וחזרנו ב"אל על" בפעם האחרונה בהחלט

חביף

New member
וחזרנו ב"אל על" בפעם האחרונה בהחלט

לא עוד -
מחנה "אל על" בשדה התעופה במינכן שכנע אותנו סופית, לא עוד אל על. מי שמכיר, טרמינל 1 אולם F, בקצה הכי רחוק בשדה התעופה שם. בפתח שומר עם רובה, בפנים כמו בבקו"מ, קר, מנוכר, חסרות רק הבטונאג'ות, ראיון לא נעים עם קב"ט, אח"כ בדיקה בטחונית, לכל אחד! ו... נכון, אולם נוסף, בו קנטינה אחת קטנה, חנות "דיוטי פרי" שהיא קטנה מהפיצוציה ליד הבית. אוטובוס שמסיע אותך לאי שם באזור ההמראה, שרוול באמצע "שום מקום" שממנו אתה עולה למטוס.
אם צריך הוכחה ל-איך אנחנו נתפסים בעיני העולם, אם צריך סמל מוחשי, גס ומדכא הרי אולם F טרמינל 1 מינכן הוא הסמל הזה. אם צריך להבין את רמת החרדה, הבידוד והניתוק של החברה ה"חופשית" שלנו, שם זכיתי לחבטה מעוררת בפרצוף. כך גם אנחנו רואים את עצמנו, מרמים את עצמנו בשם "הביטחון", וישנם עוד שמוחאים כפיים כמו ילדים דבילים בנחיתה, אנשים במצור, מפחדים מכל אחד בעיקר מעצמנו, שזקוקים לסמלי כוח אלימים כדי להרגיש בטוחים.
אז בלי עודף ביטחון. מעכשיו רק בחברות זרות. שיעלה יותר כסף, לא אכפת לי.
וזה מבלי להתייחס למטוס הישן, המלוכלך, הפרימטיבי בהשוואה לאחרים בעולם שטסנו בהם.

חביף

New member
ויי, עכשיו גיליתי מי הכותבת הראשית כאן.. בררר

מצטער - מקומי לא יכירני במקום בו היא מככבת ככותבת הודעות ראשית. הצילו!!!!!!!

מה הקשר לאל על?

אתה יכול לחזור ממינכן עם לופהנזה ,סוויס אייר או כל חברה אחרת---
כל עוד היעד שלך ישראל--- זה תהליך ההפרדה והבידוק הבטחוני.

אגב לא מעט יעדים ברחבי אירופה מהם יש טיסה ישירה לישראל יש הפרדה ויש בידוק בטחוני כפול .
ולא משנה מי חברת הטיסה.

E טי

New member
אכן. כל טיסה לישראל עוברת בידוק כזה. בכל חברת תעופה.

אשתי ביקרה 3 פעמים בגרמניה להופעות . אני לא הצטרפתי .

רגלי לא דרכה בגרמניה ואני משער שגם לא תדרוך .

אם פעם תתהה מדוע אנחנו "אנשים במצור, מפחדים מכל אחד בעיקר מעצמנו, שזקוקים לסמלי כוח אלימים כדי להרגיש בטוחים" הרי זה כי אוסף רשעים רוצה את רעתנו . תנסה להיות בלגי , אולי תרגיש יותר טוב .

Faria

New member
אני האחרון להגן על אל על

נמנע ממנה מסיבות אחרות (מחירים בעיקר).
&nbsp
אבל במקרה הזה אני חושש שאתה טועה, המיני גטו לטסים לישראל זה דבר ייחודי לשדות במינכן ופרנקפורט. זה ככה מאז הפיגוע בשדה במינכן ב1970.

על עובדות, פרשנויות וזהות...

חברה בריטית להלבשה תחתונה שלחה לזמביה שני אנשי שיווק, האחד סקוטי והשני יהודי. הם נחתו והסתובבו ברחובות וראו כי כל הנשים חשופות חזה הן. יושב הסקוטי וכותב דוח להנהלה בזו הלשון "אין ביקוש למוצר". יושב היהודי וכותב להנהלה "מצאנו פוטנציאל שיווקי אדיר".

דינהמית

New member
הבידוק דומה בכל החברות ולא באחריות חברת התעופה

ההחלטה היא של גורמי הביטחון בשדה.
אני לא מחרימה את אל על אבל כשאני משווה את מה שאל על מציעה לחברה אחרת בד"כ התוצאה היא בחירה בחברה אחרת.

למעלה