מירי רגב תאכלי גרב. ואמוס ארגנטינה!

shayCn

New member
מירי רגב תאכלי גרב. ואמוס ארגנטינה!

ארגנטינה עלתה לשמינית, מסי ניצח גם את סיבוני

אם אתה מאמין באמונות טפלות .

מסי התחרפש לגמרי . ארגטינה ניצחה את ניגריה . ביג דיל . מייד נשמע שרוסיה ניצחה את מונקו .

shayCn

New member
השמחה בשביל הרוב הארגנטינאי שאין לו קשר לנאצים

superman1234

New member
באיזו קלות משחק כדורגל הופך

לדיון על אנטישמיות....
לגבי שאר ההערות, לדעתי [הקובעת] במידה ונבחרת ישראל היתה צריכה להתמודד מול ניגריה, אחרי המשחק היו סוגרים את ההתאחדות לכדורגל מרוב בושה.
לגבי השיפוט, לא הייתי מגדיר אותו כפחדן,[נגיעת היד לא של מגן ארגנטינה לא הייתה פנדל] וגם הפנדל שניגריה קיבלתה לא היה ברור ב 100% לדעתי [הקובעת!!]. אבל הוא בהחלט נטה בד"כ לטובת ארגנטינה, זה קרה , קורה ובטח יקרה בהמשך ששופטים ישפטו לטובת הנבחרות שיותר מושכות קהל.

superman1234

New member
הההפצ'י....חמודה , מה בדיוק תואם את דעותי מתוקה ?

מה הקשר של השחקנים שנמצאים במונדיאל 2018 ואכן מיצגים את ארגנטינה לעובדה שארגנטינה איפשרה כניסה לנאצים שהביאו איתם הון עתק שעזר לכלכלה הארגנטינאית בשנות הארבעים ?
גם האמריקאים איפשרו לפון בראון וצוות מדעניו הנאצים להיקלט בארה"ב אז ????????????????
שלא לדבר על האינקוויציה בספרד ....טפו על הספרדים.
והצרפתים המכוערים שהטילו אמברגו רגע לפני פרוץ מלחמת ששת הימים, טפו גם עליהם.
שלא לדבר על הגרמנים .......
אני מניח שאת מתחבאת מאחורי האף הגדול, אבל נראה לך שלא נוכל לזהות אותך ?

ומה הקשר בין ניצחון ארגטטינה למירי רגב

הייתי אומרת לך לבראות על האפצ'י אבל גם אם תהיה חולה זה לא משנה לי,אז לא אנהג בצביעות

לגבי מה אתה יכול לזהות ומה לא, למי איכפת,אדם חולה,מבוגר ועני,נקח ממך את הכיף היחיד שלך?

shayCn

New member
קשר גדול בין ניצחון ארגנטינה למירי רגב!

מירי רגב לא הניחה למשבר אי הגעת הנבחרת הארגנטינית לישראל ולירושלים. אחרי ההפסד של ארגנטינה לקרואטיה היא צייצה נגד ארגנטינה ומסי.
בכלל, איך אפשר לא לקשור בין נבחרת ארגנטינה למירי רגב. השופוני הזאת עשתה הכל כדי שיהיה 'קשר', זה כולל הזיה שמסי לוחץ יד לה ולביבי, ששם פתק בכותל, שישחק בירושלים, ומה לא.

shayCn

New member
ניגריה נבחרת טובה

אבל לא הייתי מקצין..סביר שנבחרת ישראל היתה מפסידה להם בגלל רמת הפיזיות, אבל הם לא נבחרת מהעשירייה הראשונה בעולם ולא בטוח שיש איזו קונסטלציה שסוגרים את ההתאחדות לכדורגל, הפרזיטים יעדיפו להמשיך לשבת, להרוויח משכורות ולסחוט תפוזים כל היום.
לגבי השיפוט, זה בדיוק מה שחשבתי, שתמיד תהיה מעורבות של פוליטיקה. אפילו כשיש לשופט את האופציה לוידאו, הוא יעדיף לראות מה שבא לו ולשחק את ה'תן וקח' הזה על המגרש במקום לשמש כמכונה טכנית.

למעלה