה מדובר בכלל.
טעות.

לא . זו שגיאה להתייחס לעליה של יהודים כאילו היא ריבוי .

הפלסטינים , הסורים , המצרים התרבו בילודה . היהודים בישראל התרבו בהגירה . מספר היהודים בעולם למעשה פחת ולא גדל .

poseidon111

Active member
באמת?

1. אתה מתייחס לשואה כאילו תוצאתה היא מעשה טבעי של הטבע וגריעת שש מיליון הוא דבר סטטיסטי בחיזויי מגמה של ריבוי טבעי. לעומת זאת העליה היא דבר שאינו קשור לעניינינו.כל כך מניפולטיבי שכל דרדק יעלב.
2. דיברת על ריבוי טבעי, באמת? איפה ציינת זאת? הרי דיברת על כמות ללא פילוח של איך. מניפולציה טיפוסית נוספת.
3. אז עליה אינה ריבוי טבעי אבל במספר שאתה נתת ציינת 6 מיליון יהודים השנה.
גרעת מכך את מספרי העולים? לא? למה? כי אין לך דרך לסתור את עצמך ושזה יצא הגיוני.
4. אתה תמיד מיילל על הכמות שלנו שהולכת ונעלמת במרחב ועל כך שצריך ריבוי טבעי. כשמוכיחים לך שהמספרים שאתה מנפק מוכיחים את ההיפך, זה פתאום כבר לא משנה? אכפת לך אם היהודי נולד פה ולא עלה לארץ כי מה, אנחנו בתחרות הזדווגויות לפי תורת החביב עליך?
אנחנו במקום טוב למרות כל התחזיות האפוקליפטיות שלך.
רק תסדר את המספרים נכונה ותראה איך אתה יוצא מהפוביה והחרדה הקיומית שלקית בה.

השתדלות יפה במאמץ לא להבין .

מספר היהודים בעולם נמצא בפיחות .

חלקם של היהודים בעולם נמצא בפיחות

מספרם הגדל של היהודים בישראל נובע בעיקר מעליה למרות שיש גם גידול מועט על ידי ילודה

מספרם של הפלסטינים , המצרים והסורים גדל בגלל ילודה

יש כאלה שרוצים בהמשך קיומו של העם היהודי גם אם אתה לא שייך אליהם

shayCn

New member
מצד אחד זו לא מלחמה של סטרייטים

חוק הפונדקאות לאבות יחידנים מופנה ללהטבים בלבד ולא קשור לאבות סטרייטים אז לא מובן למה סטרייט צריך להלחם בשביל הומו ולהיפך..זהויות שונות, מגדרים שונים, לא מוצא שייכות אליהם. הם מן הסתם, לא ילחמו בשביל רוב המלחמות חיים שלי.
מצד שני, אכן, אני לא בעד צורת משפחה יחידנית שנוצרת מתוך כוונה תחילה.
נישאתם,הבאתם ילד או יותר, סבבה. אחר כך התגרשתם, קרה מה שקרה ועכשיו החיים הופכים לחלוקת משמורת בינך לבינה עליו/ה/הם. אין מה לעשות, אלו החיים וזו ברירת מחדל.
אבל..אם הוא לבד אבל ממש בא לו לגדל ילד..היא נשברה מדייטים והחליטה להביא ילד לבד בגיל 35..וואלאק....
ילד זה לא משחק, זו החלטה לכל החיים. יותר אחריות זה אומר ששניים לוקחים אותה ולא אחד בלבד. לטעמי המדינה צריכה להתערב ולבדוק הכל. מצב כלכלי,חברתי,עבר פלילי, מה הסיכוי שיש לילד עתיד עם אבא כזה או אמא כזו.
יותר מדי בקלות מחלקים פה זכויות. אז מה אם יש לכל אחד היכולת להשפריץ, זה לא אומר שכל אחד צריך לעשות עם זה משהו.

SupermanZW

Well-known member
מכנים את ההורות זכות בטעות, כלל לא מדובר בזכות אלא ברצון

זכות לעולם אינה יכולה לבוא על חשבון אחרים ללא הסכמתם.

ילד זה לא משחק, אך בדיוק כמו שאין זכות להורות אין זכות למנוע הורות ולכן יש לאפשר עסקאות פונדקאות שמבוצעות מרצון חופשי. אין בידך וביד אף אחד סמכות לקבוע לאחרים אם מגיעה להם האפשרות (לא זכות בשום אופן) להיות הורים או לא.

shayCn

New member
אוקיי, אז גם רצונות צריך לדעת לווסת

לא חושב שכל דבר שרוצים, צריך לקבל, גם אם זה משמעותי מאוד ולא כל דבר משמעותי שרוצים ובסופו מקבלים, התוצאה היא וואו.
יש עוד גורמים בעולם הזה ובואו לא נהיה צבועים, לבחור בעולם החילוני זה אומר לקבל את בלאגן החיים, עם כל היתרונות והחסרונות. לא לפעול כמו חרדים עם 'דרך חיים אחת' של חתונה וילדים.
אני לא בא לאסור על ילדים או בכלל איזה אספקט מהחיים, אלא כסוג של עצה או בתקווה שאנשים יתרככו מהמחשבה שאפשר גם אחרת.
ראיתי אנשים שאיבדו חיים כדי להביא חיים, אחרים קרעו לעצמם את הגוף עד לאפיסה כדי להביא ילדים..בואו נירגע, אנחנו לא זן נכחד..

למעלה