ועוד משעשועי שרה ופקידים במשרד של הבעל שלה:

חביף

New member
ועוד משעשועי שרה ופקידים במשרד של הבעל שלה:

"
מקורות סיפרו כי בראשית ינואר העלתה נתניהו דרישה למימון שיפוץ הבית בקיסריה. היא ניסתה ליצור קשר עם גרונר, אך הוא לא ענה לה. כשהגיעה בעצמה למשרד ראש הממשלה, פנתה נתניהו לאחד מבעלי התפקידים הבכירים בו, והשניים ניגשו למנכ"ל. לדברי המקורות שנחשפו לפרטי המקרה, השיחה הגיעה לטונים צורמים, ובשלב מסוים הסתערה נתניהו לעבר גרונר, אך נבלמה על ידי הבכיר שאחז בה ועצר אותה.
לאחר העימות עם נתניהו שקל גרונר להתפטר מתפקידו באופן מיידי. הוא שוחח על כך עם ראש הסגל בלשכת נתניהו יואב הורוביץ, שאמר כי יעביר את התקרית לידיעת ראש הממשלה. הורוביץ הבטיח כי נתניהו יפעל לכך שהדברים לא יחזרו על עצמם. לדברי המקורות המכירים את פרטי המקרה, ראש הממשלה עצמו לא שוחח על כך עם גרונר."

חחחחחח
בעבר צוטט במשרד גרונר כאומר שאינו יכול להסכים לכל הבקשות של שרה נתניהו, וכי "לא יישב בכלא בשבילה". לאחר שהדברים הובאו לידיעתה, הגיבה נתניהו בכעס: "בגללנו? בגללנו אנשים יושבים בכלא?". לטענת מקורות במשרד, היא ביקשה מספר פעמים מבעלה לפטר את גרונר, אך ראש הממשלה סירב לעשות זאת.
מי שמעוניין לקרוא יותר, שייכנס ל'הארץ', אלא מה?!
חחחחחחחחחח

dory141

New member
חולת הנפש הזאת גם ניסתה לתקוף אותו פיזית

מה להגיד? פני הדור כפני הכלבה. אם הייתי ביבי, הייתי מקווה שלא תשלם כדי לסגור את פרשת המעונות. יהיה לכולנו, ובעיקר לו, שקט ממנה. ככה באמת קשה לנהל מדינה, כשמשוגעת כזאת נושפת לך בעורף.

משתפרת

New member
גרונר שאינו חשוד באהבה יתרה לשרה מכחיש את התקיפה.

ומאחר והמקור הוא עיתון "הארץ" אני לא ממהרת להאמין להם. ממתינה לקרוא עדויות נוספות, או לראות איזה סרטון אבטחה שהוברח.

וכמובן שבאופן מקרי לחלוטין תגובת נתניהו

הצטלמה בדיוק על מודעת האבל (בביקור אבלים) בביתו של לוחם דובדבן.
איזו מקריות ....
או שלא.

dory141

New member
כן, הפטריוטית המפורסמת

"שתישרף המדינה", ציטוט שלה. לראות אותה בכלא לצד בעלה המושחת, יעשה לי את היום, שלא להגיד את השנה.

Ron W

New member
הקורבן טענה ש20 שנה מפיצים עליה שקרים

עצם ההיתממות אחרי הרשעה מול מני נפתלי ונסיון לפשרה בסכומי עתק
שנטלה בניגוד לנהלים מחשבון המשרד, מדגים שהיא שקרנית פתולוגית.
אגרסיביות מילולית הודגמה באופן מובהק ברמה אקדמאית פסיכולוגית
לציין שביבי משמש עזר כנגדה (במקום ההיפך)
ומתרץ את מידותיה הטובות בתיפקודה כרעיה אם ובת
אכן לא דבר של מה בכך בהתחשב בחולשותיה והאוירה העוינת
והכל הוא סופג תוך כדי נהול משברים (או יצירתם) משך 20 שנה

dory141

New member
שלא תתחלווט עלינו, כמו שאומרים במאורה

ומה זה בכלל? כמו להסתלבט?

