ועוד משעשועי הרב

ועוד משעשועי הרב

https://www.facebook.com/Shikta.Bmr...LiLkUNEfvxux3LY-tlSExLLs5wBAqfTP3T1b2DHLDLQbI

ולטובת מי שאין פייסבוק, הנה מה שיש לשיקצע במרפסת להגיד על הסרטון הזה:

"רב חרדי מלמד ילדה קטנה להכניס מלפפון.
מצלמה נסתרת - "היו לה שפתיים בשרניות" אומר כבוד הרב.
תכירו את הרב שמעון היאס שליט"א, ראש כולל אברכים מפורסם בעיר החרדית רכסים, מדובר באחד מהרבנים המפורסמים של כת החרדאעש בצפון הארץ, מאות אברכים ונשים צדקניות נושקים לרב הזה את התחת.
הרב שליט"א מנהל מאות שיחות טלפון עם ילדה קטנה, מלמד אותה להכניס מלפפון, וגונח לה.
אנו כאן ב"שיקצע במרפסת" קבוצה ימנית מייצגת של 100,000 חרדים לשעבר, (מסורתיים / קונסרבטיבים / דתיים / רפורמים / חילונים / אורתודוקסים לייט מודרניים / רקונסטרוקטיבים / בהווה) מצהירים שלא ניתן לקומץ כת החרדאעש לכפות את אורח חייהם הריקני על מדינה שלמה.
כחרדים לשעבר, בכתות החרדיות חינכו אותנו מגיל אפס, שכל הזוועות והטומאה נמצאים בעולם החופשי, המחזירים בתשובה של כתות החרדאעש עושים שטיפות מוח לצעירים, כמה כולם חוטאים וטמאים, ואילו בכתות החרדיות הכול קדוש ונקי כביכול ... אבל האמת היא שבכתות החרדאעש הסגורות יש פי 1,000 יותר טומאה גניבות, ופשע נסתר, והכול באצטלה מזוייפת של דת.
הכול הצגת תאטרון. הכול רקוב מבפנים. תאמינו לנו. היינו שם. גדלנו שם. לא תורה. לא דרך ארץ. לא עבודה. לא צבא. הם רק רוצים למרר לכם את החיים. לסגור לכם את מקומות הבילוי בשבתות. להפוך את העיר היפה שלכם לגטו של אברכים עניים, קבצנים, וקופות צדקה.
כתות החרדאעש המרוסקות לעולם לא יוכלו שוב לשלוט על חיינו.
ביחד נחזיר לעם היהודי הנאור והמתקדם את הכבוד.
ביחד נחזיר למדינה שלמה את הזהות היהודית השפויה והנאורה שנגזלה ממכם בכוח ע"י קומץ כת החרדאעש פושטי הרגל.
כתות החרדאעש הולכים ונעלמים.
הקסם המזוייף שלהם מתפוגג.
ההצגה נגמרה.
אנו קוראים לאזרחי ישראל להמשיך להפציץ את הפוסטים שלנו בשיתופים, תנו גם איזה לייק קטן, ביחד אנו ממשיכים לרסק את חומות הגטו החרדי, ולעשות שינוי תודעתי למדינה שלמה,
שתפו!! שתפו!! שתפו!! שתפו!! זה עובד בצורה מטורפת!!"

האתר הזה, "שיקצע במרפסת", אינו לטעמי.

הוא לוחמני ומשתמש באמצעים קיצוניים כמו הכללות (מן הסוג הגזעני דווקא) והגזמות. אני אתיאיסט ומוכן להלחם עבור חופש הביטוי והחופש מדת גם אם כל קהילות הקודש בארץ מורכבות מאנשים טהורים ומוסריים, משכימים כל בוקר לעמל ידם, לוחמים ראשונים בין המסתערים בחזית ולומדים בחשק לימודי ליבה. אני לא זקוק לליכלוך של "שיקסע במרפסת" על מנת לחזק את רוחי במאבקי. אדרבה, שותפות עם התנהגות אספסופית כזאת עלולה לרפות את ידי. יהי מחננו טהור!

אבל הם המוציאים לאור...

בלעדיהם אף אחד לא היה יודע מה מתרחש באמת בחדרי חרדים.

אם אני לא טועה אז היה זה תומס דיואי אשר

פנה אליו אחד האזרחים ואמר לו
אני אצביע עבורך כי אתה אדם ישר .
על זה ענה לו דיואי
יפה מאד , אז אנחנו כבר שניים , אבל אני צריך רוב של יותר מ-50% של המצביעים .

לפ]י מה שידוע לי מהחיים - מחנה טהור אינו מנצח , לא בבחירות ולא בלחימה .

טהרה היא מושג דתי והשתמשתי בו בהשאלה.

והריני משיב אותו מהר למקומו בתקווה שלא אתפס. ועדיין, האתר הזה אינו לטעמי.

למעלה