לזרוק או לשמור?

לזרוק או לשמור?

אחרי סופשבוע שהקדשנו לפינוי ארונות
מצאנו בלי סוף מסמכים מתפוררים
אוסף חוברות אדיר של "מסע אחר"
תמונות נטולות אלבומים
ספרים שאיבדו את הכריכה
יומני חיים שכתבתי בגיל 14
קלטות וידאו מתקופות שצילמנו כל טיול מכל זווית
תעודות מכל מיני קורסים והשתלמויות
עטיפה של ספר תורה שרקמתי לאחד מילדיי בכיתה ב
ועוד ועוד

הבת שלי ישבה לי על הוריד, בגישה של "את במילא לא מסתכלת שם, זה הבוידם של הזכרונות- צריך לזרוק"
ואני...אחרי ארגזים של זכרונות שפינינו מהבית--- ותחושה שיש יותר מרחב בארונות, עדיין עם המון מזכרות וזכרונות שאני שומרת שאולי פעם בפנסיה, כשאהיה זקנה, כשהילדים ירצו-אסתכל בהן (וברור שלא).

אני לא אגרנית
אני יכולה לזרוק בקלות סיר בלי ידית, בגדים שלא לובשים, שעונים שאולי כבר לא עובדים, רק כזה מגיע לזכרונות- קשה לי יותר להיפרד.

ואתם? שומרים או זורקים?

חביף

New member
הכל לפח

כולל ניקוי חד שבועי או חד חודשי של תיבות האימייל שלי.
אני שומר רק - תכשיטים, ספרים [ לא כולם, חלק גדול מועבר לויצ"ו], בגדים בכלל לא, מסמכים - רק קבלות וחוזים ותעודות אחריות -
אין לנו ארגזים
מקסימום שתי קופסאות קטנות.

dory141

New member
מאוד אישי

תראי מה מהדברים בעלי ערך אמיתי עבורך, בעיקר סנטימנטלי. מה שלא, אל תזרקי לפח. שימי בחוץ שמי שירצה ייקח, או תעבירי לקרובים אחרים או אחרים שכן מעוניינים בזה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
איש כטוב בעיניו יעשה... תמונות אולי שווה לשמור. תעודות? או
כמזכרת או לפח. שאלה מה ערכן ומה הן יכולות לתרום לך כמועמדת לעבודה כלשהי...
ספרים ללא כריכה? כדאי לברר עד כמה הם נדירים. אם ניתן להשיגם, אין להם כל ערך כמות שהם.

shayCn

New member
לשמור

את מתארת חפצים עם ערך סנטימנטלי..תמונות..אלבומים. בכלל למסע אחר הייתי עושה כריכה יפה.
יבוא יום והבת שלך תגדל ותעריך את החפצים האלו הרבה יותר.
לשמור.

מכתבים פרחוניים ומבושמים מנערות/בחורות/נשים שאהבו אותי.

מתוך להיטות להפנים ביושר את חוקי האהבה, הייתי משמיד כל זכר לאהבות ישנות עם פרוץ האהבה החדשה, וכך נעלמו להם מכתבים ותמונות. הנאמנות לאהובה החדשה חיסלה את ההיסטוריה, וכעת, כשאני זקוק להוכחות למה שמספר לי הזיכרון החשוד – אין. הכול עלה בעשן.

מי אהב אותי בכלל?

למעלה