אין תגובה

קראתי מספר פעמים ומצד אחד ... מסכן ביבי
מצד שני אם במשרד שלי שיחה ביני לפקידה של המנכ"ל היתה דולפת החוצה... היתי פועל מנרצות למצוא את הדלליפה ולפטר אותו במידי
מצד שלישי הרדיפה העיתונאית האין סופיות אחרי הזוג נתניהו מטישה אותי

אם מר נתניהו רוה"מ גרוע שידיחו אותו על זה, אבל לא בגלל שאישתו חובבת מקדונות.
אם השיפוץ הינו חוקי, סבבה, אם לא אז שיעצר בצינורות המקובלים
אני פעמיים בשבוע מבקש מהבוס לי העלאת שכר, זה חוקי וזכותי ואם היה אפשר אני בטוח שהיתי מקבל, אבל בנתיים זה נעצר בצינורות המקובלים (לצערי)

חביף

New member
'תה רואה

לי כבר אין ממי לבקש. גמו ארוחה על בסיס פיקס-מניו. X כסף מדי חודש, ללא עליית שכר, ללא הטבות שבני מקצועי זוכים להן... אבל אני מחכה לחללית הווגונית, ותמיד המגבת מוכנה עליי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מי שראה אתמול את עובדה, שמע בטח, שדיברו שם על כך, שהבעל של
שרה רצה תבצע האזנות סתר לראש השב"כ פרדו ולרמטכ"ל גנץ.
אז.. אם האיש הזה כבר לא בוטח בראשי המערכות שהוא אמון עליהן, אולי באמת הגיע הזמן שילך הביתה ויפרוש מהנהגת עמו המיוסר?

אני מפרידה בין החלמון לחלבון

הוא רה"מ והחלטותיו ,אישיותו, הישגיו (וכשלונותיו) הם במדדים פוליטיים.
אבל היא גברת ראש הממשלה ,סליחה, הגברת הראשונה-
לאורך כל השנים כל כך הרבה טרוניות, תלונות, משפטים, הסכמי פשרה, פיצויים, התחמקות מאחריות ,יחסים רעועים מאד עם אנשי משק הבית החל מהעוזרת באור עקיבא וכלה בחרדית בירושלים.
כל כך הרבה אנשי צוות משרד ראש הממשלה שסיימו בטרם עת את תפקידם בגלל מיאוסם מהגברת או מיאוסה מהם.
כל כך הרבה שחיתות , תחושת מגיע לי, סכומי כסף ציבוריים בפזרנות (גלידה באלפי שקלים, אירוח קייטרינג, משהו היה גם עם בקבוקים... )
התפרצויות זעם כתובות, מוקלטות אפילו ובוודאי עדויות של מקורבים ובעיקר של מקורבים לשעבר.
כל אלו תולדה של אישיות אומללה.
אבל---- הפוזיציה של ההתקרבנות , לה אחראי (גם ובעיקר) ראש הממשלה.
היא זו שמרתיחה אותי.

להצטלם בחזית תמונת שכול- זהו ניצול ציני מחריד.

ודווקא רציתי להגיד מילה טובה על התנהלות ראש הממשלה ושר הבטחון במשבר עזה האחרון- היכולת לאיפוק היא לפעמים חשובה לא פחות מהיכולת לירות פגזים.

dory141

New member
משפט על אנשים צבועים

בערבית אומרים "דרבני ובכה, סבקתני ושתקא"- הרביץ לי, בכה, הקדים אותי ומיהר להתלונן עליי. אלה בדיוק בני משפחת נתניהו, להוציא אבנר. כולם אשמים, מהתקשורת ועד השכנה שהתלוננה על הצרכים של קאיה (כמובן שהיא מקבלת כסף מהקרן החדשה). כרגיל קורבנות, לא מוכנים לקחת אחריות. עלובי נפש, עלובי החיים ממש. נתניהו הולך על ביצים כי הוא יודע שהחקירות יתחדשו, ולכן טוב שלא העצים את העימותים באיראן ובעזה. בלי קשר, הוא חי פוליטית על זמן שאול.

Ron W

New member
אם נתניהו לא מסוגל לנהל את אשתו איך ינהל מדינה?

הדוגמא הבולטת היא חשבון הדולרים של לאה רבין
יכלו לטעון שאין ליצחק שום קשר ולא ידע מכך
כמו העוזרת בביתו של אהוד ברק
אך עצם הקירבה מחשידה אם ידע או מקור הכספים היה מפוקפק
כך לא ניתן לנקות את ביבי מהתנהלות כלפי העובדים והוצאות הבית
כל מה שמתרחש בביתו על אחריותו במובהק.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
והלוא דברים התרחשו גם בבטנו, בריאותיו ובמצעיו.
אבל רק הוא יכול ומסוגל לנהל אל המדינה. על כן, מה נעשה, אם באמת יחליט חלילה לפרוש או לעזוב את הארץ?

Ron W

New member
הציבור יכול להיות ענייני או ציני בהתיחסות. לפוליטיקאי אסור

הציניות בהתיחסות להאשמות, הזלזול כאילו לא היה כלום, הכל שקרים
לא בא טוב. במיוחד שהתקשורת והמשטרה והשמאל סימנו אותו כביכול,
כמו הציניות שהוא מאזין (לשמות להקות) כשדנים בעניינים מהותיים,
מדגימה שהוא מזלזל ומתנשא מפחד.
תכונות שלא ראויות למי שמשלמים לו משכרת ציבורית.
מנגד התמיכה לה הוא זוכה אף היא לא עניינית ומקומבנת.
לדעתי במקום להגרר לסגנון הציני שלו, צריך לפנות באופן רהוט ומנומק
בעצומה מכל השכבות והמחנות - או אז יגיע למסקנה לבד - מהבושה.

"לא מסוגל לנהל את אשתו"?

מעליה שאדם, כולל ראש ממשלה יהיה מנהלה של אשתו(כשהיא בריאה וצלולה כמובן).
היא זה היא
והוא זה הוא.
הזוג בחר להתנהל ככה מול הציבור- בחלוקת התפקידים הביתית היא אחראית על העובדים,משק הבית, אירוח, מתנות קשרים עם תקשורת,רכילאים מטעם, יחסים עם....
והוא לא מטריד את מוחו בזוטות כמו כיסאות גן, טונות של גלידה ומאיפה מקבלים ארגזים של סיגרים.
עד כאן מותר ואפשר.
רק כאשר מתבצעת חריגה מהנורמות (עוד לפני החוק הפלילי) ראש הממשלה לא יכול לחמוק מהאחריות גם אם בפועל ביום יום הוא האציל על הגברת את התחומים.

נניח וגם כאן בערמומיותו הוא מצליח לצאת חלקלק

הוא לא יכול לגלגל את האחריות על התקשורת, על הציבור ובעצם כולם רודפים את בני משפחתו האומללים מזה 20 שנה.
נניח שרודפים? אבל זה לא "מכבס" את ההתנהגות הלא מוסרית- לא תקנית- ואפילו לא חוקית.

אז לא שרל'ה אחראית
לא נתניהו אחראי
בעצם התקשורת אוכלת גלידה וצורחת פ סי כ ו ל ו גית
איך לא הבנו את זה קודם?

אין זו פעם ראשונה או יחידה שבה הייחס הציבורי

כלפי מנהיג , מוטעה .
הצרפתים זוכרים בערגה את נפוליאון , שהוא במקרה חיסל דור שלם של צרפתים במלחמות . האנגלים מתגאים בריצ'רד לב-ארי שהפסיד למוסלמים ונפך בשבי הגרמנים , דבר שחייב את אנגליה תשלום כופר ענק . באותו זמן ניהל את אנגליה ג'ון בלי-ארץ השנוא על הציבור .

בגלל הביקורת המוצדקת כלפי התנהלותם האישית של משפחת נתניהו , חלקים רחבים בציבור עיוורים לגבי ניהול מצויין של מדינת ישראל .

אני מפרידה בין ניהול המדינה ובין ההתנהלות האישית

זו לא אותה משבצת.

אבל אם הבחירה בידי בין מנהיג מוכשר ומושחת
לבין מנהיג פחות מוכשר (אולי, לא נמדד) אבל לא מושחת ויהיר .
אני מעדיפה את השני.

ולגבי נפוליון - ההסתכלות מהמרחק ההיסטורי נותנת זוויות אחרות. הוא לא חיסל דור שלם של צרפתים במלחמות(הוא כן) אלא הוביל את אירופה של המאה ה-17 אל התחלת העידן המודרני. לראיה עם סיום ביקורו ברחבי אירופה , הן עוד הצליחו לחזור קצת לעולם הישן (וינה 1860) אבל עד מהרה אימפריות התפוררו, מדינות(ישות של מדינה ולא ממלכה) החלו לקום, איחודים של נסיכויות- ובקיצר לא "מה שהיה הוא שיהיה".
כך שאפשר לשפוט לא מעט מנהיגים בראי הזמן דרך נהרות הדם-אבל אפשר גם לראות זוויות אחרות של הפעילות שלהם ואיך אלו השפיעו על המשך ההיסטוריה.

שלא לדבר על מי שכותב את ההיסטוריה, על המגמות בשכתוב היסטורי ועוד.

למעלה